Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Tatra 815/7 8x8 na Axialu

Byla tady na marketu, ale už ho stihl vyfouknout Tomhabmw. :-)
Ale myslím, ze s Hanysem se každý domluví, vyrábí to nějakém Hynek, toho neznám. Vše pres Hanyse, rctrucker.com
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Tatra 815/7 8x8 na Axialu

[quoteNo já ti nevím - sám jsem se pustil do Tatry podle Hanyse. Na marketu je za 8500 celkem slušnej základ, myslím, ze bys udělal mnohem lip. Díly, co by ti chyběly na podvozek ti Hanys v pohodě zajistí a s nástavbou si už pohrajes. Pak ti to vydrží a uveze téměř cokoliv. A pokud te to nebude bavit, tak to ještě se ziskem prodaš. Ještě to zvaž.
A ten název.......capo je firma, co vyrobyla model. Asi bych to přejmenoval na Tatry 815/7][/quote]


No abych pravdu řekl géčko má pravdu , za sebe říkám že to bude hračka co vypadá jako Tatra tedy tohle podporovat nebudu :NO: seš šikovnej tak nevím proč se zahazuješ takovouto hloupostí kup plány od Hanyse a šup to poctivé tatry.

( Vito sleduji tvé projekty a moc se mi líbí ale na pseudo tatru mou podporu nedostaneš i kdyby byla sebelepší) :-(
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Tatra 815/7 8x8 na Axialu

Tak se nech překvapit a uvidíš, že to bude stát za to. Neboj hračka to nebude :NO:

Ale jak jsem řekl, nechceme nic světoborného, takže díly na CNC atd. asi nebudou :NO: Jednak by to bylo drahé a potom taky na takový projekt jsme se pouštět nechtěli.

Líbí se nám ten způsob, který jsme používali doposud a nebudeme to měnit. 8)

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Tatra 815/7 8x8 na Axialu

Neříkám že to bude ošklivé nebo nefunkční ale Tatra je jen jedna a pokud je v tvém srdíčku trochu toho českého teda spíš pravého Moravského musíš sám cítit že Tatra je Tatra a žádej Zil , GMC a jiná S...ka ji nenahradí.

Myslím ze ani věci z cnc by nebyli takový problém a taky máš šikovného učitele
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Tatra 815/7 8x8 na Axialu

No uvidíme co se z toho vyvrbí.

Zítra dojdou věci na stavbu a pustíme se do toho a ta kabina se potom doladí. Možná to ani nebude Tatra ale něco úplně nového :-D

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Uživatelský avatar
flateric
Častý přispěvatel
Příspěvky: 578
Registrován: 18.05.2011 0:00
Bydliště: Stupava

Re: Tatra 815/7 8x8 na Axialu

Sorry, ale pripajam sa k ostatnym.Tatra je Tatra a ak bude Tatra na pevnych napravach, tak to nebude Tatra.

A dalsia vec. Nikdy to v terene nebude posobit ako tatra. Praca tatrovackeho podvozku je na prvy pohlad ina ako hocico ineho na pevnych napravach
Axial scx10 jeep rubicon
Vaterra slickrock
TF2 hilux by mrak
Vaterra ascender Marauder (d90 v štýle Tomb Raider)
Jeep YJ na TF2 swb v plane
Hardbody rubicon v pláne
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Tatra 815/7 8x8 na Axialu

Je mi to jasné, že to z hlediska tradice nebude ono ale mě se to tak prostě líbí, jak to máme vymyšlené.

