Uživatelský avatar
Subie
Nově příchozí
Příspěvky: 97
Registrován: 20.09.2012 15:58
Bydliště: Prešov

Dingofender "Fénix"

Taáto karosa ma velmi velku historiu :) Na zaciatku pri kupe SCX 10 od kolegu Gina som bol jej prvy majitel, po case ked som si kupil Jeepa som nemal pre nu vyuzite a predal som ju dalsiemu kolegovy do klubu ktoremu na Honcha nesedela tak putovala tusim k dalsiemu a potom neviem co sa snou robilo.. :lol: Minuly pretek som ju zbadal a celkom mi "udrela" do oci, zapacila sa mi tak som si povedal, ze ju vezmem naspat :hore: Kedze medzi casom som si kupil aj kasnu od Kamila43 (Defender) a mal som doma Dinga ktory je vlastne Defender bez licenie , teda bez roznych znakov LR Defender som si povedal, ze vyuzijem Kamilovu kasnicku ktora mi bohuzial nesedela, nie taak celkom razvor ale to, ze mi na konci vycnieval ram :-D : 
Dal som tomu taky pracovny nazov "Fenix" kedze, si myslim, ze tato kasna tak trosku vstala z popola a najde vyuzitie, ak nie u mna (minimalne teraz ) tak u niekoho dalsieho :tleskam: 

Pri foteni bol len tak polozeny kedze mi nepasuje kedze mi zavadza vzadu krabicka s elektronikou

Obrázek
Obrázek
Obrázek

mam k nej este kopec doplnkov

Obrázek

Paci sa? :smile: 

Mam zaujem o nieco taketo

Obrázek
Obrázek

Zpět na „SCX10“