Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

no teeeda. Už mě to nebaví dokola brousit a kitovat :-D takže na to seru a poslední drobnosti dodělám až s celou kastlí, to se snese. Musim eště kus zadku uříznout jinak aby bylo připraveno na světla a nárazník a začnu z toho dělat auto konečně 3D, několik dní brousim placku a už mě to neba (teda ne, moje pani má kozy velký, ale myslim ty bočnice.. Teda ne bočnice mojí pani, ta má bočnice akorát, myslim ty z PSH)

podařilo se mi udělat řádný rýhy mezi kusama kastle a podařilo se mi vybrousit to, co sem při tom a při kitování poryl :-D teď už to počká na zbytek kastle. Těšim se na spojení a na střechu a na interiér a . .... a.... ... :BYE:

Obrázek
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Range Rover Classic

Dost dobrý Míro. Musím Ti říct, že máš hrozný kecy, které mě vždy rozesmějí :-D Pěkně se to rýsuje a pokračuješ vcelku rychle. Už podle těch boků se dá soudit, že to bude libovka.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Range Rover Classic

Přesně tak,krásně čistý to máš :-) budu sledovat :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Range Rover Classic

No teda jsi precizní opravdu se z toho klube auto ;-)
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Range Rover Classic

no Miro vypada to ze budes sikovnej akorat bacha az budes lepit aby sis nerozleptal tu barvu pak to dela nepekny smouhy lakuj az po lepeni nejdriv slep potom strikeeeej :-D :-D a pokracuj jsem zvedavej jde ti to paradne :tleskam: a nenech si do toho kecat :-p
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

pohoda. me do toho vandruje jen takovej mistni senila v zastydly puberte, macka si jebaky a furt mu stoji pero, ma doma ve sklepe takovej kutloch a vetsinou bruci tam, ale ma rozdelanyho luxusniho metrovyho MANa, to jediny je na nem zajimavy.

...to je vole plnic a jasne ze vim ze to patri az nakonec, ale potreboval jsem to vybrousit dost peclive a silou sem na tom lezel - jakmile to slepim tak to bude jen opravdu kosmeticky takze kazda cast bude takhle. kde budu lepit je cisty psh, z tyhle strany uz nebude nic, este nadrz sem zapomnel jinak ok. a bocni listy budou az na lak.

dik za chvalu. kdybych to fotil poradne, vy si to priblizili nebo tak tak zjistime ze to estr chce, ale jak rikam, na to si troufam az bude vse pohromade.

ceka me zasklivani te prosklene kupole - bocni a zadni okna dam z futralu na cd, ale na predni je malej a navic musi bejt tvarovany.
nekdo lepsi napad nez petflaska??
Uživatelský avatar
manek100
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 27.10.2011 0:00
Bydliště: Křemže

Re: Range Rover Classic

Kup 2mm desku plexiskla treba v baumaxu (maji to myslim v drive-inu) stoji myslim mensi tabule neco okolo stovky a mas to na nekolik aut. A tvarovat by to mozna slo tak, ze by sis vyriz do kusu treba dreva otvor velikosti okna, prilozil a zafixoval plexi a chvili na to foukal horkovzduskou, ale nevim, co to udela s povrchem, abys ho pak nemusel lestit.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Range Rover Classic

Pěkně si se vybarvil :tleskam: Co třeba použít na přední okno menší tloušťku nebo lexan? Když ho olištuješ z obou stran, mohlo by to držet tvar :-p
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Range Rover Classic

hele musis nejdriv brousit a potom lepit a ne to slepit dohromady a pak brousit :-D :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

:-D tak este jednou. plnucem je to proto, ze sem si to poryl a jak sem kitoval picoviny tak jsem to musel po plnici zabrousit. kazdej dil kterej budu pripevnovat a budu ho potrebovat peknej pod lak, bude takhle. tzn nejdriv brousit potom lepit :-) .

nevim proc ziju v tom, ze plexisklo je vysadou burzoazie. za stovaka z toho bude doma vsechno :-D dik
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

jo a Honziku, pomalu se chystej na elektro. sme to nakousli, jakou mam predstavu, se pak domluvime abys nebyl skodnej a mel na pivo. pijes doufam pivo.
Uživatelský avatar
manek100
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 27.10.2011 0:00
Bydliště: Křemže

Re: Range Rover Classic

S elektrem počítám, už jsem objednal procesor a tranzistory, ledky mám doma, takže stačí předložit konkrétní návrh a počkat tak týden až tři :OK:
Jo a pivo piju, semtam i ve vetsim mnozstvi :-D
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Range Rover Classic

SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Range Rover Classic

Taky má přední okno z lexanu.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

zatim to vypada na CD na boky a lexan se mi libi na celni- uvidime jestli sezenu nejakej kousek. se mi nechce 2 mm plexi, to bude tlusty.

mam jen 2mm psh tak jsem zvedav jak se popasuju s detajlama, taky se mi chce udelat zadek otviraci :-D podlahu kufru drevenou a tak, no uvidime to kdyztak vyriznu az to bude. kazdopadne to bude dost tezky (hmotnost) tak se toho zacinam bat - budu delat komplet interier, je to hodne velka vitrina tak at je na co koukat. vyndavaci a zastamdaci po vzoru Pity ne, dalsi psh navic. takze napevno tak koumam, protoze musi byt driv nez strecha pac pak uz nic neudelam. jak to bude sedet na podvozku je velka neznama :-D zkouset to radsi ani nebudu...

Zpět na „SCX10“