Uživatelský avatar
VíťasK
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 13.07.2015 20:51
Bydliště: Liberec

Re: DeF90 by VíťasK

Mira: Omlouvám se špatně jsem pochopil :-(

Zatím baterku nechám v předu, když tak to pak předělám :OK: jinak Honcho v základu má taky baterku ve předu mezi tlumiči a nejezdí se stím špatně tak nevím :-(
Uživatelský avatar
VíťasK
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 13.07.2015 20:51
Bydliště: Liberec

Re: DeF90 by VíťasK

Neřekl ybch že je problém sehnat krabičku na elektro :-( rozměr který bych potřeboval u nás prostě nemají :( , doporučíte mi nějakou stránku odkud se dá krabička objednat ? Díky :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: DeF90 by VíťasK

Dojdi do samosky a podiv se po skatulkach na jidlo ci svacinovych boxech. (((Ty jsou mimochodem na podbehy lepsi nez obaly CD, to moc praska a nejde to moc barvit.)))

A jestli mas kousek psh tak si slep svoji, ne?
Uživatelský avatar
VíťasK
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 13.07.2015 20:51
Bydliště: Liberec

Re: DeF90 by VíťasK

Dobrý večer,
měl bych jednu otázku, jak bylo psáno výše Míra doporučil jako základ barvu na kastli Primer od Tamiye, chci se zeptat když budu barvu objednávat dá se na vrch použít autolak nebo radši barvy od Tamiye, jelikož Tamiya moc odstinu nema, popřípadě odkud barvy objednáváte ? :-(

Děkuji a hezký zbytek večera :)
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: DeF90 by VíťasK

Já používám primer na plasty i autolak ve sprayi koeny v drogerii autocolor a nikdy jsem neměl problém.
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
VíťasK
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 13.07.2015 20:51
Bydliště: Liberec

Re: DeF90 by VíťasK

tak díky, zítra u nás skočím do barev a laku a něco pořídím a uvidíme :)
Uživatelský avatar
VíťasK
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 13.07.2015 20:51
Bydliště: Liberec

Re: DeF90 by VíťasK

Ahoj všichni,
tak dneska jsem si trochu zapájel a předělal elektriku na míru :OK: , ač nad mé očekávání funguje vše jak má :-D
Jen jedna fotečka srdce DeFa :tleskam:
Obrázek

Akorát teď tak přemýšlím jestli by nebylo lepší koupit prodlužovací kabel a servo spojit až mimo krabičku aby se to lépe utěsnilo... co myslíte VY zkušenější ? :-(
Uživatelský avatar
VíťasK
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 13.07.2015 20:51
Bydliště: Liberec

Re: DeF90 by VíťasK

Tak skoro po týdnu opět v akci :tleskam:
pořídil jsem prodlužovací káblík a tak servo bude spojeno až mimo krabičku a celý set bude moc být lépe utěsněn :OK: .

Dalším krokem byl podvozek, celý už je v barvě a začíná se to pomalu rýsovat, snad to do Ještědu stihnu, nééé musím stihnout! :D
Na fotce to vypadá tak slitě celé do černa ale to je kvalitou fotky :-(
Obrázek

Předek vypadá hezky, aspoň mě se líbí ... uvidíme s kastlí .. :-p
Obrázek
Uživatelský avatar
VíťasK
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 13.07.2015 20:51
Bydliště: Liberec

Re: DeF90 by VíťasK

Dobrý večer,
měl bych dotaz, mám originál kardany Axial, chtěl bych se zeptat jak je zajišťujete, ty originál kolíčky jsou delší a díra je průchozí (ve vývodu převodovky) takže nelze dotáhnout na pevno si myslím, takže buď zalepit, nebo mám dát červíka který již otvorem ( ve vývodu převodovky) neproleze ?

Díky a hezký večer :OK:
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: DeF90 by VíťasK

Četl jsem tvůj dotaz 5x, ale nepochopil jsem na co se ptáš. Výstup z převodovky je hridelka průměr 5mm, v ní je skoro na konci dírka 2,5mm. Navliknes kardan a prostrcis kolik se závitem M3 na konci.
Na tohle se ptáš?
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: DeF90 by VíťasK

Nelepím dotáhnu cca milimetr pod úroveň vidličky kardanu a nechám být. V životě jsem s tím neměl problém, naopak zalepený červík mi odvrtal čtyři vrtáky. Nakonec jsem říznul vidličku flexou a bylo vymalováno.

Obrázek
Uživatelský avatar
VíťasK
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 13.07.2015 20:51
Bydliště: Liberec

Re: DeF90 by VíťasK

ano na toto, ten kolík s M3 na konci dotáhnu až na doraz a neproleze, toho jsem se bál, pač při zkoušce sem ho nedotáhl až nadoraz.. takže problém vyrešen .. :OK: jinak ten zbytek kolíku co kouká z kardanu na druhé straně vadí něčemu nebo ho mužu zkrátit aby byl +- simetrický jako zašroubovaná část ?


Díky !
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: DeF90 by VíťasK

Zasrouboval a zalepil jsem a nebyl problém ;-)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
VíťasK
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 13.07.2015 20:51
Bydliště: Liberec

Re: DeF90 by VíťasK

Dobrý večer,
pánové potřeboval bych poradit, opět a zase :-( , teď DeF stojí na obyč plastových beadlockách, mam pár tipů

http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop ... loy-wheels
nebo
http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop ... -4x-Wheels

Co myslíte? a jakou od nich můžu očekávat hmotnost, a jaký mají ofset jsem nikde nenašel :-( ?

Díky a hezkou neděli :OK:
Uživatelský avatar
VíťasK
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 13.07.2015 20:51
Bydliště: Liberec

Re: DeF90 by VíťasK

Tak dneska jen krátce, první fotka v laku, sem zvědav jestli to po vrchním laku trochu ztmavne, ale jinak je to žába kterou sem chtěl :OK: !

Obrázek

Zpět na „Scale projekty“