Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

nejlepsi je kombinace obojiho. Chirurg (muj svedek na svatbe) mi z krumlovske nemocnice vcera donesl nutricni jontove napoje co plne nahradi celodeni davku zivin a vyrazne prospivaji revitalizaci organizmu. Takovy piticka na predpis. A co si budem namlouvat - lepsi nez sklenka presnidavky kterou si musim naredit napul cajem aby byla pozivatelna, snidane - hrnecek meltovyho kafe a tvrdy piskoty... Nu a obed je vyvar ale jenom ta voda. Raci mozna zajit na infekci v CK nez potupne chcipnout hlady kdesy daleko od domova...
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Tak jsem stale premyslel co s tim Wolffovo jezirkem dneska a uz to mam! Bylo by zdvorile oplatit navstevu, ale rekl jsem HOVNO! JEDU DOMU! A tak jedu domu - respektive na pout. Uz to vidim: svickova, knedlik, maso + tycovej mixer. Bernardem to doredim aby to bylo tekuty a sup to do hrnecku a sup to do me... Chachacha... jo a Bifi: leva noha vypadala docela v poho az na par stehu, ale ted je jak ta tvoje toyota. Cela zluta v nekolika ruznych odstinech, tu a tam flek, tu a tam sram.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Hele ty poutova atrakce, to jako ze uz tam nejsi?? Nebo si jen odskocis na pout znova do budejc..? Nebo se navstevy konaj uz v dubovy...?
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Je tu nuda! Deaktivovanost ubiji. Doma takovejch aktivit, musim bojovat za prava svych deti na otce! To jim garantuje ustava. Takze domu. Navic jak jsi psal, jsem zakaznik, zadna smlouva me nevaze, ani termin. Cili - uz dve noci si nenechavam pichat navykove tlumici latky a noc se zvladnout da. Takze neni nic, zadna poskytovana sluzba, co bych nezvladl sam u nas na panstvi... A jeste dneska vystrelim Bare rudou ruzi - OD BOKU ! ! ! k licni kosti nic prikladat nebudu, abych nebyl v podvecer zpet!
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Míra-na kytaru jo,západ sluníčka,zpěv...no napadá mě spousta věcí,ale cokoli bych napsal,tak by vypadalo jak závist :-D
Dnešní ježdění dobrý,i když se jen kecalo.Hele nejde si nevšimnout,že pořádný auto tam měl jen Kawalski,a Míra,poloauto Bowl,a my s \wolfem jsme uplně mimo.Byly časy,kdy jsme všchni měli expe,a ježdění bylo o štrůdlu autíček,který zapadávali,tahali se...Měli by jsme s tím vozovým parkem a konceptem ježdění pohnout.Páč to značně upadlo a dnešní ježdění-urazit pár metrů,pak zmatečně vyjíždět jeden kopeček a jinak se kecá,střílí ze vzduchovky,a páruje se nám to při hraní na kytaru :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Ja to rikal celou dobu. A to nejvic jezdil Kawalski co pritom stihl odrit kolena detem, pokecal taky a este nam ukazal noveho sevroleta. Hosi hosi. To je ale tim,ze stavkuje wolff. Je treba ho donutit at udela na sawbacka toyotu a to je zaklad. Tom s peknym autem chalupari a vubec s nama nikdo dalsi nesoulozi. Teda nejezdi.




:-D na to asi rc mladez neutahnem :-D
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

JJ,přesně je to |Wolfem!!!Ten to vždycky táhnul,všichni si jezdili pro rady,pro pomoc...jenže pak začla vlna armádních vozů,pochybných Mad Max vozidel a nakonec Wolff jezdí s ošlivou lexankou,jen proto,že to nedá práci :-( Wolffe zaber!Jinak ten zbytek Míro,co se dnešního ježdění týče a ni komentovat nebudu :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

... Fanda na marketu perli, podvozek za podvozek, hezky z rucky do rucky :-D
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

z rucky do rucky... to zkoušej na Bowla :-D ,tady je myšleno kus za kus,1:1,btw za půl hodiny to bylo vyřešný,takže ne každýmu to přijde taková sranda,čtou to tady naštěstí i normální lidi :-D
Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

Re: FreeKec

Máte pravdu složiště stojí za starou belu žádnej terén žádná výzva, orty nám zarůstaj stojí to za prd.
Ale těší mě že jsem měl alespoň nej expe auto :-D
a tady je to videjko jak jsem říkal
[youtube]T9ovuf7ryhQ[/youtube]
SCX 10 [ ][ ]=TOYOTA=[ ][ ] Fj62

http://frrnovak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: FreeKec

Dobrý skoro jak ty pí...

[youtube]6lJNfGvTwJM[/youtube]
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

neválí se někomu doma 27T motor?Mám 55T,35T (možná výměna),ale potřebuju 27T,tak než to koupím nový,zeptám se tady.
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: FreeKec

Fanda 9 píše:neválí se někomu doma 27T motor?Mám 55T,35T (možná výměna),ale potřebuju 27T,tak než to koupím nový,zeptám se tady.


Mám originál axial 2x jetý domluvíme se po SZ.
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

Ahoj klucí,

jojo, pro kytaru jsem měl vždycky slabost, i když ji neumím ani držet, takže Míra mě fakt dostal :oops: :-D

Taky bysme mohli někdy zajet zase na takový ty kopce za Hlubokou, kde tenkrát jezdili ty kluci motocross. Tam se mi fakt líbilo!

Fando,
27 doma bohužel nemám. Snad možná starou 55 Axial, ale tu asi nepotřebuješ...

Míro,
poloexpe Jeep to je jen proto, že jsem se seknul v lepení oken. Furt nevím, jak ty svinský vokna přilepit. Hlavně tedy čím!
Koupil jsem makrolon tloušťky 0,7 mm, se kterým se pracuje doslova famózně, ale když na něj jdu vteřiňákem, tak zbělá a když to zkouším epoxy, tak než to ztuhne, tak si s tím vždycky blbě pohnu a pak to musím sundat, ošmirglovat a začít znova.
Neexistuje nějakej vteřiňák, kterej nechytá takovej ten mléčnej nádech? Už mě to sere a jsem zaseklej na prkotině!


No a k ježdění - minulej víkend jsem byl u nás ve Zbytinách okouknout kamenolom, do kterýho jsme si chodili jako kluci hrát a střílet vzduchovkama a myslím si, že by se tam dala udělat "pseudoexpedice" wotokabi. Samozřejmě jen něco podobného v menším měřítku (ten lom je celkem malej).
Viděl bych to ale spíše později k podzimu, anebo na jaře, jelikož přístupové cesty jsou porostlé vegetací natolik, že jsem měl problém se tam jednou cestou vůbec dostat. A to nemluvím o hovadech (ovádech)! Jestli nás, lidi, stvořil Bůh, pak nechci vědět kdo stvořil je! (málem mě sežrali zaživa :-I )
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Za poloexpedici te plisnil Fanda., ale chapu, ze vzhledem k k okolnostem jsme ted zamenitelni.... :mrgreen:



Hele kdyz ten vterinak odvetras, tak by zbelat nemusel. Prubni na to tu osudnou chvilicku poradne foukat nebo nejakym kompresorem, vetrakem... To delaji ty pary kdyz to tvrdne. Odfoukni je a nezbela to.

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“