Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Zdar vespolek, dovolte mi, abych zde představil takový projektík, který se postupně přes zimu vyvinul. Mnozí z vás si všimli, že tu mezi některými proběhlo celkem intenzivní pobláznění do kategorie C3, což jsou hodně zjednodušeně řečeno závody v extrémním trialu s hodně našlapanýma autama. Průkopníkem a prvním českým jezdcem této kategorie byl Raun, který se začal zúčastňovat rakouského poháru ASTS (Austrian Scale Team Series) a následně se dokázal kvalifikovat také na řekněme neoficiální Mistrovství Evropy v Itálii, kde jako jediný Čech hájil naše barvy. Tohoto jsme si nemohli nevšimnout a pár z nás se začalo tímto děním také s velkým zájmem zaobírat. Následoval závod v oblíbeném rakouském Retzu, kde jsem se již připojil já a také Leprasol a poměrně úspěšně jsme tam s narychlo postavenýma autama docela dobře zajeli. Situace pak nabrala celkem slušný spád a zásadním se stal fakt, že Číža kývl na zařazení kategorie C3 do AST, což dává českým modelářům možnost zkusit úplně novou adrenalinovou zábavu. Nicméně touha reprezentovat i na mezinárodní půdě zde stále byla a po závodě v Retzu jsme nasbírali motivaci v tom smyslu, že rozhodně dokážeme s rivaly ze zahraničí držet krok velmi slušným způsobem, což Raun také doložil celkově druhým místem v C3 na ASTS 2016. Myšlenka mezinárodní reprezentace se tedy prohlubovala a vznikl nápad založit tým, který se bude pravidelně těchto závodů „venku“ zúčastňovat a bojovat za české barvy, jak nejlíp umí. Duchovní otec celé myšlenky je Raun, který má se zahraničními akcemi bohaté zkušenosti a má všeobecný přehled na evropské scéně. S nadšením jsme se do celé myšlenky zakousli a začali vymýšlet jméno týmu, vlastní týmové barvy, plánovat stavby vlastních aut a pomýšlet nad budoucími výsledky. Základní pointa našeho týmu je pravidelně soutěžit v českém RC AST a rakouském ASTS v kategorii C3, pokud možno se opět kvalifikovat na CISE do Itálie v hojnějším počtu (to může pět nejlepších z rakouského poháru) a reprezentovat české barvy, podporovat se a pomáhat si a táhnout za jeden provaz, jako správní kluci z českých luhů a hájů. Dlouholetá tradice trialových či trophy závodů nás za ty léta obohatila zkušenostmi a jsme si jisti, že máme co předvést.

Takže k věci – rok 2017 je prvním rokem, kdy začíná aktivně působit tým #RTR.CZ ve válečných oranžovo-stříbrných barvách.

Složení je ďábelské a jedná se o profláklé tváře, které myslím již spoustu let neodmyslitelně patří k naší scéně napříč celou republikou a je o nich slyšet jen v těch největších superlativech :mrgreen:

Radek Ungr aka Raun

Ondra Košťál aka sWiNe

Honza Šanda aka Leprasol

Jirka Růžička aka Ruzabmx

Standa Horák aka stiifii


Zkušeností máme na rozdávání, motivaci a touhu skórovat velmi vysokou, takže uvidíme, co z toho vyleze. Dílčí úspěchy jednotlivců, ať si každý vytyčí dle svého vědomí a svědomí. Obecný cíl týmu je reprezentovat na dobré úrovni a dát o naší zemičce trochu více vědět, protože je co ukázat.

No a po celé téhle dojemné historce tady můžete sledovat naše toulky Evropou a po každém závodě tady bude nějaký report – kdo, kde, jak a proč. Z toho plyne zařazení do International events. Tak fanděte, budeme se snažit, jak nejlíp umíme, ale bude to o nervy :)) Řekl bych, že přes zimu v našich dílnách vznikly a dále vznikají hodně zajímavé stroje, které tu taky tak nějak doposud pořádně nebyly.


První zastávka – 1. 4. Monichkirchen, držte palce!

