maty.mal
Nově příchozí
Příspěvky: 7
Registrován: 01.02.2019 16:09

Podvozek scx10 II

Zdravím všechny přítomné. Psal jsem to do jiného vlákna, ale bez odezvy. Konkrétně ohledně dotazu, kde se za mě ptal můj kamarád na combo k scx10 ii.

A teď mám otázku ohledně téhle věci, setkali jste se s tím už? Myslíte, že to má smysl?

https://m.banggood.com/cs/CNC-Aluminum- ... 74263.html

V první řadě nevím jestli tomu rozumět jen jako rámu, nebo jako kompletu co se objevuje na fotkách. Tady v ČR se kit sežene za nějakých 5000-5500,-. Nicméně tohle se za menším příplatkem tváří úplně jinak. Navíc jsou zde i kola (podle obrázků).

Jinak díky moc za odpovědi a rady ohledně toho comba.
Uživatelský avatar
Pavel JK
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 28.05.2017 18:18
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Podvozek scx10 II

Konkrétní podvozek mám doma kupovaný jako komplet v ČR, ale na téhle stránce se to jeví jako náhradní díly protože obsah balení popisuje rám a třikrát příslušenství a na připojených obrázcích jsou tři balení pouze s doplňky k šasí.
Ještě by mě zajímalo kde se dá koupit KIT za 5500,- ? Kromě bazaru.
mirakuli
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 25.09.2017 10:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Podvozek scx10 II

Pavel JK píše:Konkrétní podvozek mám doma kupovaný jako komplet v ČR, ale na téhle stránce se to jeví jako náhradní díly protože obsah balení popisuje rám a třikrát příslušenství a na připojených obrázcích jsou tři balení pouze s doplňky k šasí.
Ještě by mě zajímalo kde se dá koupit KIT za 5500,- ? Kromě bazaru.


Myslíš tenhle Pavle?
https://www.mz-racing.net/axi90104-axial-scx10-ii-1-10-raw-builders-kit/
Uživatelský avatar
Pavel JK
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 28.05.2017 18:18
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Podvozek scx10 II

mirakuli píše:
Pavel JK píše:Konkrétní podvozek mám doma kupovaný jako komplet v ČR, ale na téhle stránce se to jeví jako náhradní díly protože obsah balení popisuje rám a třikrát příslušenství a na připojených obrázcích jsou tři balení pouze s doplňky k šasí.
Ještě by mě zajímalo kde se dá koupit KIT za 5500,- ? Kromě bazaru.


Myslíš tenhle Pavle?
https://www.mz-racing.net/axi90104-axial-scx10-ii-1-10-raw-builders-kit/


To koukám :-p dlouho jsem po ničem nekoukal. No co dodat TRX srazilo SCX na kolena.

V tom případě bych hned koupil podvozek SCX II.
mirakuli
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 25.09.2017 10:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Podvozek scx10 II

Máš SZ
Jinak Pavle taky budou šáska od Gmade a nejsou nezajímavý, jen prodej je předpoklad někdy v dubnu. Psal o nich Minotaur u sebe na stránkách, verze pro bude mít 3 druhy uchycení tlumičů.
maty.mal
Nově příchozí
Příspěvky: 7
Registrován: 01.02.2019 16:09

Re: Podvozek scx10 II

Přesně ten kit co poslal mirakuli jsem myslel.
Pavle, myslíš si teda, že to nebude komplet takovej jakej je vidět na obrázku? Totiž nedalo mi to a hledal jsem víc a na yt jsem našel pár unboxing videí a myslím si, že i konkrétně z toho webu co jsem posílal a tam z bedny vytáhl přesně to co je na obrázku. Můžu, případně najít a poslat.
Když by to tak bylo a já bych se rozhodl objednat, potřeboval bych píchnout s tím webem, nikdy jsem z podobných stránek neobjednával.
maty.mal
Nově příchozí
Příspěvky: 7
Registrován: 01.02.2019 16:09

Re: Podvozek scx10 II

Zde odkaz na video, kde v popisu dotyčný uvádí i odkaz na podvozek. Aje to právě ten samý odkaz co jsem vložil já
https://youtu.be/H2z9D4xnDLA
mirakuli
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 25.09.2017 10:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Podvozek scx10 II

