Uživatelský avatar
NAMOR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 633
Registrován: 29.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice

Re: ...když free, tak free:)

Ten chlap to má fakt v ruce, normálně dělá ze dřeva, ale jakej teď použil materiál?
Uživatelský avatar
Tims
Uživatel
Příspěvky: 121
Registrován: 16.04.2013 21:54
Bydliště: skoro Znojmo - Blížkovice

Re: ...když free, tak free:)

romca2 píše:Pěkný video, Co je to za materiál? Trochu jiná kategorie Vysoká škola :tleskam:



Ten matroš mě taky vrtal v hlavě.

Je to uvedeno v poznámkách k videu:
"Build notes - This body is made mostly with 3mm Komacel and 1.5mm poly styrene sheet, glued with CA glue. Driver is pine, bumper is aluminum. Rides on a GCM 4ten leafed chassis and tcase, rc4wd K44 axles, axial trans, tekin esc and motor."

kömacel je deska tvrzenýho PVC s buněčnou výplní.

A dokonce se to tady už řesilo
http://www.rc4x4.cz/topic412-3045.html

... zase jsem objevil novej kontinemt 8o
Uživatelský avatar
marcel
Uživatel
Příspěvky: 447
Registrován: 20.12.2012 20:56
Bydliště: Banská Bystrica - Králiky
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: ...když free, tak free:)

Matriál KOMACEL odĺahćený plast pouźívajú ho napr v reklamkách na výrobu reklamných tabúl
Tieś z neho robím modely ale na taku úroveń ako ten borec na videu som sa nedostal...

http://www.tomsign.cz/products/forex-plast/
http://www.akplast.cz/files/9.pdf
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: ...když free, tak free:)

ten typek je fakt frajer... na videu to vypada ze mu to jde samo ale je to jen optickej klam.... na nekoho to muze pusobit ze je to za vikend hotovy ale urcite neni...
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Re: ...když free, tak free:)

Zdravím, potřeboval bych pomoct s touhle potvorou. Přistálo nám to na zahradě, nikdo se k tomu nepřihlásil,tak jsem se rozhodl, že to zprovoznim. Jenže vrtulníkům vůbec nerozumim, proto bych se chtěl zeptat jakou soupravu a nabíječku k tomu dokoupit ??
tady jsem našel nějaký fotky:
Obrázek
Obrázek
Za všechny rady a nápady děkuju :wink:
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

Re: ...když free, tak free:)

K tomu asi samotnou vysílačku neseženeš. Zkus kontaktovat nějakej shop co to prodává je to MJX T-40.
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Re: ...když free, tak free:)

já myslel celou soupravu ;) vysílačku i s přijímačem, jestli se na to dá nějaká sehnat...
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

Re: ...když free, tak free:)

To bude mít integrovanej přijímač v celý desce co ovládá elektroniku.
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Re: ...když free, tak free:)

Jo aha...tak já se někde zkusim zeptat. díky ;)
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: ...když free, tak free:)

hod to rovnou do koše tohle nikdy letat nebude.... sory ale někdo ti to musel rict.... :lol:
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
idinek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 782
Registrován: 27.08.2009 0:00
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: ...když free, tak free:)

Chlapi, dnes jsem ho viděl u nás v městečku na vlastní oči. Je supr a ještě hezčí než na obrázcích. Hned mi padl do oka. Jen škoda, že mi ujel a nestihl jsem ho vyfotit. :sad: Zalíbil se mi až tak, že přemýšlím o tom, že až dodělám Defíka, že bych se pustil do této karoserie. Ale byla by to fuška a fakt nevím, zda bych to zvládl. :-p No, tak zatím asi zůstane jen u čumendy obrázků.

Volkswagen Amarok

Více obrázků tady

Obrázek
SCX-10 s karoserií Defendra D-90
TT-01 rally Škoda Fabia
mail.: idinek@seznam.cz
http://idinek.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: ...když free, tak free:)

Amarok je krásnej no, jednoho máme doma, takže kdybys chtěl nějaký blbiny oměřit nebo detailně vyfotit tak napiš, já doufám že tu kastli zkusíš postavit, je to krásná budka :-)

nemáme v tý verzi Canyon, ale i tak je to moc hezký auto..

jen už tam máme hardtop.
Obrázek
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: ...když free, tak free:)

hosi, amarok neni preci zadnej ofroud. wv se jen pase na trhu... je to nahoda, ze jediny amarok ma ze vsech prodavanych suv u nas 3 tuny na kouli v papirech?? vsechno ostatni max 2,5 a spis jen 2... Kdyz pride borec na salon 'potrebuju tahat lod, kone, obytnak..' co si tedy asi nakonec koupi.... prumysl versus nase vlada = joooo zase pojdte volit babise a podobne prospechare :-) pak mate snadno vsichni amaroky :-D ....
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: ...když free, tak free:)

:lol: džízs , klídek :lol: to je trochu od tematu... pořád je to hezky auto ...ikdyž se pase:D
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: ...když free, tak free:)

Mira píše:hosi, amarok neni preci zadnej ofroud. wv se jen pase na trhu... je to nahoda, ze jediny amarok ma ze vsech prodavanych suv u nas 3 tuny na kouli v papirech?? vsechno ostatni max 2,5 a spis jen 2... Kdyz pride borec na salon 'potrebuju tahat lod, kone, obytnak..' co si tedy asi nakonec koupi.... prumysl versus nase vlada = joooo zase pojdte volit babise a podobne prospechare :-) pak mate snadno vsichni amaroky :-D ....

Mír klid, tady nikdo nepsal že to je offroad, my sme ho koupili pro to že se na něm dá vozit 110 metráků čehosi a že je to pěkný auto, taky že sme trefili na celkem levnej kus v předváděčce, kterej by stál tak o 200 litrů víc než kolik stál, off-road to není, když vidim ty plasty všude a hlavně ty plastový zástěrky který sou sice praktický na silnici, ale jednu sme už urvali. Doma si ho šlechtíme jako takovou leštěnku, protože do terénu to je naprd i přes ty elektrický blbosti, teda navrch má díky zadnímu difu kterej se dá zamknout, to niva nemá, ale niva prokříží 2x tolik co tenhle pikap s listama na zadku
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...

Zpět na „FreeKec“