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

První tři bombarďáci jsou pomalu ready na víkend 8)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
raun
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 22.01.2013 18:01
Bydliště: Praha

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Náš tým #RTR.CZ má za sebou první závody. Startovalo 14 jezdců a svou účastí překvapil i náš číža. Tratě náročné, konkurence tvrdá. Umístili jsme se takto: raun 6.místo, swine 8.místo, leprasol 12.místo, číža 14.místo.
Už se těšíme na další závod 6.5. Máme co zlepšovat, ale i tak jsme si závod náležitě užili...a tým utužili..:)

Obrázek

Obrázek
#RTR.CZ member and driver
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Však jsem vám taky držel palce :OK: Bude nějaké video?
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Já to ještě rozmáznu a dojmy přiblížím ... videa budou ... ale dnes jsem ještě s kamarádkama slavil ten ... neúspěch ... tak nebyl čas :-D
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Tak zdravím naši širokou základnu fanoušků po prvním společném výborném závodě a teď se tady klasicky po swiňákovsku rozkecám, jak to teda všecko bylo :mrgreen:

V pátek se na penzionu slezl Lepráček, já a Raun a šli jsme se pozdravit s klukama a prozkoumat tratě v lesním terénu, na který jsem byl moc zvědavý. Vesměs jsem měl tuhle kategorii nastudovanou a vyzkoušenou jen ze skal a v lese jsem k tomu ještě nepřičuchnul. Na můj vkus byly tratě dost neupravené a nevyčištěné - haldy listí, klacky, větvičky, ostružiny, chrastí ... ale nic co, by mi zkazilo náladu. Vše bylo docela v prudkém svahu což při lehkém zaváhání a prohraném boji se stabilitou znamenalo jediné ... viz videa :mrgreen:

Bylo zajímavé, že při poradě u tratě jsme to každý viděli úplně jinak dle svých schopností a možností auta, takže ohledně nejlepšího způsobu průjezdu měl každý úplně jinou vizi. No přesunuli jsme se na penzion, kde se uskutečnil víc než výživný a pro mě zcela nepředpokládaný večírek, který jsme po právu mohli nazývat "Season Opening" a byla velmi dobrá náladička a sranda.

No jdeme závodit ... 14 jezdců, byl jsem zvědav na jezdeckou úroveň, jelikož Retz nebyl dostatečně reprezentativní vzorek. Rozhodili jsme se na dvě skupiny, tak jsme ani pořádně neměli možnost nastudovat techniku všech a ani vidět šecky auta po kupě, ale byly tam 3-4 spidery, jeden Brouček na Team Ottsix nápravách v bohatém tuningu, jedna velmi překvapivě dobře fungující Twin Hammerka a zbytek asi tak nějak postavený na Axíkách, nic jiného jsem již nezaregistroval. Bohužel v tom napětí a atmošce nějak není chuť fotit, takže ani nemám nic vyfoceného. Byly 4 sekce - 2x trial, 2x trophy. Velmi příjemný bonus byl Číža, který se prostě ráno zjevil před barákem s Deadboltem v ruce a prostě to přijel bez keců vyzkoušet na tvrďáka. Aničky auto mělo dig, malé pitbully a zapuštěný skid do rámu, jinak prakticky série s katonim. Hlavní hrob byl rejd, čili dig bez rejdu je prostě jak turbo bez intercooleru, no prostě bída, ale dal do toho srdíčko a to se cení!

#RTR.CZ připraven do boje!

Obrázek

Obrázek


Tak jdeme na věc:

Stage 1 (trial) - Leprasol

Ihned první branka zrádná jak prase, od nás ji všichni jeli s problémy, takže Honzík po třech sekundách na trati hned v kotrmelcích (nestihl dovážit kola ani nápravy). Kutálení nebylo první ani poslední a nějak Honza prostě nebyl v oukeji a jel tak ňák nekoncentrovaně, ne úplně dostatečně citlivě a nebylo to vončo. Za celý den si třeba nevzpomněl, že má v autě winchdown, tak ho ani jednou nepoužil. No zkrátka jako zcela zásadní se ukázal časový limit, který byl deset minut a na tydle tratě to bylo naprosto nekompromisní. Prostě jakmile se někde zadupeš a zkoušíš něco víc než dvakrát, tak to nemáš šancu stihnout. A když je porucha, tak jsou dvě varianty - opravuješ v rámci časového limitu a pokračuješ z místa anebo si čas přerušíš, v klidku opravíš, ale pak musíš jet celou sekci od začátku. Jelikož bylo vše do svahu, tak každé nevinné převrácení znamenalo asi čtyři kilometry kotrmelců, bo to chytlo taky švunk, že to nešlo zastavit a to už se dostáváme k prvnímu technickému kiksu, což byl utrhlý link a opravovalo se s přerušením limitu a pokračováním od začátku, porucha přišla při nájezdu do čtvrté brány no takže Lepráček to prostě hrubo nestihl a dostal šílenou penaltu - každá neprojetá je 180 bodů a tady jich bylo asi pět, takže pekelná ztráta a bylo jasný, že čas bude rozhodovat závod.

