Uživatelský avatar
Peter BT
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 07.02.2015 21:31

pohonná zostava CMX

ahoj chlapci.. pustil som sa do stavby starého Dodge .... ale som sa zasekol hneď na podvozku.... som zvyknutý na rýchlosť zhruba rýchly krok a pri tomto keď zastanem na strmine tak auto musí ostať stáť a byť schopný sa plynule a pomaly pohnúť aj pri mojich jazdných hmotnostiach okolo 5kg....
žiaľ cmx v setovej zostave sa veselo rozbehne dole svahom aj pri holom podvozku....

ja vidím v podstate dve cesty......
1/ zaradiť spomaľovaciu prevodovku (prípadne aj za cenu použitia pohonného trojčlánku)
2/ vymeniť regulátor na starý osvedčený hobbyking X-car45

aké pohonné zostavy použivate? čo sa vám osvedčilo?
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: pohonná zostava CMX

Jedine za prve je spravne... kdyz budes mi 5kg auto tak ti to nepodrzi zadnej regl ani ten nejlepsi osvedcenej xcar45 a jestli jezdis 5kg s xcar45 tak ses hrdina teda,..
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Peter BT
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 07.02.2015 21:31

Re: pohonná zostava CMX

nooo.. neviem či som hrdina.... :-D
ale faktom je, že mi to k plnej spokojnosti jazdí tretiu sezónu expedície aj trial..... highlift nápravy, RC4WD prevodovka R2, 35T motor a dvojčlánok... ale to sem vlastne nepatrí... dilemu mám nad CMX ;-)
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: pohonná zostava CMX

zvyseni prevodu a rychlejsi motor je vzdycky ta nejlepsi cesta... ja zazil X45tku v aute s rychlejsim motorem velkyma kolama a vypinala na teplo po 300m pak po 30sekundach....
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Peter BT
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 07.02.2015 21:31

Re: pohonná zostava CMX

tak takýto problém som nemal nikdy.... ozaj.. a máš regulátor voľný alebo v nejakej krabićke alebo gumičke kvôli vode? lebo potom si to viem predstaviť celkom ľahko.... ja ho použivam navoľno.....

Zpět na „Max Speed Technology (MST)“