Uživatelský avatar
Mutant
Častý přispěvatel
Příspěvky: 566
Registrován: 05.02.2009 0:00

Hosi ja se bavim, jak mu to bastite. Jen kecy kecy a nic pro ziskani svych penez nedelate! Zkuseni bardi a se zamrdanym ditetem si jen dopisujete OMG. Divim se divim. Ale jinak mafianska detektivka takle po ranu to jako jooo.
Traxxas Sumec, RC4WD rock crushers 40, Tekin RX8 / T8 1550 kv 2x3S paralel, trialek, crawleni, takovej mazlik..

http://maranamarana.rajce.idnes.cz/Trax ... _expedice/

http://www.youtube.com/watch?v=dnx0LDBD ... rder&list=
Uživatelský avatar
JDean
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 11.12.2011 0:00
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Dobrý deň, keďže sem píšem ja, tak vedzte že je toto tu už kure***y zaujímavé. A už ja zo stredného slovenska, čo sa ma to absolútne netýka, by som za ním šiel najradšej, keď aj na mojej 110LS, čo by mi zožrala 200litrov benzínu s aditívom náhrady olova už len pre tú srandu, aby som videl tú tvár čo dokáže byť tak drzá. A videl ako bude reagovať pri stretnutí 1:1, nie tu strúhať frajera za káblom. A minimálne mu ísť za rodičmi. MINIMÁLNE! Som zvedavý, čo sa vykľuje, a k akému riešeniu pristúpite.
Uživatelský avatar
IkaruShinji
Častý přispěvatel
Příspěvky: 694
Registrován: 03.07.2010 0:00
Bydliště: Úvaly - Horoušánky

Teda teda.... od včerejška co jsem šel spát dalších 6 stránek.... tohle mi fakt hlava nebere jak to Dominik mohl nechat dojít tak daleko. Opravdu mu stojí za to dělat i po tom všem velkýho kápa a rozepisovat se tu o kamarádech bouchačích z krimu?? Já bejt v jeho kůži tak šoupu nohou, klopim oči a prosim za odpuštění a doufám že mi rc komunita dá ještě šanci aspoň se občas ukázat na expedici.
SCX10 Toyota Hilux - 2,4GHz, Badgerův světelný modul
ГАЗ-66 - 2,4GHz
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

9:06, každou chvíli to bude :-D
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
Marty
Uživatel
Příspěvky: 166
Registrován: 04.03.2010 0:00
Bydliště: Šitbořice

Taky porad aktualizuji. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Klííd, už určitě aplouduje :)
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo
xood
Uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 15.08.2009 0:00
Bydliště: Všude zdejší

jak by řekli naši snědí spoluobčané nenebude :mrgreen:
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Ve skole asi nejde net.:-D
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Hoši sori, mame supl a nedostanu se ke kompu. Ale večer foto fakt pošlu slibuju. Nikoho nechci ojebat fakt. Penize jsem poslal. Klidně pošlu další. Teď jdu tančit. A Kolja vas všechny rozseká.
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo
majusak
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 15.11.2010 0:00

Tak sice neni to moja vec ale doporucuju vec nahlasit jako podvod na Policii veci budou zabaveny predany majitelum. Ale majitele musi preukazat ze veci jim opravdu patri. Bude to resene jako prestupek je jedno kolik mas roku Domco zduraznuju. A jeste si zaplatis podle sazebniku zepar peknych pokut. Muzes dostat zaplatit cele vysetreni coz by sem ti pral(asi by si musel pak na dikotece delat do 30). A z vlastnych zkusenosti vim ze pes ktery steka nekouse tak si davaj pozor co napises. Jelikoz mas stesti ze delam policajta na slovensku. Tak zde pisu jen doporuceni pro poskozene necekat uz proste nahlasit policajti sou tu od toho. Zdar Vsem
majusak
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 15.11.2010 0:00

Tak sice neni to moja vec ale doporucuju vec nahlasit jako podvod na Policii veci budou zabaveny predany majitelum. Ale majitele musi preukazat ze veci jim opravdu patri. Bude to resene jako prestupek je jedno kolik mas roku Domco zduraznuju. A jeste si zaplatis podle sazebniku zepar peknych pokut. Muzes dostat zaplatit cele vysetreni coz by sem ti pral(asi by si musel pak na dikotece delat do 30). A z vlastnych zkusenosti vim ze pes ktery steka nekouse tak si davaj pozor co napises. Jelikoz mas stesti ze delam policajta na slovensku. Tak zde pisu jen doporuceni pro poskozene necekat uz proste nahlasit policajti sou tu od toho. Zdar Vsem
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1753
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

To jako Vážně?
Upřímně dlouho jsem váhal na tohle vlákno reagovat, ale už mi to fakt nedá.
Dlouho jsem uvažoval, že napíšu něco ve prospěch Domči. Né že bych ho znal nebo s ním obchodoval, ale i mě se stalo, že mi kdosi měl poslat platbu, došlo na komplikace a viníkem byla Česká pošta.
Prostě se to muže stát.
Přístup k internetu taky může byt koplikovanější. I to se může stát.
Jestli si dobře pamatuju někde před miliónem stránek bylo napsáno, že to máš v mobilu, je tak? Pošli to jako mms někomu kdo to může uploadnout. Případně jestli budeš chtít, dám ti číslo a postnu to sem za tebe.
V RC Offroad komunitě jsem nějaký dva roky a prostě nemůžu nebo spíš nechci uvěřit, že by tohle někdo udělal úmyslně i když okolnosti to naznačují.
Jestli je pro tebe problém dostat ty stvrzenky na net, nabízim ti pomoc.
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

ZAX> zbytečný si třepit papulu. Alternativ mu tu bylo nabídnuto několik. a nic.
xood
Uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 15.08.2009 0:00
Bydliště: Všude zdejší

škoda slov i mě domča už 3/4 roku dluží 300 kč za regulátor že jo Domčo. :wink: on si chlapec totiž myslí že se každý na to vykašle něco sním řešit kvůli 300 stovkám max 1000 a dobře si je vědom své beztrestnosti jelikož jde o částky pod 5000 kč a je pod hranicí 15 let a samozřejmě má kámoše gaunery.

vzhledem k tomu že pracuji v oblasti bezpečnosti a nejsem ani armáda ani policie není pro mne vše jen bílé a černé ale i šedé a také někdy musí člověk balancovat na hraně proto se připojím k danému tématu a domčovy zkusím nebo zkusíme vysvětlit situaci po našem samozřejmě dle situace a klikatosti paragrafu. :wink:
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Možná by stálo za to dát inzerát/výzvu na Modelbazar s informací o Domčově aktivitách (jeho jméno, email, tel. číslo ...) a výzvou podobně poškozeným, aby se ozvali. Jak tak koukám, těch 5000 se nasbírá.

No a pak postupovat společně.
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo

Zpět na „FreeKec“