Uživatelský avatar
ondraseeek
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 09.04.2009 0:00
Bydliště: Liben,Pha 9

MikeP píše:Ja sem tam nechal std. motor a pouzil nejakou regulaci, co mi lezela v supliku. Zatimco ostatni modely mam spis pomaly, max cca rychlost chuze, CR-01 proste musi jezdit rychle, aby s ni byla sranda. Nejlepsi je to s ni v lese, kdyz clovek prolitne hromadu listi nebo skoci pres bouli. Je to fakt zabavny auto.

Na expedice ji mozna budes chtit o neco pomalejsi.

Jo mimochodem, to si byl asi ty koho sem potkal u modelmana v kramku ve vysocanech ? :wink:


Uz to tak bude :)

a ty tlumice, co jsem tam koupil mi nejak nepasujou, nerozbaloval jsem to, jen pres pytlik ozkousel, na CR-01, takze jsem jeden origo cvicne slozil, strcil do batohu a dneska bych se tam chtel zastavit najit nejakou alternativu, nebo aby mi poradil, jak to na ten podvozek dostat.
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

ondraseeek píše:a ty tlumice, co jsem tam koupil mi nejak nepasujou, nerozbaloval jsem to, jen pres pytlik ozkousel, na CR-01, takze jsem jeden origo cvicne slozil, strcil do batohu a dneska bych se tam chtel zastavit najit nejakou alternativu, nebo aby mi poradil, jak to na ten podvozek dostat.


A jsi pořídil za tlumiče?
Naposledy upravil(a) carlos46 dne 29.04.2009 17:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

MikeP píše:Ja sem tam nechal std. motor a pouzil nejakou regulaci, co mi lezela v supliku. Zatimco ostatni modely mam spis pomaly, max cca rychlost chuze, CR-01 proste musi jezdit rychle, aby s ni byla sranda. Nejlepsi je to s ni v lese, kdyz clovek prolitne hromadu listi nebo skoci pres bouli. Je to fakt zabavny auto.

Na expedice ji mozna budes chtit o neco pomalejsi.


Takže když si tam prdnu ten originál motor co mám doma v servisboxu tak mi to bude lítat rychleji? To asi zkusím. Občas jsem přemýšlel jaké by to bylo občas s Yotou zahrabat a svézt se rychleji. Tomu réglu Rooster to nevadí?
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Nevim kolik zavitu ma ten puvodni motor, ale rooster co vim je od 27 zavitu nahoru (crawler verze). To by mohlo byt nekde na hrane. Bud to zkusis nebo nekde vyhrabes dokumentaci k motoru.
Obrázek
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

ondraseeek píše:a ty tlumice, co jsem tam koupil mi nejak nepasujou, nerozbaloval jsem to, jen pres pytlik ozkousel, na CR-01, takze jsem jeden origo cvicne slozil, strcil do batohu a dneska bych se tam chtel zastavit najit nejakou alternativu, nebo aby mi poradil, jak to na ten podvozek dostat.


muzes to blize specifikovat. chces je tam dat bez pruzin misto puvodnich nebo chces vyhodit i puvodni pruziny ? Kde se nevejdou ? Ted sem se na to dival a delka 80 by mela byt ok. Mozna trochu podlozit kolem ocek a dat delsi srouby. Jinak fakt nevim.
Obrázek
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

MikeP píše:Nevim kolik zavitu ma ten puvodni motor, ale rooster co vim je od 27 zavitu nahoru (crawler verze). To by mohlo byt nekde na hrane. Bud to zkusis nebo nekde vyhrabes dokumentaci k motoru.


Ani nevím, že u toho byla nějaká dokumentace. Ale mohu se podívat do manuálu. Myslím, že jsem někde rccrawler foru viděl, že to kluci používají.
Uživatelský avatar
ondraseeek
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 09.04.2009 0:00
Bydliště: Liben,Pha 9

no nejdrive jsem myslel, ze se nevejdou na srouby, to jsem vyresil zakoupenim ocek a pak tady ten dobry typ se sundanim pruzin mi taky pomohl, uz je to v pohode :)
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak jsem se teď ptal na rccrawler fóru na ten origoš motor v CR-01ičce a je to 27tka. Prý se nemusím bát a můžu ho bezpečně použít s Roosterem z 55ky crawler comba. Odpověď jsem dostal nečekaně okamžitě. No není se čemu divit. U nás je sice 1,30hod ale ve státech je něco kolem 18,30hod :lol: Takže asi všichni modeláři sedí u compu :lol:
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Takže se v pátek vrhnu na výměnu. Jsem zvědavý jak to pojede :wink:
Uživatelský avatar
ondraseeek
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 09.04.2009 0:00
Bydliště: Liben,Pha 9

Takze dnes dokoncena stavba podvozku. Musim koupit jeste regulator a baterku, no a nakonec RC sadu :) ale to zase az z dalsi vyplaty...
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

A co kastle? Už je stříknutá?
Uživatelský avatar
ondraseeek
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 09.04.2009 0:00
Bydliště: Liben,Pha 9

carlos46 píše:A co kastle? Už je stříknutá?


Ne, jelikoz jsem lemra a neumim to, shanim nekoho, kdo mi to strikne...

nerad bych si ji svoji nesikovnosti znicil, jsem spise nemodelar, nezli modelar, prave...
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Jak jsi to vyřešil s tím motorem? Nechal jsi tam ten originál?
Já ho dal do svého CRka na zkoušku na radu Mika, že je s ním větší sranda a už jsem ho nevyndal :lol:
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Ted sme byli v nedeli jezdit s cr-01 v lese s origos motorem a jak rikam byla to proste pecka.
Obrázek
Uživatelský avatar
ondraseeek
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 09.04.2009 0:00
Bydliště: Liben,Pha 9

carlos46 píše:Jak jsi to vyřešil s tím motorem? Nechal jsi tam ten originál?
Já ho dal do svého CRka na zkoušku na radu Mika, že je s ním větší sranda a už jsem ho nevyndal :lol:


Motor jsem tam nechal origo :)

Zpět na „Tamiya“