Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

vy jste voli.

muzu pridat infantilni versovanku ale prdim na vas
peetrr
Nově příchozí
Příspěvky: 37
Registrován: 21.12.2012 23:39
Bydliště: ČB

Re: FreeKec

Mrkněte na tohle.
http://www.asiatees.com/display?Axial-S ... 0625&pid=1
Jo a Fando tak kdy ty SCT pujdem prohnat? Už mám volno.
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Není to LOSI SCT,ale HPI Blitz! :OK: Jsem ti psal a bez odezvy,prohnat můžem kdykoli,telefon máš,má čas až do čtvrtka.Ve středu ježdění,ale to beru reinkarnované Honcho :tleskam:
Ty tracky jsou boží,mají je i na RC4WD,má to dvě obrovské slabiny-tolik to zas neujede,a hlavně ke každému autu je třeba konverze-kit na nasazení,dozadu rozšiřovací,vpředu jiné"knuckles" kvůli řízení.Takže vidina toho,že si to člověk může přehazovat z TTčka na na SCX10 a bůhvíco je mylná :NO: Je to škoda,pěkná hračička!
peetrr
Nově příchozí
Příspěvky: 37
Registrován: 21.12.2012 23:39
Bydliště: ČB

Re: FreeKec

Navrhni kdy a kde, muzu kdykoliv, ale bohuzel sem nekda ztratil ten větší pastorek. Asi mi budes ukazovat zada. :-D . Zitra ale začnu skladat novou buggy, a s tou ti pak natrhnu ... kapotu.
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Kluci dotaz ohledně baterek-baterky nikdy nebyly vybité zcela,tedy na"cut off",expedička vždy vytáhla kolem 3000 za ježdění.Když je dám do rychlýho auta,vybiju je samozřejmě durch,regl odpojí.Dám na nabíječku na 5.0A a dobijí 4600 cca,když pak dám nabíjet na 1.0A natlačí tam nabíječka i 500 dalších...Není něco špatně?Nemám tedy baterky i za cenu dloooouhého nabíjení nabíjet,nebo aspoň jednou za čas nabít na hodně malý proud?Nerad bych bateriím nějak uškodil.
BTW-Honcho hotovo :tleskam: ,ale nevím zda zítra stíhám tu 13h,kdyžtak vás doženu.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

pita generalka, wolff novy auto s oboustranou kastli, fanda novy auto... vlastne auta...

blizi se doba, kdy odstavim podvozek na nejaky cas na spalek, protoze me neskutecne sere jaky zvuky to vydava kdyz to jede. loziska v napravach novy, ale v prevodovce ne a mam velkou velkou chut na tu od slika, wolffe, pudu ji k tobe prozkoumat. zavazi v kolech se polamalo a odlepilo a je tam nabouchany jak to zrovna prijde, tlumice jsou marny chce to o chlup delsi a o chlup vic funkcni... a riznout do psh na boudu misto krabice. kardany vydrzi par poslednich jizd nez se dojebou uplne a to nemluvim o cvd poloosach, alu ceckach - psi kosti az na vetsi vuli funkci zda se plni. tzn musim vytahnout tak bura (kastle vsechno domorobo, to je zaklad :-) )a momentalne by me to asi stalo rozvod :-D no a tak to sem pisu abych o tom aspon mluvil :-D. do jara s novou boudou a go podvozku. howgh.
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

miro to neres ja taky az jednou zacnu delat toho mana budu stastnej a az ho ve 22stoleti dodelam tak budu muset udelat nového defika tzn hlavne zgeneralkovat podvozek pak opravit kastli a ještě me napadne další projekt to je suma sumarum 100000 :-D :FINE: :FINE: tzn taky rozvod a ještě nacpat 100000000 do velkého auta aby nas odvezlo do kramu aby jsme neumreli hladem ;-) :-p
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Jen o tom Míro zatím mluv. To uděláš dobře. Já si řekl, jó bude stejně sníh, tak to rozeberu a udělám a pak akorát nasraně koukal z kutlochu z okna,jak je venku krásně a já se minimálně 14 dní nesvezu. :-p Pomalu na to připravuj ženu a počkej, až bude kopice sněhu a bude čas :-D Já to dělal fikaně.Furt jsem o tom mluvil a vysvětloval, že když neobjednám nové gumy, tak to smontuju a upravím na starých,časem objednám nové a budou drhnout, tak když už to tak dělám,tak to musí být pěkné a za týden jsem tak pokračoval se šnorchlem a tak to šlo furt dál a najednou bůra pryč. Hlavně nenápadně :-D
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

To jo kluci,tyhle investice jsou takový"plíživý",člověk si řekne dobrý,tolik to nestojí,a to je tamhle 30Kč,tohle 150Kč,dám i tuto za 300Kč...a když jsem kouknul na konci měsíce na výpis 8o 8o 8o ejhle cena že by za to byla půlka auta.Tak povídám se smíchem ženě-to jsou ale ku.wy v tý bance,ty poplatky jsou snad za všechno :-D .Ještě že máme tak krásné a tolerantní manželky,které to přejí,a mě osobně skoro nutí-a nechceš ještě tohle?A co tuto Františku to by se ti nelíbilo? :OK:
Poslední den roku,těm kdo dnes nepřijdou- vše NEJ do roku 2014,at to jezdí a hlavně zdraví!!! :BYE:
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Mám to Wolfíku. Tohle jsou ty světla co mi tenkrát přidali k tej reklamaci a teď jsou na Unimogu...

http://www.rc-auta.eu/zbozi/14369/stres ... -chrom.htm
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

dik sikovnej :tleskam:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

2014

kdyz jste prvni, moc toho jineho netreba. uz to nemusi mit prinos, byt nejak hodnotne... staci, ze jste prvni - jako ja letos s prispevkem.

tak preju, abyste letos taky neco urvali a byli nekde prvni a nemuseli se tsk zaobirat zastupama tupcu, pac zech je vsude moooc a bejvaji to zpravidla ztratovy setkani protoze s blbcem se nedomluvis, nevysvetlis.. aaach.

takze do novyho roku samy prvenstvi a jestli bude stastnej, veselej, bohatej, zpravidla zalezi prave na tom kolik tupcu potkame a kolikrat vyhrajem. VITEZSTVI JE VSECHNO !!!
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

4Poschlmartin mam pro tebe svareny ten rám na tu tvou káru.
Axial SCX10 Oshkos M-ATV
Axial nápravy Oshkosh Hemmt 6x6
http://bifi13cz.rajce.idnes.cz/Oshkosh_M-ATV_na_SCXu/
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

zajimava vec vcera zrovna peetrr o nejakej kamere mluvil http://www.kyosho.com/eng/products/rc/d ... _id=109825 :OK:
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Bifi VÝBORNĚ!!! Už se na to těším. Mog toho ještě tolik nenajezdil, ale už se mu místy oťukala bouda... Vymyslím kdy vyzvednu.

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“