Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Domlouvání ježdění

To je Mrtvol uz jsem to tu 6x otevrel a Mirovi nikdo neodepisuje...tak budu prvni ja jeste nejdu az jindy dnes toho mam jeste dost...
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: Domlouvání ježdění

Cau Miro a ostatni,

Dneska v 1 na Ortech by se mi to hodilo. Domluvime se teda "na tvrdo"? Tedy v 1 na Ortech?

Co ostatni, Fanda, Wolff?
Pridate se?
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: Domlouvání ježdění

Kluci tak nic, omlouvam se, ale dneska to nedam. Neco mi do toho vlezlo :-(
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Domlouvání ježdění

No co budu jezdit po zahrade. Opet. Kdyby se nekdo chtel pridat tak tu mam tak na pulhodinku jezdeni mezi zahonama :-D :-D


Iniciative se meze nekladou. Kdyby mel nekdo navrh kdy a kam jit, dnes bych se pridal.
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Domlouvání ježdění

Míro vzdej to to nemá cenu já už jsem to zkoušel a teď vím že to nemá cenu to PŘEMLOUVÁNÍ K JEŽDĚNÍ :NO: ;-) a to je asi ten problém proč mně to tu přestalo bavit :-(
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Domlouvání ježdění

Prodám vše :-D Pojdte najít jinou zábavu,kde se lidi víc druží a funguje to.Třeba myslivci,hasiči,nebo tak-i když pravda tohle jsou všechno spolky dobrovolných alkoholiků :-D Něco kde se lidi líp domluví,sejdou,popijou a někdy i dojde na toho koníčka.A aby tam nebyli takový persony jako Míra :-D :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Domlouvání ježdění

Kdyz to uvedes takhle, tak to skoro smrdi tim ze jsem rozlozil fungujici kolektiv hosiku s autickama. Tuhle si ze me pani drobet utahovala a parodovala "ou ou, klucikovi se lozbilo autisto" :-D ani jsem ji nechtel oponovat, ze kdyz si Pita rozbil auticko tak dovopravdy plakal a to je vojak :-[ strili lidi, denni chleb, ani mu to necukne koutkem. A vidis. A vono to bude tim, ze se nechlasta. Sdruzoval jsem se jako vysokoskolak, chlastalo se, fungovalo to. Sdruzoval jsem se jako muzikant, chlastalo se, fungovalo to. Sdruzoval jsem se jako motorkar, chlastalo se, fungovalo to. Videl jsem lidi sdruzovat se v sachovem krouzku, tam se nechlastalo - a to si pis, ze to nefungovalo :-D vpodstate vsichni k sobe chovali nevrazivost a misto kamaradu meli kolem sebe protivniky. Vidis. Jeden se napit nemuze protoze ma stitnou zlazu, druhej nepije protoze ji nema. Dalsi nepije protoze to nepotrebuje :-D :-D dalsi nechce pit s nama. Je to tezky. Asi to bereme za uplne spatnej konec :-D
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Domlouvání ježdění

woe vojáci se tu stříleli naposled za Napoleona :-D Když pominu pár marných historických pokusů o vzdor.Mě se směje manželka taky,a ted jak malá vyrostla,tak už i dítě :-D Jinak souhlas ve všech bodech-doufám že ti tím moc nezvednu sebevědomí.Takže RC na bazar,a začnem vymetat lokály,to by šlo :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Domlouvání ježdění

Co dnes v 17.00? Orty?
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: Domlouvání ježdění

Nemuzu, mam schuzi
Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

Re: Domlouvání ježdění

Celý týden nemohu a ani o víkendu
SCX 10 [ ][ ]=TOYOTA=[ ][ ] Fj62

http://frrnovak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Domlouvání ježdění

A co nedele, odpo pojezdeni v Dubove? Diky suchu jeste nezarostly pesinky co jsme vyzinali plazeje se po kolenou se srpem v ruce pred sokolcim, abychom mohli s ASTakama po pul sudu vyrazit pojezdit daleko za pulnoci... A dobry to bylo! Nu a diky tomu samemu suchu mame k dispozici stovky metru skejlovyho pojezdeni korytem potoka, obcas objet prekazku a spatky na dno. Jo a basu mam - muze to fungovat, dokonce dve! Treti je uz vypita. A luxusni domaci trnkovy vino, chutna a fakt dava! A moje draha polovicka kdyz hodim letmy usmev udela i buchtu ke kave... Tywoe, co jeste vic chcete...???
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Domlouvání ježdění

Alespoň nevybijeme baterky

:-D :-D :-D
Naposledy upravil(a) poschlmartin dne 11.09.2015 19:34, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Domlouvání ježdění

Nu nic, neva...

Tak skočíme na kola a pojedeme se provětrat. Taková cykloneděle, náhrada za minulý víkend, kdy jsme nejeli na MTB do Vimperka. Odpo plánujeme dorazit kolmo ke Kaprům v Markvarticích a bez RC!
Info pro ty co jim stačí alespoň ta hospoda...
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Domlouvání ježdění

Konečně to tady ožilo, sedmej příspěvek a to jen v tomto týdnu!!! Paráda...

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“