Když se nám to nebude líbit, tak se to dá vždy nějak udělat- třeba z toho uděláme něco úplně nového.
Ale zatím si stojíme za svým :BYE:

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Tatra 815/7 8x8 na Axialu

Kdybys potřeboval nějaký detail :-)
http://rebel8.rajce.idnes.cz/Tatra_815-7_8x8/
Snad mu to nebude vadit
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
bado7907
Nově příchozí
Příspěvky: 79
Registrován: 02.07.2010 0:00

Re: Tatra 815/7 8x8 na Axialu

Ahoj v prvom rade to bude tvoj model a ak Ti bude robiť radosť tak bude všetko ok. Ja som postavil Kama3 a každy si aj tak mysli že to je Tatra. Mne sa vždy pačili ruské stroje aj keď postaviť Tatru ma tiež láka. Kukni moje foto možno ťa to oslovy. http://bado7907.rajce.idnes.cz/Kamaz_6350_8_8/ Prajem veľa šťastia pri stavbe.
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Tatra 815/7 8x8 na Axialu

Ahoj, :BYE:
díky, přesně to jsem chtěl slyšet 8) Hold opravdová Tatra(podvozek) by byla v našich podmínkách velmi těžká na vytvoření, tak ji děláme takto, nehledě na to,že by to nebyla levná záležitost. Mít přístup k CNC,nebo spíše lidi, kteří by to udělali a vytvořili plány to by bylo jiné :lol:

Model máš moc hezký, díky za inspiraci :OK:

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Uživatelský avatar
Hanys
Uživatel
Příspěvky: 289
Registrován: 25.02.2011 0:00
Bydliště: kósek na sever vod Brna
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Tatra 815/7 8x8 na Axialu

vitas píše: Mít přístup k CNC,nebo spíše lidi, kteří by to udělali a vytvořili plány to by bylo jiné :lol:

Plány na podvozek tatry jsou hotový: http://www.rc-trucker.com/Hanysova_nabidka.pdf
Hanys.
rctruckercom@seznam.cz
http://www.rc-trucker.com
http://www.youtube.com/rctruckercom

"Není problém něco vyrobit, jen je potřeba nejdřív přijít na to jak...?"
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Tatra 815/7 8x8 na Axialu

Vypadá to hezky ale to by vyšlo na moc peněz :roll:
Budeme se držet při zemi a zkusíme to vyrobit tak jak chceme už z vyrobených dílů ale třeba někdy k té výrobě, nebo spíše objednávce dojde :-)

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Tatra 815/7 8x8 na Axialu

Hanys píše:
vitas píše: Mít přístup k CNC,nebo spíše lidi, kteří by to udělali a vytvořili plány to by bylo jiné :lol:

Plány na podvozek tatry jsou hotový: http://www.rc-trucker.com/Hanysova_nabidka.pdf

A CNC není potřeba, vim o čem píšu :-) Ale je pravda, ze to není nejlevnější záležitost, i když při použití axial náprav to už takový rozdíl nebude. Ale opravdu zvaž stavbu nějaké jiné boudy, myslím na výběr je dost strojů, co maji pevné nápravy. A šikovný jsi s PSH dost .To už jsi tu dokázal :-)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Tatra 815/7 8x8 na Axialu

No s cenou to opravdu není u té výroby nejlevnější ona kusová a zakázková výroba je ale vždy drahá. Kdyby to vyšlo na rozumné peníze, tak bychom do toho šli ale bylo by to drahé, dražší než doposud. To by se pak s tím bál člověk jezdit protože by mu toho bylo líto a nakonec by to skončilo na poličce :-D
Už teď mám hrůzu z toho, jak vyjedu s mojí šestikolou a něco odřu :-( :-D

No a bouda je problém, kámoši ale i mně, jak to tak spolu stavíme se jiná bouda moc nelíbí, neříkám, že chci přesně Tatru 815 ale něco v té podobě toho modelu na předchozích fotech 8) ale myslím si, že ve finále se to bude moc hezké a bude jedno co tam bude za boudu :lol:

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Tatra 815/7 8x8 na Axialu

Nápravy připraveny, a mám dotaz :?:
Asi to bude chtít rozšířit rozvor, s jakými hexy máte dobrou zkušenost?
A nebo třeba s nějakými disky, které by se na to hodily s velkým offsetem?

Obrázek
Naposledy upravil(a) vitas dne 28.01.2015 13:59, celkem upraveno 1 x.

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“