Ahoj maty.mal, odpověd z Banggood je tato - The packaging includes this chassis,four wheels and three bags Accessories - Balení obsahuje tento podvozek, čtyři kola a tři sáčky příslušenství - jako na prvním fotu, není motor ani servo, tlumiče jsou kovový. Cenu ti nesníží - hrozí ti DPH a Clo.
maty.mal
Nově příchozí
Příspěvky: 7
Registrován: 01.02.2019 16:09

Re: Podvozek scx10 II

Díky, přesně to jsem potřeboval, angličtina není moje silná stránka.
Jak říkám zkušenosti nemám, když by došlo na vše co hrozí, jaká by mohla být výsledná cena, pokud je možný to odhadnout.
mirakuli
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 25.09.2017 10:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Podvozek scx10 II

maty.mal píše:Díky, přesně to jsem potřeboval, angličtina není moje silná stránka.
Jak říkám zkušenosti nemám, když by došlo na vše co hrozí, jaká by mohla být výsledná cena, pokud je možný to odhadnout.


Cena + poštovný (pokud free, tak ti ho dopočítaj) + 21% DPH + cca 14% Clo
6.764,- + 219,- = 6.983 + 21% DPH = 8.449 + cca 14% Clo = 9.632,- tak nějak
maty.mal
Nově příchozí
Příspěvky: 7
Registrován: 01.02.2019 16:09

Re: Podvozek scx10 II

Stačil hrubej nástřel :D, každopádně díky moc za ochotu! I kdyby tohle všechno pořád o tom uvažuju, tak uvidíme jak to dopadne. Ještě jednou díky.
mirakuli
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 25.09.2017 10:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Podvozek scx10 II

maty.mal píše:Stačil hrubej nástřel :D, každopádně díky moc za ochotu! I kdyby tohle všechno pořád o tom uvažuju, tak uvidíme jak to dopadne. Ještě jednou díky.


;-)
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Podvozek scx10 II

maty.mal píše:...ohledně téhle věci, setkali jste se s tím už? Myslíte, že to má smysl?
Může to být jen můj názor, ale "laciné číně" nevěřím, pokud není odzkoušená. Karbon není u expe žádný zásadní přínos, kvalita kovových dílů bývá kolísavá, problém s dostupností náhradních dílů atd. Osobně bych také volil kit "tradičních" značek...

Pavel JK píše:No co dodat TRX srazilo SCX na kolena.
V tom případě bych hned koupil podvozek SCX II.
Nezapomeň, že v kitu toho dost chybí, ale i tak je to dobrá nabídka.

mirakuli píše:Cenu ti nesníží - hrozí ti DPH a Clo.
Od jaké částky se platí clo, to dřív bývalo snad od několika set Euro...
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
mirakuli
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 25.09.2017 10:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Podvozek scx10 II

virtual píše:
maty.mal píše:...ohledně téhle věci, setkali jste se s tím už? Myslíte, že to má smysl?
Může to být jen můj názor, ale "laciné číně" nevěřím, pokud není odzkoušená. Karbon není u expe žádný zásadní přínos, kvalita kovových dílů bývá kolísavá, problém s dostupností náhradních dílů atd. Osobně bych také volil kit "tradičních" značek...

Pavel JK píše:No co dodat TRX srazilo SCX na kolena.
V tom případě bych hned koupil podvozek SCX II.
Nezapomeň, že v kitu toho dost chybí, ale i tak je to dobrá nabídka.

mirakuli píše:Cenu ti nesníží - hrozí ti DPH a Clo.
Od jaké částky se platí clo, to dřív bývalo snad od několika set Euro...


150,- Eur u neobchodního zboží
maty.mal
Nově příchozí
Příspěvky: 7
Registrován: 01.02.2019 16:09

Re: Podvozek scx10 II

Jasně, ohledně tý kvality si taky myslím své, soudím že ty zkušenosti tady s tím podvozkem takový nejsou. Proto a ještě z důvodu te ceny od toho nejspíš ustoupim.
Někde tady na fóru jsem se dočetl, že mezi kitem a RTR jsou nějaké rozdíly, prý snad nápravy a přípravy pro 2q převodovku? Co je na tom pravdy, případně proč tomu tak je? A je tady opravdu ten značkový kit výhodnější oproti rtr?

Zpět na „SCX10 II“