Uživatelský avatar
bartas007
Uživatel
Příspěvky: 130
Registrován: 18.05.2011 0:00
Bydliště: střední čechy

trail stomper

když mě se nějak začli líbit listové pružiny :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Tak to snad není důvod jestli máš scxko to by nebil problém upravit.
Mek
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Moravská Třebová

Jojo ja taky maturoval, nizsi uroven matika a 80%, nebylo to uplne nejlehci ale s gymplackou matikou to bylo celkem v pohode.. Mnohem ale opravdu mnohem horsi uz byla ta vyssi uroven.. :EVIL: Ten Cermat je banda hovad, nejen ze ty testy udelali debilni ale ani je neumej opravit.. Slohovky mely bejt vcera a prej budou az po ustnich nakonec - coz je asi za 10 dni.. Dobry, kdyz mame hned druhej den pomalu dostat vytiskly vysvedceni, sem zvedavej jak to stihnou....[/quote]

o těch maturitách mi ani nemluvte, půlka věcí totálně nejednoznačnejch, dokonce i v matice moho být vícero odpovědí-se spolužákem sme měli všechno stejně až na otázku kde byla klesající řada, dvacátej člen byl 0 a otázkou bylo, kolik členů musíme sečíst, aby byl součet řady co největší? jeho odpověď byla 19, moje 19 nebo 20...spolužák má 96%, já 94%, takže i přes to, že to mám správnějš, tak mám míň bodů...ať mi pánové vlezou na hrb i s celým jejich cermatem...o slohovce ani nemluvím, psal jsem na téma jaký by měl být můj první vůz (referát) a časově ani rozsahově jsem to prostě nestíhal, takže z toho mám něco jako článek a jestli mi to vopraví nějakej vocas tak nazdar v září
Mercedes-Benz G a GLK na CC-01
Když to nemá kozy nebo kola, budou s tím problémy...
Uživatelský avatar
bartas007
Uživatel
Příspěvky: 130
Registrován: 18.05.2011 0:00
Bydliště: střední čechy

trai stomper

našel jsem jen tyto http://www.s-hobby.cz/rctruck/stranky/_30726-pero-listove----s-otvory.htm a nebo tytohttp://www.s-hobby.cz/rctruck/stranky/_30726-pero-listove----s-otvory.htm ale to nemá to uchicení nebo se pletu ?asi bych to musel někde vidět jak na scx vypadá
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Mek: Jono, mas pravdu, ta matika byla kolikrat fakt hodne nejednoznacna, ale muzem dekovat za to, jak vypadala.. Koukals na vyssi ? To je uplne nekde jinde, holky od nas co matiku umej asi 5x lip nez ja a vzdycky mely 1 nebo 2 na vysvdceni, tak mely po "harmonizaci" 3ky s odrenejma usima.. Opravdu neskutecny.. Sloh bych mohl mit celkem v pohode, psal sem stiznost na Dopravni podnik hl.m. Prahy.. :-D

A cestina pisemnej ? Vzdyt vetsina testu nebyla o cesine ale spis o obecnejch znalostech, dejepise, logice atd.. Gramatika a literatura ? max 50% testu...
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Smím se zeptat co studujete za školu,abych kdyžtak věděl co mne čeká :mrgreen:
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

pokud planujes maturitu tak Te to ceka :lol:
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

No právě :-D Naštěstí až příští rok,ale vzhledem k činostem mého mozku pochybuju,že ten Prosek zvládnu :-D
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Se máš čím chlubit. Koukám nemáš moc přehled, co tě za rok čeká. Jinak gympláci dobrá práce :FINE:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
jobik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 993
Registrován: 24.06.2010 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Nějak mě uniklo nebo nevim ale zeptám se, bylo letos na výběr u maturit mezi matikou a cizím jazykem ? :wink:
Pepe
CC-01-Pajero fr. 2,4Ghz
http://jobik8.rajce.idnes.cz
JEEP Wrangler YJ
Stavba: Land Rover Discovery III ...
(OO=[][]=OO)
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

ano
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Mek
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Moravská Třebová

a příští rok to bude ale o dost horší, u nás na gymplu bude 5 maturitních předmětů...já se za 3 tejdny zatím naučil 3 maturitní otázky do fyziky, jinak ani ň, furt se k tomu nemůžu dokopat a to mě čekaj už jen 3 předměty :mrgreen: jinak pro info příštím generacím-na anglinu nejsou žádný znalosti potřeba, stačí mít akorát slovní zásobu, je to spíš takový povídání a jediná část, na kterou se musíte učit je asi 1/12 celé známky, takže mluvte, koukejte na filmy s titulkama, cestujte a není se čeho bát :mrgreen: matika ten test byl vážně v pohodě, tu vyšší jsem ještě neviděl, ale mám ji už v komplu, po matuře si ji po večrech budu dělat, snad to stihnu do října :mrgreen: ale ta čeština neměla s češtinou nic společnýho, spíš fakt jen logika, rozum a dějiny; jeden příklad za všechny-revoluční rok v 19.století byl 1848 nebo 1868? Tak schválně, já to měl blbě se přiznám :mrgreen:
Mercedes-Benz G a GLK na CC-01
Když to nemá kozy nebo kola, budou s tím problémy...
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Nojooo viděl 68 a už si vybavil rusáky s tankama na čáře co :mrgreen:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Mek
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Moravská Třebová

jo a zůstali tam stát ještě dalších 100 let :mrgreen:
Mercedes-Benz G a GLK na CC-01
Když to nemá kozy nebo kola, budou s tím problémy...
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

S těma Rusákama by to nebylo daleko od pravdy. Po revolučním roce 1848 následovalo ještě pražské jaro 49, ve kterým měl prsty jistý Bakunin. No a jako tradičně nepokoje z téhož roku v Uhrách (tedy Maďarsku) potlačil Franz Josef za pomoci ruských vojsk.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

Zpět na „FreeKec“