Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Slash 2WD

Zdarec, tak se mi konečně podařilo vyfotit tu mojí rachejtli :-D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Odnesla to baterka kterou už mám cca šest let :evil:

Obrázek

Zatím mám vyjeto cca 30 baterek a závady byli prasklá zadní těhlice + prasklý tlumič v horním oku. Tlumiče jsem dal co se doma našlo z onroad 1/6, jen jsem hodil měkčí pružiny ;-) Fotky jsou jen s telefonu ale co stím to rajče vyvedlo fakt nechápu :cry:
Uživatelský avatar
Deff maniak
Píšu hodně
Příspěvky: 1217
Registrován: 13.02.2014 16:02
Bydliště: Brno,Rožnov Prostřední Bečva Bácov

Re: Slash 2WD

Pěkně ti to skáče :twisted:
Ta baterka je teda dost stará a už si myslím že měla právo odejít podle stavu.Nechápu to rajče protože to je i můj problém,rajče ty fotky zničí.
Stenly to taky ukazoval že to rajče sníží kvalitu fotek.

jo a máš chybu ve slově byli-závady ženy :mrgreen:
Jiří Huser
16 let
1:8 Land-Rover D130(minulosti)
1:8 Vaterra acsender K5 blazer
1:8 Vaterra ascender ford bronco
Za chvíli vectra B ;)


http://jerrrrry.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Slash 2WD

To víš Defe, na školu už jen vzpomínám a radši mám bílý ženy ;-) Ta baterka už je hotová tak třičtvrtě roku ale stále stejně nabité články. Mám ještě jednu ta je taky nafoukaná ale toto už zavánělo průserem, akorát jsem to blejsknul z blbého úhlu :YOP: Jen jsem ji zbavil kabelů a hned letěla do popelnice páč do diskárny už jsem ji nechtěl vzít, to by byl i na mě velký ohýnek ;-)
Uživatelský avatar
lebkoun
Častý přispěvatel
Příspěvky: 533
Registrován: 30.04.2012 0:00
Bydliště: Jince

Re: Slash 2WD

Koukám,že se ti taky zalíbilo pálit gumy.Ta baterka už musela být načatá.Ty obyč turnigy do shorta moc nejsou ale takhle odrovnat by jí to nemělo.A co v tom máš za pohon?
Axial scx10
Traxxas Slash 4wd
Losi Rock rey
Vaterra ascender
http://www.youtube.com/user/rcluky
http://rcluky.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Slash 2WD

Luky ta baterka už byla odrovnaná rok předtím akorát teď už se ten obal trhnul moc a hrozilo protržení článku o hardcase (nebo jak to napsat, ten plastový obal). Zrovna jsem ti psal do inzerátu, motor je tam origo ten velion. Přijde mi zbytečný tam dávat jiné kombo když toto je vodotěsné ;-) Zatím :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Slash 2WD

30 baterek?? To jsem myslel ze to mas dyl. 30 baterek jsem s nadsenim vyjel po 14 dnech vlastnictvi shorta.


Hlavne ze mas kde jezdit, odletujici pisek je nejlepsi. Co gumy, nezdaj se ti tvrdy?ja tam misto origo losinackejch zavodnich spuntiku dal hpi maxxisy a .... Je to proste tvrdy. Zase nedelaji cary na asfaltu a tedy nemizi takovym tempem. Ale Kali tady od nas ma na traxxasu origo gumy uz dva roky a mizet se jim nechce...
Uživatelský avatar
lebkoun
Častý přispěvatel
Příspěvky: 533
Registrován: 30.04.2012 0:00
Bydliště: Jince

Re: Slash 2WD

Velineon je dobrej.U mě zatím vodotěsněj ale snažím se ho raději moc nekoupat.Je nechutně drahej.Na potápění mám axíka.A origo gumy co má slash jsou dobrý tak na asfalt tam vydržej ale v terénu bída.
Axial scx10
Traxxas Slash 4wd
Losi Rock rey
Vaterra ascender
http://www.youtube.com/user/rcluky
http://rcluky.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Slash 2WD

Hele Míro, já to umím po jednom zadním :-D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Kámoš mě už podruhé vzal na betonárku a už jinde jezdit ani nechci :-D Je tam prostě od každého něco :OK: Z gumama jsem hodně spokojený a na asfaltu čáru taky nakreslí, nejsou pravda úplně měkké ale tvrdé taky ne. Myslím zlatá střední cesta. Samozřejmě závody s tím nejezdím tak nemůžu soudit. Veliona jsem ve Vimperku topil řekl bych solidně a vše bez problémů.

Tu jsem ještě našel tu vyhozenou baterku.

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Slash 2WD

:-D :-D :-D tys tu baterku vyhodil tak, zes ji hodil do krovi, a ted tam este je, a ty se divis ze nema nozicky ze neodesla?? Chapu to dobre??
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Slash 2WD

Ne týpek to hodil k haldě co povezou na skládku a já se šel dneska vychcat a koukám, hele moje baterka :mrgreen:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Slash 2WD

....




Nevidim rozdil v tom co sem napsal ja a cos napsal ty, krom toho zes ji teda navic pochcal
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Slash 2WD

Si vůl :-D Tím jsem chtěl říct že se samozřejmě neválí někde ve křoví v parku ale je na soukromém pozemku a čeká na odvoz do pryč ;-)
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Slash 2WD

mne sa teraz dostal do ruk SLSH2WD s velineonom , ci jak sa mu nadava, ale sa brutalne hreje motor. Tazko sa mu rozbieha a aj cuva, je tam kolesko 76T a pastorok asi 27T. sice navolno toci kolesa tak rychlo ako pri 3S, ze su pneu uplne placky. Jake prevody tam mate vy?
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Slash 2WD

To už ti bohužel neporadím chlape, slashe už dlouho nejezdím a ani jiného shorta nemám.
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Slash 2WD

aha, tak nic, aj tak dik. :OK:
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1

Zpět na „Shortcourse“