[youtube]EK2jc-00X4c[/youtube]

Stage 1 (trial) - sWiNe

Sekci jsem měl teoreticky v jádru duše zvládnutou a šel jsem na to, dvě brány se mi moc nezdály, tak jsem to navijáknul a dal pár slušných průjezdů a nejvíc problematická se pak asi ukázala devátá branka na šutru ve velkém náklonu dost natěsno, tam jsem si chvilu hrál a dal to načisto a profrčel do cíle za cca 8:30, což bylo velmi slušné. Kluci už gratulovali a já dostal dobrej pocit, že su na správné vlně. Lépe to ve skupince dal jedině skokan na lyžích Lucas se svým broučkem o dvě couvačky.

[youtube]11-0ivzBTTM[/youtube]

Stage 1 (trial) - Raun

Radek jel moc hezky a do deváté branky dojel prakticky ještě líp než já, bo zneužil pure spider power, jak nejlíp mohl a ušetřil si oba dva navijáky. Tu devátou branku měl na poprvé skoro zmáklou, ale nějak zazmatkoval a vykulil se a pak už se nějak nemohl dostat na tu správnou vlnu a nějak to tam nemohl napasovat, načež začal krutě ubíhat čas a trochu znervózněl, a nakonec se chtěl narychlo winčnout do desítky, ale nestihlo se to, takže 180 za poslední branku.

[youtube]mhhhRGgleVU[/youtube]

Stage 1 (trial) - Číža

Čížounek asi po třicetiosmi letech zapojil baterku a vyjel do akce s úplně cizím nevyzkoušeným autem, v kterém byl DIG a 3S powa, což jako byl pro něho úplně nový vesmír. Ale celkem slušně si s tím rozuměl a nebyl vůbec marnej, ale ten rejd je prostě nutnost a některé branky byly bez něj takřka nesjízdné. Ale to předbíháme bo za první brankou mu to jaksi neštimovalo a trochu to tam podupal a po vzoru Honzíka to nakuřil dolů z kopca a utrhl link taky. Ale tak cypatě, že trčel do směru jízdy a za vteřinu už na něm visel a spravoval taky. Pak se bez toho rejdu mrcasil na jednom šutru ve 4. bráně a nestihl to taky, takže tež penalta, jak prase.

[youtube]3FRDS4jbmV0[/youtube]


Stage 2 (trophy) - Číža

Přišla rychlá erzeta na čas, kde se fakt valilo. Klíčový byl fakt, že pět branek bylo poskládaných v dost prudkém svahu a když s tím šulinkuješ tak dlouho, až to převrátíš, tak s tím prostě nic neuděláš a jdeš až dolů na chodníček. A pak je docela blbý, že celý svah byl zabordelený listím a klackama a nakyma ostnatýma šlahounama, že není úplně komfortní se dostat zpět. Takže první bombarďák s velmi dobře fungující Twinhamrou se vykutálel několikrát a ani to myslím nedojel, to samé nejlépe jedoucí jezdec v první sekci Lucas no a Číža, aby neurazil, tak to tam nasolil taky a pro změnu utrhl přední třílink a vyskočil mu kardan. Pro zichr to tam seknul ještě hned na začátku a solidně šlahnul auto o lavičku. Videjko přiblíží ... trošku mě píchlo u srdce, když jsem si vybavil, jakou krásnou ABS Hiluxku si na C3 postavil Kuba Mynář ... ne Kubo, to není dobrý nápad, Kubo věř mi, není. Z druhé party už na nás mával jeden rakušák s kastlou RC Light model, který oškubal Jypku úplně na šlupky, ale jakože fakt, jak kdyby mu to přejela Liazka, takže jakémusi tvrdšímu zacházení tu ty autička jakoby vystavené jsou no .... tady třeba bylo vidět jak to Číža se zapuštěným skidem dal na poprvé a já pak musel couvat a švihnout to tam až na podruhé.

[youtube]-plqk140sCU[/youtube]


Stage 2 (trophy) - Raun

Radek jel o poznání opatrněji a žádný karambol se nekonal, což bylo supr. Dole v úplném závěru ale trochu znejistěl a trošku se tam zdržel, ale Katoni helfnul a nakonec to zajel v hezkém čase, asi polovičním než Lucas...asi nějakých 3:40. Nicméně na nás hulákali divočáci, z druhé skupiny, že to dávali za dvě minuty ...

