Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Chlapci,
prosím vás mám zálusk na nějaký DSYS régl. Překopal jsem TAčko na expedeci pro přítelkyni. Mám tám 55ku motor/ 2s lipo a nevím zda vzít tu 36ku nebo 54ku. Koukal jsem, že rozdíl tam je dvou stovek což je brnkačka. Moc se v té elektronice neorientuji. Jinak nevíte zda se na něm dá nastavit jízda v před a vzad bez nějakého vetšího omezení při brzdě v netrálu na plnej knedlík?
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

carlos46 píše:Chlapci,
Jinak nevíte zda se na něm dá nastavit jízda v před a vzad bez nějakého vetšího omezení při brzdě v netrálu na plnej knedlík?



Tuto větu nechápu...
Uživatelský avatar
Bulwa
Častý přispěvatel
Příspěvky: 621
Registrován: 31.01.2010 0:00
Bydliště: Vřesina

Mám Dsys 54,ale údajně stačí 36. Tvoje požadavky taky moc nechápu,koukni sem,třeba ti to pomůže http://www.dsys.cz/downloads/MD18_36_54DCRS_cz.pdf. Zrovna včera jsem s nastevením trochu laboroval a jde to celkem dobře i přes ovladač.
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Omlouvám se, špatně jsem to napsal. Když jsem se koukal na udaje o nastavení, tak mě zmátli ty udaje červeně zabarvené. Pod tím jsem si malinkým písmem přečetl, že to jsou vyrobcem nastavené hodnoty. Blbě jsem se na to podíval a myslel jsem to tak, že co sloupeček, to jedno nastavení.

Obrázek
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Ta 36ka bude naprosto vyhovovat i s rezervou. Ty dvě stovky rozdílu raději prožer :), nebo si kup nějaký doplněček na autí.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
mik6666
Nově příchozí
Příspěvky: 18
Registrován: 10.01.2010 0:00

aky ma limit ? kamarat jazdi 27T na scx10 a nic sa nenahrieva ...
rcdriver123
Uživatel
Příspěvky: 135
Registrován: 14.08.2010 0:00
Bydliště: kousek od Dobříše
Kontaktovat uživatele: WWW

já mám regulátor DSYS MD30DCR (S) mám ho asi 2 a pul roku a funguje dobře jen mi nekdy blbne ze nechce naskocit motor a ze se vipina ale to je omezovacem kdyz jsem ho mel prvnich par mesicu tak mi to delal protoze byla vibita baterka ja z toho byl na prášky ale ted uz vim proc to tak dela a funguje dobre az na to s tim rozbehem motoru ze to nikdy blbne motor mam Speed 600 8,4V
Uživatelský avatar
mik6666
Nově příchozí
Příspěvky: 18
Registrován: 10.01.2010 0:00

akurat minule sa mi stalo ked som bol na zahrade jezdit tak som auto riadne zasvinil bolo dost horuco a ja som zo studne nabral vedro vody ze ho trochu oplachnem kasna sa v momente orosila ked som zapol auto len pipalo dal som dole kasnu pozrel do boxu s elektronikou a reg bol oroseny
nechal som ho 5 minut na slnku a opet naskocil
v zime s nim bude asi problemi ...

planujem kupit iny motor mozno tamiya gt-tuned 25T s tym ze si doladim vysielackou maximalku a budem sa mohol riadne vyblbnut na parkovisku
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Tak mám další problém, věechno zapojím, zapnu tak jako obvykle ale regl jen pípá a bliká ale nejede nic. Tak jsem skusil na ten samý přímač dát jiný regl a ten jede, když dám dsys na jiný přímáč tak nic, odstřihl jsem kousek bužírky jestli tam není utržený jeden s tech tenkých kablíků a vypadá to že ne. ? ?
-Axial - rám x-trail, el. Ezrun 35A, Ezrun 32T,
karoserie Homemade Cherokee.
-SCX Jeep JK = splašené trubky
-HPI - Blitz, 7,5T.
-Savage FLUX XL
-Firestorm
-LRP - S10 Blast Drift AMG
-Asso - SC10 4x4
rcdriver123
Uživatel
Příspěvky: 135
Registrován: 14.08.2010 0:00
Bydliště: kousek od Dobříše
Kontaktovat uživatele: WWW

Filip píše:Tak mám další problém, věechno zapojím, zapnu tak jako obvykle ale regl jen pípá a bliká ale nejede nic. Tak jsem skusil na ten samý přímač dát jiný regl a ten jede, když dám dsys na jiný přímáč tak nic, odstřihl jsem kousek bužírky jestli tam není utržený jeden s tech tenkých kablíků a vypadá to že ne. ? ?
to me taky nekdy delalo ze sem to vsechno zapojil a motor se nechtel tocit uz ani nevim jak sem se toho zbavoval ale vim ze sem zkousel vse co me napdadlo vypnout zapnout regl, odpojit vse a zapnout jako prvni vysilacku a pak zbytek( nekdy sem to zapinal jak se mi zachtelo) atd... po nake dobe mi to zase slo a nebo zkusti vymenit nebo nabit baterky, a omlouvam se za ty Y a I jak nejsem ve Skole tak nad nima moc nepremejslym
Stavba Hummeru pozastavena.
Uživatelský avatar
vojtasmisek
Uživatel
Příspěvky: 352
Registrován: 19.08.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele: WWW

Mám dotaz. Co se stane , když mám připojený k přijímači DSYS a pak ještě připojím TEU-101BK s BECem a ke každému z nich je připojena samostatná baterka? S TEU chci ovládat naviják.
ArMAX-CC-03 Ultimate (Looong Pajero), DSYS 36 DCRS, RC4WD 35t, Spektrum 2,4 Ghz
-přívěs + RC Zodiac
http://vojtasmisek.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Pokud na jednom z nich nevyndas (+) napajeni (cerveny), tak budou cmoudici. Otazka je pouze z ceho.

:mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

usmikni na jednom reglu cervyny kabel co se strka do prijimace...... tak a budes mit po starostech ;-) :YOP:
Uživatelský avatar
Standa
Nově příchozí
Příspěvky: 3
Registrován: 21.03.2010 0:00
Bydliště: Nymburk

Pánové k těm problémům s reglem dsys je nutný uvádět víc podrobností, například počet pohonných článků a jak je silný servo řízení, popř. osvětlení atd, aby bylo jasný, jestli to všechno utáhne BEC v reglu. Při napájení vyšším napětím klesá množství proudu, které je bec schopen dát a vede to až k jeho poškození, takže pak regl jen pípá, že nemá signál, protože není napájenej přijímač. Stačí auto napájet tříčlánkem Lipol, to je 11.1 Voltů a výkon bec klesne asi na 1 A trvale, což je pro silnější serva, která většinou používáme na řízení, už málo a bec to odnese. /graf závislosti proudu bec na vstupním napětí je v návodu k reglu/ Přesně tak jsem skončil já, nakonec jsem si pořídil samostatnej bec, je to sice krabička navíc, ale už jsem bez starostí.
Uživatelský avatar
Lupino
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 06.11.2010 0:00
Bydliště: Česká Třebová

chlapi je to brnkačka i přes paku trvalo mi to asi 1,5hodky a je to pak sranda

Zpět na „Pohony a regulátory“