Uživatelský avatar
vypravci hubicka
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 07.10.2018 20:50
Bydliště: vedle Ringhoffera

trx4 volezlo style

zdravim,
Takze jsem si rek, je ti 40, na case poridit seriozni auto na dalkovy ovladani. Takovy to co se nedalo za mlada koupit ani v tuzexu. Sel jsem do nejmenovaneho proflakleho shopu s tim, ze chci Losi 1/5. Pan mi vysvetlil, ze jestli nejsem advanced RC user, tak tim zprerazim kotniky v lepsim pripade sobe, v horsim vlastnim detem a ze bych mel chtit expedicni auto, ze to je privetiva zabava a ze me to chytne, a deti taky.
Takze TRX4 defender, v sedive + 2ks 2s baterky. Zatim znicena plastova servopaka, odeslo servo zadni uzaverky, a kopec zabavy, synek uplne na vetvi. Kdyz jsem zadal do googlu "trx4 accesories" a vyjelo na me jen na amainhobbies.com 23 stran prislusenstvi, byl jsem definitivne polapen.
Bohuzel jsem neunikl navalum tvorivosti, aktualni stav viz
https://vypravcihubicka.rajce.idnes.cz/trx4_wip/#
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


pripadne komentare prosim shovivave, nejsem modelar a nikdy nebudu, a nemam pietni, ani znalecky vztah k Defenderum. Jen me to proste bavi.

nejblizsi planovany upravy: Kompletni osvetleni, nejaky tvrdacky beadlock kola, doresit plato, servo rizeni vymenit za spolehlivejsi a silnejsi, navijak, interier, mirny zatmaveni oken, sterace, kliky, tazny zarizeni doresit pro amewi trailer ( ceka v garazi) atd. atd.

diky za pozornost
______průsery choděj v množinách_____TRX4+UDR+HonchoII+Summit+Summit+TRX8____________________________________________
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: trx4 volezlo style

Pecka, me se to libi :FINE: je dobre zes to urizl, vypada to vazne tvrdacky :FINE: :tleskam: je to dobre, pekne si hraj

Kovovy narazniky jsou taky fajn, verim, ze toho objevis jeste spoustu

Dej tam figurku sofera
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: trx4 volezlo style

Píšeš, že nejsi modelář a nikdy nebudeš ... tož lžeš, jak když tiskne. Už proto, že 90% modelářů by takto nádherně zpracovat model nedokázalo. Je to parádně zmáknuté a je naprosto zřejmé, že tu modelařinu a hlavně cit máš v krvi.
Prostě paráda !
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: trx4 volezlo style

to jest dle mého gusta.
Myslím tedy "úpravu boudy"
Jen tam prdni panáčka a nech to být.
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: trx4 volezlo style

Konecne nekdo s koulema a rozrezal tu tuctovou krabici....za mě palec nahoru za odvahu a hlavne cit...vypada parádně
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: trx4 volezlo style

Tohle je asi první TRX4 def, který se mi docela líbí. Hlavně to neumejvej.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: trx4 volezlo style

Pěkný, takovej pracant, akorát bych doplnil takové drobnosti, kliky, panty, stěrače a podobné. :OK:
bflmpsvz
tobi
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 20.10.2017 13:42

Re: trx4 volezlo style

Hezký :OK: i ta kapota na který je to focený :-D Co je to za auto? To pod Defem.
Uživatelský avatar
bigbossmaser
Uživatel
Příspěvky: 266
Registrován: 17.01.2017 21:46
Bydliště: Jirny.....Klánovický les.....

Re: trx4 volezlo style

No ....na to že jsem veřejný odpůrce bakelite company, tak tohle bych na expedici vedle sebe snesl :lol: Prostě základ úspěchu je nebat se toho a hlavně...patina a pořádně od bláta :lol: Tohle trx je prostě pěkný,jen doladit detaily....
Defender D90 Modelex: full body+Expedition trailer-custom.
Toyota Hilux85 Modelex :Rusty Style+ trailer.
Axial Yeti : Full alu tuning.
Axial SCX-10: Wrangler Unlimited CRC edition.

Hitec Lynx-4s
HILUX Team Jirny:
https://youtu.be/Vjp4j5126dY
Uživatelský avatar
vypravci hubicka
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 07.10.2018 20:50
Bydliště: vedle Ringhoffera

Re: trx4 volezlo style

diky za ohlas, jsem rad ze se libi
- narazniky jsou original, ne kovovy
- figurku budu resit nejak s interierem, nasel jsem "univerzal" od Proline, nevim jestli by mel smysl. Pripadne by se to dalo udelat 3d tiskem, ale asi zbytecne slozity, tezky, a musel bych se s tim modelovat ve 3d:)
- drobnosti casem budou, kliky uz mam koupeny, nejaky kraviny na oveseni taky
- podkladni kapota je muj sluzebni LS400 :)
______průsery choděj v množinách_____TRX4+UDR+HonchoII+Summit+Summit+TRX8____________________________________________
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: trx4 volezlo style

Interiér od proline má tuším kolega Balů, řádek pod tebou a myslím, že je víc než dostačující.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: trx4 volezlo style

Co delas, pruvodce v offroad parku? CEZ takovou patinu nenosi... :-D :FINE:

...myslel jsem, ze az zjistis, jak pekne to cvakne kdyz narazi pevne prisrubovanej kovovej naraznik do kamene, a jak pekne reje do hliny, a jak peknej je kdyz ti ty oklepany hrany dovopravdy oreznou... ze ho tam jako budes chtit dat :HOPS:
socanek
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 02.06.2017 18:07
Bydliště: Mohelnice CZ/Pertuis FR

Re: trx4 volezlo style

Dobry volezlo :) Na velkym aute jsi to nejdriv potrenval a potom aplikoval na maly? :)
Riznuti tomu prospelo, ale mas tam nejak udelanou podlahu? Jdou tam videt jen podbehy.
K volezlo stylu prispiva i pouziti jen jedne sponky :)
Stříbrňák: Tamiya TT-01 Porsche 911
Buggyna: Tamiya Blitzer Beetle
Zrzka z Provence: MST C(M)FX LC40
Nechtěný Defík TRX-4
Uživatelský avatar
vypravci hubicka
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 07.10.2018 20:50
Bydliště: vedle Ringhoffera

Re: trx4 volezlo style

:) votuzidlo je trochu jina technologie ( je to folie, na kterou jsem pak sel rucne) , ale jo, da se rict ze jsem overil štýla na meritku 1:1.
plato doreseny neni, rozmejslim jak na nej. Dost mozna to skonci 3d tiskem, a zrejme bude velmi melky / mozna nejaka kapsa - nemam koule na vyrezani ty spojky od zadniho ramu k drzaku podbehu atd. - hlavne bych nechci prijit o tu pevnost kastle. Ale mozna to jeste prehodnotim.
Kovovy narazniky by urcite byly lepsi, casem na ne taky mozna dojde :) Ted hlavne jsem chtel pripravit tu kastli na osvetleni na ktery jsem domluveny predbezne v rc-baliku
______průsery choděj v množinách_____TRX4+UDR+HonchoII+Summit+Summit+TRX8____________________________________________
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: trx4 volezlo style

Tomuhle provedení říkají Němci odborně "Schwarzer Tod" :-D
Je to fakt pěkně volezlý. Ještě řidiče, trocha interiéru a pár doplňků (taky volezlejch), ale decentně. :OK:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

Zpět na „Traxxas TRX4“