Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

CFX-W Hilux Truggy C3

CFX-W se mi nak dostalo pod kuzi a asi si ho proste potrebuju nechat pro sebe... Zadny brutalnejsi auto nemam a nikdy jsem nemel.. A tohle se mi zda idealni.. :tleskam: Zezacatku se budu snazit drzet serie abych zjistil, co je CFX-W vlastne zac, jak jede a co snese.. Casem prijdou urpavy.. Boudu jsem dlouho zvazoval a ja proste lexanku asi nekousnu.. Nasel jsem na dilne cumak Hiluxe, sedne dobre, je lehouckej, neprekazi nikde, tak si myslim, ze hardbody me nebude omezovat..

Chtel bych s nim zkusit jet C3 v letosni serii AST :hura:

Obrázek

Zatim jedina fotka, uz jsem urizl kus cumaku a dneska budu v rezbe pokracovat.... ;-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: CFX-W Hilux Truggy C3

Kuba93 píše:CFX-W se mi nak dostalo pod kuzi a asi si ho proste potrebuju nechat pro sebe... Zadny brutalnejsi auto nemam a nikdy jsem nemel.. A tohle se mi zda idealni.. :tleskam: Zezacatku se budu snazit drzet serie abych zjistil, co je CFX-W vlastne zac, jak jede a co snese.. Casem prijdou urpavy.. Boudu jsem dlouho zvazoval a ja proste lexanku asi nekousnu.. Nasel jsem na dilne cumak Hiluxe, sedne dobre, je lehouckej, neprekazi nikde, tak si myslim, ze hardbody me nebude omezovat..

Chtel bych s nim zkusit jet C3 v letosni serii AST :hura:

Obrázek

Zatim jedina fotka, uz jsem urizl kus cumaku a dneska budu v rezbe pokracovat.... ;-)



Kubo

nenašel bys tam ještě jednu boudu Hilux prosím?
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: CFX-W Hilux Truggy C3

Nasel i s korbou je tam.. Tahle byla osamocena bez korby.. Jestli chces, stav se pro ni nekdy.. :-) Jinak, jaks mi onehda psal ohledne toho rozvoru, jestli jde upravit na 313mm tak to jde snadno za pomoci dilu, ktere jsou v kitu.. :OK:
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: CFX-W Hilux Truggy C3

Trochu se zpozdenim uverejnim nejaky ten postup.. :-)

Vyroba drzaku kastle:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Zespoda:

Obrázek

Obrázek

Na predku se muselo dost pilovat...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Jentak pro sradnu jsem si udelal tuhle obludnost.. :-D Pro prvni test...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

A uz zas bez korby..

Obrázek

Jelo to hezky, ale musi se to zatizit, zacal jsem pracovat na dalsich upravach, prubezne doplnim... :-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
sMERIn
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: CFX-W Hilux Truggy C3

Ahoj Kubo, to vypadá moc zajímavě. Jsem zvědavej na finále. A kdo bude jezdit s tou 148? :OK:
SCX10 Honcho - - - SCX10 D90 (synka) - - - MEX Wrangler YJ

rajče
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: CFX-W Hilux Truggy C3

podla mna to tiez nie je zle, este nejake detaily dorobit a bude ton krasavica
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: CFX-W Hilux Truggy C3

Já těmhle typům nikdy moc neholdoval (proto asi stavim pro sebě něco podobnýho). ale tohle se mi docela líbí. Jen bych tam nedával tu korbu. Nějak se mi k tomu prostě nehodí.
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CFX-W Hilux Truggy C3

Hele Kubíno v rámci úspory váhy nahoře zkus klec z Honcha...nevypadá to s Hiluxem vůbec blbě...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: CFX-W Hilux Truggy C3

To Kuba jiste vi pac to videl. Tady na ty fotce je vzadu nakraji zelena yota, ta ma klec z honcha. Spatril jsem ji u kluku z Brd a je to nakej tajemnej majitel, kterej se da kontaktovat jedine pres fejcbuk :-D ale rozhodne to Kuba videt musel.