[youtube]eE2h6195D1A[/youtube]

Stage 2 (trophy) - sWiNe

Totální debakl. Šestá branka již byla ve svahu a byla hrozně zrádná, nájezd na šutr v náklonu ale pár lidí přede mnou ho vyjelo a já si to dal za úkol taky. Borec přede mnou to docela vyhrabal a furt se mi nedařilo tam nahodil levé zadní kolo a už se dostáváme k výše zmíněnému, že když tam s tím tak dlouho šulinkuješ, až to vybulíš, tak to není v olrajtu. Pro zichr jsem to tam v tom zabordeleném svahu vybulil dvakrát a celkem zdržovačka i byla dostat auta navijákem zpět na kola bo můj Ford i Brouček tak nějak velmi rádi ochotně zůstávali na střeše, což zas třeba Leprákova kastla byla v tomhle směru mnohem lepší. Takže jsem zajel sekci skoro stejně jak Lucas nějak přes sedm minut a furt jsme se drželi prakticky spolu.

[youtube]NqwUuJWVE6c[/youtube]

Pak už jsem netočil vše, bo se mi nějak nechtělo a hlavně docházelo místo na kartě v telefonu. Leprák to zajel hezky celkem bez výrazné chyby taky pod 4 minuty.

Stage 3 (trial) - Leprasol

Tuto sekci považuji za stěžejní celého závodu a rozhodující. Natočil jsem jen Lepráka a to ani né komplet skrz kapacitu SD karty. Plno lidí se kutálelo již na tom úvodním hladkém kamenu, pak i docela nahoře z toho placu za kořenama. No a pak přišel brutal v podobě 5, 6 a 7 branky. V pětce jsme se dupali strašně moc. Já jel druhý za Lucasem a on to přede mnou prostě krásně vyjel. Vzal jsem si jeho auto jako etalon auta s klasickýma tuhýma nápravama a chtěl jsem proste pokořit to samé co on. Ale origo SCX skid prostě není dobrá volba a ubírá místo pod břichem, což tu bylo krásně vidět a závěrečnou hranu do té brány jsem nebyl schopný překonat a furt sem se kutálel zpět a nějak jsem se s tím nemohl vyrovnat a pořád to zkoušel a produpal tam strašně moc drahocenného času, takže jsem dojel do šestky a byl konec - 4x180 bodů a baj baj dobrý výsledku. Lepráček se tam teda na začátku taky furt motal a kutálel, ale navijáknul se mnohem dřív než já, takže stihl tuším osm branek. Radek jel ještě lépe a stihl jich devět, tak jako nejlepší z naší skupiny (Lucas, Twinhamerka). Twinhamr bajdwej byl jako fakt brutal stroj, byl dost nakoňovaný a když mu něco nešlo, tak tomu naložil a pár výjezdů tam vyjumpnul tak velkolepě, že jsme total čuměli. Blbý je, že to s tím plynem jako přeháněl až moc a pak se vykutálel před cílem až do sousední vesnice. Brány 6 a 7 byly úplně divočina a jako na naviják bez debat a i s ním to byl dost problém vůbec překonat, Katoňáci se zapotili fakt dost, ale podrželi. 3racing na vatteře absolutně nepoužitelný. Číža zcela překvapivě rozšlehal a zohýbal linky, takže to zas půl dne křísil a dojel do pětky.

[youtube]x1nupgv4_Ws[/youtube]


Poslední trophy sekce byla nejlehčí a byla to fakt rally erzeta. Začala hned brutálním výjezdem přes kořen, ale dal se pokořit. Pak série celkem lehkých branek, jeden drsný sjezd z kořene a pak zas těžký výjezd a cíl. Lucas asi 2:15, Radek 2:27, já s jedním navijákem 2:48, Číža asi něco přes tři no a Leprák se tam motal jak cigan ve skladu a imrvere se mu jebaly kovové kolíky branek kdesi pod auto a furt kdesi poskakoval a furt se musel vracet do neprojetých branek a měl to za 4:19. Twinhamer rozštípal svařovanou poloosu a s tím stříďákem tam předvedl krásnou show s trojkolkou.


Tak sečteno podtrženo:

1. Lucas
2. Daniel (pure spider)
3. Siru76 (vytuněný axík)
4. Chris (pure spider)
5. Riccie (losi šnekové nápravy v scx rámu)
6. RAUN!!!
.
.
.
8. sWiNe :oops:
.
.
.
.
.
12. Leprasol
.
.
14. Číža

Pro zajímavost, tady je brouček vítěze.

