Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

bifi?? nechcem urazat ale videl si dakedy stahovacie gumy (v reale) ktore boli od ruzovej po svetlo zltu?? a tie haciky ktore su v pomere na auto velke asi 3x ako hak na navijaku?? nic v zlom ale cierne asi tam budu pasovat najviac ne?? a to som myslel ako na expediciu ne na prechadzku do hrackarstva. Nechcel som urazit ale trochu sa ma to dotklo :oops: :roll:
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

dal som dalsie 4 fotky fotene na cybershote a su trochu detailnejsie ako tie povodne fotene SE k530i http://lukai.rajce.idnes.cz/Gumycky/



idinek a ja ked som bol naposledy v takom obchode na nitky a tak tak tam bola reklama na kobercovu gumku (v akcii) ale to nebola okruhla ale placata gumka ty mas okruhlu sak sa mi zda ze na tej fotke to tak je
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

lukai píše:bifi?? nechcem urazat ale videl si dakedy stahovacie gumy (v reale) ktore boli od ruzovej po svetlo zltu?? a tie haciky ktore su v pomere na auto velke asi 3x ako hak na navijaku?? nic v zlom ale cierne asi tam budu pasovat najviac ne?? a to som myslel ako na expediciu ne na prechadzku do hrackarstva. Nechcel som urazit ale trochu sa ma to dotklo :oops: :roll:


to se musím bifi zastat, právě že stahovací gumy jsou krásně barevné, dokonce ne jednobarevné, ale duhové... vtip je v tom, že černou někam položíš a už ji nikdy nenajdeš... :wink:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Obrázek

Gumicuk musí svítit - a stejně každej rok jeden nebo dva ztratím ...
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Realne gumicuky jsou taky barevné .. když tak uvažuju tak jsem ani nikdy uplně komplet černý v rukou neměl :lol:
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

tak prepacte (mi cierne mame a na mitsubishy pajero vagon tmavozeleny pristanu) ale fakt sa mi zdalo byt moc divne ist na expediciu a potom na fotke krasne zablatene auto a hore trci ruzova gumka. Asi mam zly vkus. este raz prepacte
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Zly vkus nemáš jen sem chtěl poradit jak udělat pestrobarevný gumicuky (tady u nás v čechách :lol: takový kupujeme aby se nám nepostrácely) a nevím kdes vzal tu růžovou barvu je tam zelenej a černej.
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj sory zasa som sa pozrel na ten obrazok je tam cervena a zlta a tie haciki su dobre ja som si vsimol ten hak co je asi z navijaku sory fakt ..som asi slepy neviem ako som si to mohol nevsimnut
teraz vyzeram fakt na uplneho blbca
ale tam je zlta a zervena nie cierna a zelena tak zasa nechapem ..prosim ta vysvetli
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

mám tam křížem na krytu motoru dva gumicuky jeden je černý s červenýma háčkama a druhý je svítivě zelený ( nebo lehce nažloutlý to musí posoudit ženská pže mi chlapy prej špatně rozlišujem barvy :lol: ) s modrýma háčkama.
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Ano. Chlap rozlišuje pouze 16 barev, jako základní nastavení Windows.
Takže pojmy jako "meruňková" nebo "skořicová" nám neříkají vůbec nic.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

Žeby?? :mrgreen: :mrgreen: Pocul som take volaco
A naco mas gumky na krite motora?? ti to nedrzi??
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

drží neboj, jen sem je tam tenkrát prostě prdnul nevěděl jsem kam je dát jinam, ještě nebyla hotová korba s rámem. Dneska už je Fordík prodanej a mám jiné kastle, ale gumicuky zůstaly :lol:
Začlo to tady o gumicukách a ted tu řešíme blbosti, jen sem prostě chtěl nadhodit nápad že se daj dělat z kancelářských sponek háčky a ty gumy, aby nebyly jen tak fádní černé se mohou dělat z gumiček do vlasů. :wink:
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

o to sa neboj, moja tema tak to nevadi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a to ty robis tie kastle?? a z coho podvozky kupujes nie?? :? :?:
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

ten fordík je kupovanej ale mám ještě H1 2 kousky výroba z výstražných desek ( zákaz kouření , pozor vysoké napětí atd.) a podvozek je CC-01
Uživatelský avatar
SirUp
Uživatel
Příspěvky: 226
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: Žižkow
Kontaktovat uživatele: WWW

Prosimtě dá se někde ten fordik sehnat ?? myslim že jsem nikdy nikde tuhle kastli neviděl ..
*RC4WD Bruiser HILUX vprocesu
*MEX-1 Defender 90
*LOSI Desert Truck
*Traxxas Slash

Zpět na „CC-01“