AzazelDark
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 29.01.2012 0:00

Chevrolet Blazer

Zdravím všechny a chtěl bych se oficiálně přidat. Od včerejška jsem hrdým majitelem tohohle mazlíčka. :hura:
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Chevrolet Blazer

Jmenovat se Azazel Dark a mít od včerejška ševroleta a bejt oficiálně přidanej sem, to už něco znamená :FINE:

Tak vítej :HOPS:

Už jsi s tím byl venku? Podzim, bláto, voda, to je teprve ševrolet
AzazelDark
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 29.01.2012 0:00

Re: Chevrolet Blazer

No venku jsem byl asi jen tak půl hodinky, nebyl čas. Chvilku mi trvalo než jsem přišel na to jak se nastavují ty koncaky řídicího serva atd... ale jinak to jezdí super, už se těším až s tím někam vyjedu. Akorát jsem si vším ze mi na předku trošku šmatle jedno kolo jako by mělo trošku osmici. Je to normální a usadí se to a nebo je mám sundat a kouknout jestli není třeba blbě nasazený? Díky za rady, zatím nemám moc zkušenosti 8o
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Chevrolet Blazer

No s tím my ti neporadime ;-) to se musíš podívat sám, jak píšeš, jestli nejni blbě nasazený :HOPS: . To je asi lepený na platovým disku, nebo co to je, ne..?
AzazelDark
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 29.01.2012 0:00

Re: Chevrolet Blazer

Ano je to nelepený :hura: na plastových rafcích :tleskam:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Chevrolet Blazer

Teď me mateš jelito překlep nebo ne... Se podívej, na boku gumy najdeš nějakou vodící čáru a podle ní poznas, kde to je vyloženě špatně nalepeny, opatrně sundej, porid rovnou pěkný kovový bedlock ráfky jestli nemáš hluboko do kapsy no a nebo za stovku lepidlo na gumy, verinak, ale je drobet tvarnej, ne tak krehkej a buď pečlivější než děti v asijské továrně.. nebo bolivijské :-D nevím kde to kompletujou
AzazelDark
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 29.01.2012 0:00

Re: Chevrolet Blazer

Ahoj tak tady mám fotky z první pořádné projížďky. :hura:
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
petajsb
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 26.02.2011 0:00
Bydliště: u Kutnej Hory

Re: Chevrolet Blazer

Ahooj, pěknej Blazer TRX-4 ;-) Taky ho vlastním v té samé barvě - líbí se mi tahle barva víc než červená. Mám na něm navíc šusplechy na podvozku, jiná serva (JX serva), přední chromový nárazník a světelný modul a vypadá to fakt moc pěkně ;-) Ten model funguje v terénu fakt pěkně až na jeden detail a tím je, že při natočení kol do určitýho rejdu a zároveň výkyvu nápravy chytá pneumatika o roh blatníku té kastle. Tohle nedomysleli soudruzi v Traxxasu... Apropo: Nevíte někdo, jak tenhle problém vyřešit, abych nemusel nic uřezávat na kastli?

Zpět na „Traxxas TRX4“