Obrázek

Obrázek


Závěrem lze říct, že jsme si to i přes ne úplně valné výsledky náramně užili, utužili týmové vztahy i ty mimotýmové. Zažili spoustu srandy, nasbírali mnoho cenných zkušenosti a směle můžeme pokračovat na další závod k lepším výsledkům. Radek z nás udělal nejmíň zásadních chyb a auto mu šlapalo fakt krásně, takže po právu odjížděl ze závodu jako nejlepší RTRkař. Dalo nám to zhruba představu, jak to vypadá v lesním terénu, který bude pak v našem AST nejvíce frekventovaný. Je naprosto zásadní se naučit pracovat s časovým limitem, protože nedojetí sekce je taková darda bodů, že je po závodě. Takže naviják za 15 trestných je hovno proti 180ce za každou neprojetou bránu. Já su zvyklý pět let z trialu bez časového limitu si hrát v technických pasážích bez navijáku a zkoušet to, dokud to neklapne, na což tady ale opravdu není prostor. Musíme se tenhle systém závodu prostě naučit a nekoukat na ostatní a nenechat se rozhodit jejich pěknými jízdami. Konkurence je tam opravdu solidní, teď už můžu říct, že jsou kluci fakt šikovní a ví co dělají. Vše ale v pohodové atmosféře, bez nějakých hádek. Je tam dobrá parta sympaťáků. Stojí to za to vyzkoušet :wink:

Tak za měsíc kdesi u Salzburku, čus :OK:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Ty dva chachari jsou ty kamaradky? Jako kamaradka vedle nich vypadas spis ty :-D

Gratulace k umisteni... To neni na vocuchavacku marny
Uživatelský avatar
raun
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 22.01.2013 18:01
Bydliště: Praha

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Moc pěkně napsaný report, na videích jako vždycky není vidět to, co jsme tam samozřejmě viděli my, a to je strmost těch svahů ve kterých sekce byly postaveny, ale to už tak je-video to zkresluje...:)
#RTR.CZ member and driver
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Moc pěkný pánové. Příště to určitě dopadne mnohem lépe
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Tak jsem si to prošel skoro všechno, celý trial a rzetu na přeskáčku (ještě se k tomu vrátím až si doleju skleničku). Musím říct, že se mi to moc líbí, krásná trať, taková Brdská :-), bych řek, auta vám makaj krásně :OK: fakt sem si to užil, na živo to musí být paráda.
Co to tedy pro mě totálně zabíjí je ta druhá sekce, já se prostě v životě nesmířím s něčím "na čas", ne tedy jako divák, to se mi líbí, ale asi bych to nedal jako účastník, už jenom proto, že jak jsem to okoukl, bych u toho nemohl kouřit doutníček :-p :-D
Každopádně ještě jednou gratuluji a snad se někdy zůčastním živě jako divák. Hoj Z
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

No a vvvoo vvvo vo tom to je :-) Není to klidná procházka a pohodička. Ale dost slušný adrenalin a to je to kouzlo ... kdyby to nebylo na čas, tak to nemá ty grády. Pohodové ježdění, jako třeba v Brdech, má taky své kouzlo ... tohle je sice často o nervy, ale patří to k tomu. Bez času by to nebylo vončo. Ale chápu, že to není pro každého.

Jakýpak divák?? Za chvilu to máme v Česku taky, Brdská banda a PREATTáci mají velký potenciál, tak doufám, že se k nám taky připojíte ...

Round 2 je zde. My si jedem vylepšit reputaci .... co vy??

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Nějaká ta zmínka o nás a především o C3 obecně ... :wink:

http://rc.305.cz/view.php?nazevclanku=s ... 2017040010
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Covece ty toho mas plny koule tech emoci :YOP: jsi spravna sWINe. Obohatim tvou zoologickou teoretickou vybavu: takove prase ma orgasmus i 30 minut dlouhy.
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Tož za tejden a kousek máte další pokus.

Je mi jasný že to sem nepatří, ale nic jinýho na foru není ohledně těchto vašich výletů do evropy (nové vlákno do evropy asi nemá cenu zakládat) a tak si dovolim jeden malý příspěvek hodně na okraji tematu. C3 do evropy jede, nechystá se někdo třebas vyrazit i v C1? Třebas jako doprovodnej program k těm našim RTR a ty tři křížky místo podpisu, nebo jak to maj v tom názvu
:-D
Bych vyrazil, ale přeci jen jedná se o soutěž týmů...
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Hele Martine klidne muzes vyrazit sam, oni tam ty teamy losujou nahodne...tak ze je jedno, s kym jedes :-)
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**

Zpět na „Zahraniční akce / International Events“