roelmo
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 12.01.2018 6:47

Linky,kardany,navijak..Hpi Venture

Provedl jsem vymenu spodnich linku za alu.Oko Oko 119 mm.Zadni trojlink jsem prehodil na ctyrlink.U auta je dodavan drzak ctyrlinku a dve linky jsem dodal z ecx Baragge,kterou mam nepojizdnou a rozdelanou.Jsou uzsi,ale maji 3mm zavit na klasicka ocka 3mm.Rozmer i s oky ai nepamatuji,ale bemusel jswm upravovat nic a presne to sedlo.
Na predni naraznik od YR jsem namontoval navijak TFL s dalkou,ale vzhledem ke kvalite narazniku(poutovy kov) nevim co odejde driv,jestli utrhnu naraznik a nebo uhori motorek apod.Foto postupne dodam..k videni v nedeli na Kunce
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Linky,kardany,navijak..Hpi Venture

Ahoj, vitej, je dobre, ze ses toho nebal :FINE:

Tesime se na fotky a hlavne na postrehy z jizdy a obecne jak to funguje.

:FINE:
roelmo
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 12.01.2018 6:47

Re: Linky,kardany,navijak..Hpi Venture

Zdravim.Toyotku jsem zatim doupravil do maxima co bylo v mych silach.Vzhledem k tomu,ze upgrade stale origo neni tak stojim.Na cine se objevilo par alu kusu-tehlice,cecka,plato na servo,veze tlumicu atd....pokud se Hpi nevyprsi s origo dilama vcas,maknu po cine a uvidim.Jinac co nevidet bude nejaka videorecenze.Zatim,ale vidim jediny problem a to je svetlost.Bohuzel asi bez zasahu do karoserie a vetsich kol se neda nic delat.Me osobne to naopak vyhovuje a nuti to uzivatele pri jizde premyslet.Stale ma u me za 1.

Zpět na „HPI Venture“