Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Zvedák upradge.

Zdravím
Takže po mém prvním prototypu zvedáku na kladky který sice fungoval ale než jsem zavěsil všechna závažíčka tak to trvalo hroznou dobu a taky mi z toho auto několikrát spadlo,protože jsem to moc dobře nevyvážil.
Ale nevzdal jsem se a začal jsem dělat na novém prototypu,který je založený na hydraulice.
Sehnal jsem si injekční stříkačku tu největčí jaká se dala vzít.Do boku jsem udělal díru na,kterou jsem připevnil hadici.
Potom jsem začal kopat nádrž kam bych zatím zvedák umístil.Z pítka od morčete jsem sundal vu železnou trubičku uřízl horejšek a dal větší píst a na něj jsem z vrchu připevnil kovové nájezdy na,které se najede s autem.
Pak jsem to vše napustil olejem a zakopal tak aby koukala jen stříkačka a nájezd s kouskem pístu.Potom jsem zmáčkl stříkačku a píst se vynesl nahoru.Poté jsem položil na nájezd auto které váží 1,5KG to jsem zvedl v pohodě ale po několika zkouškách potom bolela ruka.A tak jsem připevnil motoroví píst na baterky z Mecana(z té stavebnice).
Můžu říct že zvedák funguje a podle mě unese zátěž okolo 6-8kg. :BYE: :BYE:
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zvedák upradge.

Příběh super, jen nějaký fotky by mohly :)
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: Zvedák upradge.

Fotky budou příští týden lebo som to kutil na Moravě a né tady doma takže nevím kdy tam zase pojedu
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(

Zpět na „Vozejky, přívěsy a podobná havěť“