Uživatelský avatar
XaX
Nově příchozí
Příspěvky: 86
Registrován: 24.02.2013 22:06
Bydliště: Říčansko
Kontaktovat uživatele: WWW

Axial Wraith Rubicon Poison Spyder

Pořídil jsem v podstatě kvůli dětem modrého Wraitha, RTR.

Pokud jde o design, tak ten je asi už dostatečně známý, takže jen jednu fotku na ukázku :-)

Poslední (nebo vlastně spíš první) upgrade se týká osvětlení - prckové měli výhrady, že jim auto nesvítí, a mně jo ;-) Takže nastalo řešení co se světly, a Wraith dostal světýlka. Jak se to povedlo, je vidět na fotce níže, no a více přímo tady:
http://myrcmodel.wordpress.com/2014/01/02/osvetlen/

Obrázek
Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon KIT
Axial Wraith Jeep Rubicon Poison Spyder
Axial Wraith Steel
Uživatelský avatar
XaX
Nově příchozí
Příspěvky: 86
Registrován: 24.02.2013 22:06
Bydliště: Říčansko
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Axial Wraith Rubicon Poison Spyder

Ještě pár komentářů k autu. Kastle je poměrně povedená, tedy vzhledově. Co mně osobně dost vadí je podivný způsob uchycení, nebo spíš neuchycení v zadní části, kastle má tendenci se různě posouvat, lexan se sesouvá z rámu, vypadá to divně. A vepředu zas na pravé straně kolo ve zdvihu v rejdu chytá o kastli, už ji bohužel i natrhlo. V tomhle bohužel design karoserie, kde maska je poměrně široká, asi aby se zachovaly proporce originálu, není úplně ideální.

Kladně hodnotím kola, hlavně na měkčí povrch (bláto, písek atp.) řekl bych celkem nadprůměrné, i když na kámen to úplný ideál není, ale to je dáno asi hlavně směsí. Jen to chce zatížit, jezdit s tím bez závaží v kolech je skoro za trest.

No a co mně chybí, je silnější brzda, v kopci auto prostě nezastaví, jen tak lehce přibrzdí, skoro mám pocit, že to nefunguje, ač jsem zkoušel nastavit brzdu v neutrálu na maximum.

Jinak je to Wraith, se svou odolností, hlavně dětem zatím odolává, všechny pokusy o likvidaci skončily nezdarem :hura: :-D
Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon KIT
Axial Wraith Jeep Rubicon Poison Spyder
Axial Wraith Steel
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Re: Axial Wraith Rubicon Poison Spyder

Já sem na předních tlumičích dal dorazy z scx a i tak to kříží až až, taky to mam širší díky jinejm diskům origo šli do světa tak to taky pomohlo.
Z gum sem 2x nadšenej nebyl ale jezdit se s nima dá.
Hlavní problém sem měl s diskama hází na poloosách jak blázen protože sou větší díry než má poloosa průměr, do jisté míry se problém odstranil když mi slick7 udělal alu trubičky na poloosy jenže oni ty doury v disku nejsou stejný a někde byla i trubička o kousek menší.
Co se týká zadní části karoserie trochu mi jí držej světla co sem v zádu dělal a ještě ji přidržuje a chrání nárazník co sem tam taky přidával, jinak z boku mam na každej straně 4 šrouby a zatím v pohodě drží
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Axial Wraith Rubicon Poison Spyder

Mam tu budku taky na ceste, budu casem resit pridelani na podvozek, to sem na to teda fakt zvedavej.

Ale je pravda, ze ten jeep od proline na wraitha taky není uchycenej nic moc.
Obrázek
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Axial Wraith Rubicon Poison Spyder

Hele a nad zadníma kolama to je přišroubovaný? Podle obrázků by tam možná šly přidat šroubky, ne?
Jinak jsem viděl na rccrawler krásnou otevírací kapotu na tomhle Jeepu...
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
XaX
Nově příchozí
Příspěvky: 86
Registrován: 24.02.2013 22:06
Bydliště: Říčansko
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Axial Wraith Rubicon Poison Spyder

Není, šrouby jsou tam jen tři na každé straně, a to v místě u sedadla, vepředu ani vzadu není uchycená.
Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon KIT
Axial Wraith Jeep Rubicon Poison Spyder
Axial Wraith Steel
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Re: Axial Wraith Rubicon Poison Spyder

díry na šouby tam ještě sou nad zadníma kolama a pak ze zádu ale nebude tam ta lexanka asi přilejhat teda alspon úplně v zádu tak by se tam museli dát náký podložky mezi rám a kastli, já přidával jen na dveře 4tej šroub jinak mi to drží, akorád sem vyházel ty mini vruty a dal metrickej M3
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
XaX
Nově příchozí
Příspěvky: 86
Registrován: 24.02.2013 22:06
Bydliště: Říčansko
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Axial Wraith Rubicon Poison Spyder

Mám dotaz k tomu, co s brzdou? Ono to vážně v kopci moc nebrzdí, dá se to nějak jednoduše vyřešit, vyjma výměny regulátoru a motoru, nebo prostě ten regulátor je na to slabý? Mám zkušenost se střídavým regulátorem z jiného modelu, a motorem, který brzdí prostě silněj. Stačí třeba jiný pastorek?
Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon KIT
Axial Wraith Jeep Rubicon Poison Spyder
Axial Wraith Steel
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Axial Wraith Rubicon Poison Spyder

mozna zkusit nejakou převodovku.
Obrázek
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Re: Axial Wraith Rubicon Poison Spyder

Mě to taky nebrzdí uplně na 100% když z plnýho dam neutral tak to si zabrzdí perfektně ale v kopci to pomalu sjíždí mě to neva a beru to jako výhodu když potřebuju v kopci stat namáčknu plyn nebo brzdu. Ale jestli chceš aby to brzdilo dobře v kopci tak bud to motor s více závitama nebo změnit převod ale jestli tam máš tu standartní 20t tak ta to neudrží asi nikdy ani s pastorkem 14 a spurem 87 tet bys tam měl mít 20 a 80 spur
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
XaX
Nově příchozí
Příspěvky: 86
Registrován: 24.02.2013 22:06
Bydliště: Říčansko
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Axial Wraith Rubicon Poison Spyder

No tak to mně to nesjíždí pomalu, ale celkem rychle. A to jsem už zkoušel nastavit brzdu, jestli to není špatně nakonfigurován esc, a nic.
Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon KIT
Axial Wraith Jeep Rubicon Poison Spyder
Axial Wraith Steel
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Re: Axial Wraith Rubicon Poison Spyder

Ja tam mam motor hpi gt 550 ten má víc síly a pastorek sem dal 18z a sjíždí to krásně pomalinku jak šnek.
Jak říkam ten origo motor to nemůže ubrzdit zkus tam dát nakej menší pastorek a uvidíš jestli se to aspon o fous zlepší
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Axial Wraith Rubicon Poison Spyder

Mam prevod 20/80 s motorem od Axialu 27t a brzdu v neutralu nastavenou na 80% a sjizdi to z kopcu opravdu hooodne pomalinku. Presne jak si predstavuju.

Zpět na „Axial“