Obrázek

A navic se mi tvoje stavba zatim nelibi :-D je to naky vysoky a tak vubec proporcne divny. Ale treba se to nejak podda, uvidime
Uživatelský avatar
sMERIn
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: CFX-W Hilux Truggy C3

No ono je otázka, co se Mirovi líbí. Snad jen to, že už Píťa na Teconě nemá spolky... 8o
SCX10 Honcho - - - SCX10 D90 (synka) - - - MEX Wrangler YJ

rajče
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: CFX-W Hilux Truggy C3

:-D tak kdyz tu lidi pisou me se to libi.... Tak me se to nelibi :-D ... To ale nejni nic smero to.. Smeroplatnyho.

V tom je ta sila :-D kdyz ti pet lidi rekne ze mas skaredy kola a naopak kdyz se 4 lidem libi a jen Mirovi ne, se vi, ze sou kola good. Rozumime si. Ja vam to neplatim, ani s vama nechodim na rande, nepotrebuju vase sympatie... Je tu mnoho mnoho aut, ke kterym jsem napsal, ze se mi to libi. Todle je divny :-D ... Napriklad predposledni Kubovo kara ma muj koment, ze se mi libi.

Nevidim smajlika s dlouhym nosem az do Brna...
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: CFX-W Hilux Truggy C3

Ja si vazim, ze sa niekomu nieco nepaci, lebo mozno ma aj pravdu. Ale zvacsa sa tu ludom nie bezne varianty modelov ludom nepacia. Mozno je to len sila zvyku, alebo len staci pochopit, ze niektore veci su viacej funkcne ako bezne a esteticke. Ako som pisal, ked bude mat este nejake doplnky, ako zadne blatniky a zasterky + dokoncena karoseria ( okna a tak) podla mna bude aj funkcne a aj pekne nato, naco to ma byt
ja mam osobne radsej konstruktivnu kritiku, posuva vpred
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: CFX-W Hilux Truggy C3

Líbí nelíbí, víte k čemu je to určený??? Jestli dobře čtu:
C3

Takže to bude nejúžasnější a nejskejlovější auto pro každýho ujetýho skejlaře (nic pro mě), a taky asi těžko konkurenceschopný, to zní blbě - bude váhou, těžištěm i nepoddajností materiálu jako to prase hendikepovaný - to zní líp a taky bude dobytý jak řešeto, pokud to Kuba myslí vážně se závoděním, jako že bude chtít bojovat o bednu. Pevná bouda a ještě k tomu taková hezká!!!
Dobře se podívejte na jiná auta co jezdí C3 - na tyhle auta se dává co nejlehčí lexan a většinou ten co už se k ničemu nehodí, protože se hodně ostříhá, odře, dobuší a rozláme. Tudy jde hlavní myšlenka a tendence konkurencxe!

Takže držíme palce, ale kroutíme nevěřícně hlavou...

A klec z Honch vypadá dobře skoro na všem, když se trubky zakrátí, nahřejou, trochu vytvarujou aby pasovaly...
http://poteam.rajce.idnes.cz/AST_Dekans ... G_7981.jpg
http://poteam.rajce.idnes.cz/AST_Dekans ... G_7953.jpg
Uživatelský avatar
sMERIn
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: CFX-W Hilux Truggy C3

To je ta nevýhoda 010101 komunikace. Není u toho vidět ten úsměv na tváři...

Nu což už, posílám bludišťáka a pozdrav do Jižních Čech do kabiny RangeRovera s vozíkem :-)
SCX10 Honcho - - - SCX10 D90 (synka) - - - MEX Wrangler YJ

rajče
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: CFX-W Hilux Truggy C3

Ale dyt dobry, srovname to pivem v pimverku :FINE:

Zpět na „Max Speed Technology (MST)“