Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Gweck Ascender Chevy K10

Pěkně Zdendo :OK: nejlepší je Maley Vilda :-D :-D
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
haiso
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2037
Registrován: 02.12.2013 21:43
Bydliště: Příbramsko

Re: Gweck Ascender Chevy K10

Hlavně že je pes v pohodě Zdendo.. musis ji priste vzit at nemam na fotkach jen auta :-D
no a autí je fotogenický :OK: akorat je takový neobouchaný..ho šetříš co ? :-D
>VanquischPhoenix>C3Flatgekko>AX Wraith>Waterra TwinH>Bombič>TRX4 JK>Losi RockRey<
[url]http://rohaweb.wordpress.com/[/url] - [url]http://haiso.rajce.idnes.cz/[/url]
Brdské lesy hír
:arrow: viewforum.php?f=82
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Gweck Ascender Chevy K10

To víš, že ho šetřím,........... do Brd ...... 8o :-D
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Gweck Ascender Chevy K10

Ahoj, mám malou změnu, přecházíme s Malým Wildou na kotoučové brzdy, každá zatím váží 40gr, později uvidíme jestli přidám nebo uberu. Až příjdou alu těhlice, půjdou kotouče i dopředu, taky by mělo přijít silnější servo. Jinak mě přestali bavit skákací tlumiče, tak jsem přední rozebral, zadní zatím nechám jak jsou kvůli kroucení, až koupím nové tak to pořeším nějak komplexně. Jo a ty přední, bylo to jak jsem předpokládal, nejdřív jsem dal řidší olej a moc to nepomohlo, pak jsem vyndal pístky a zjistil jsem, že jedinou malou dirku, co tam je zakrývají ségrovky, tak jsem po obvodu pístku udělal drážky (někde jsem to viděl) a funguje to jakž takž :OK: .
Tak zatím čus Z

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Gweck Ascender Chevy K10

Jen tak dál Zdendo :FINE: moc se mi líbí jak je vyřešeno to závaží funkční a zároveň to i dobře vypadá 8o :tleskam:
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Gweck Ascender Chevy K10

Jo Zdendo pěkné, akorát si měl to závaží udělat delší k diferáku. Takhle bych se bál že to hned za ním praskne při kotoulu. Pokud tedy nemáš už i vnitřní výztuhu nápravy. Ta náprava je kužel viď?
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Gweck Ascender Chevy K10

Noooo konečně tady začal někdo todle dělat. Svedl bys to i na přední nápravu a nejlíp scxovou? :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Gweck Ascender Chevy K10

Hochu, kdyby jsi viděl, jak dlouho jsem to dělal (já totiž nejsem soustružník) tak by ti došlo, že by jsi to nezaplatil, jenom nože jsem brousil půl dne :-D Tady je totiž blbý, i když to tak nevypadá, že je to poměrně složitý díl, uvnitř jsou totiž tři průměry a musí se dodržet nějaká tolerance na nápravu, na ložisko, na hřídel.... a docela přesně hloubky. Teď budu dělat na předek, tam je to mnohem jednoduší, na tuningových těhlicích je na to osazení, kde už se s tím počítá, takže by to měl být jednoduchý kroužek, jen ta cena těhlic...... V podstatě má Vaterra na to uzpůsobené myslím i zadní domky ložisek, kdybych věděl jaký to bude omrd, tak bych je snad za ten litr koupil..... :-p Jak to má Axík netuším
Hoj Z
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Gweck Ascender Chevy K10

maztekk píše:Jo Zdendo pěkné, akorát si měl to závaží udělat delší k diferáku. Takhle bych se bál že to hned za ním praskne při kotoulu. Pokud tedy nemáš už i vnitřní výztuhu nápravy. Ta náprava je kužel viď?


Ahoj, hele ty nápravy jsou takové trubky, že se toho nebojím, vnitřní výztuhy se tam nevejdou, dělá se to viděl jsem to na RCCrawler, ale musí se náprava upravit. Jinak ty nápravy nejsou kuželové, daly by se výborně zužovat, stačí je jen uříznout
Hoj Z
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Gweck Ascender Chevy K10

Se mi to auto začíná nečekaně moc líbit :mrgreen:
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Gweck Ascender Chevy K10

Ahoj, tak dorazili těhlice, takže jsem tam hnedle vrazil závaží, na každém předním kole 30gr váhy která se netočí . Jinak teda ty gumy, normálně ještě zabíraly, ale jak klesla teplota pod bod mrazu, tak jsou docela marné, myslím, že mám jasný směr co dál vylepšovat......
Hoj Z

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Gweck Ascender Chevy K10

Ahoj, takže auto dostalo světýlka, ještě časem bude rampa, nebo dvě kulaté na nárazníku, ještě nevím. Taky jsem přeložil zadní horní linky výš ,viz foto, týden jsem laboroval s úhlem a délkou panchartky vůči tyči řízení a s tlumiči (marná práce) a pak jsem zíral s otevřenou hubou co to všechno vyjede :FINE:
Už týden čekám jako na smilování na nové tlumiče a gumy, pak se uvidí co dál. Hoj Z
Za fotky z lesa děkuji Tomášovi :hura:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Gweck Ascender Chevy K10

Ahoj, tak dorazily tlumiče, složil jsem a nastavil na droop setup, tedy delší pružina dole a kratší nahoře, výška 90mm, i když mě od toho všichni odrazovali, ale já to prostě musím zkusit.... :FINE: Mělo by to takhle být dobré do kopce a na trial, což se mi docela zdá, že je, no a přes hrboly to holt trochu skáče teda :-p Uvidíme...
Hoj Z

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
haiso
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2037
Registrován: 02.12.2013 21:43
Bydliště: Příbramsko

Re: Gweck Ascender Chevy K10

tak to jsem na to zvedavej Zdendo jak se budou chovat :-p ...kdy bude zmena pneu ?
..a pak se bude trast i Lada o první místo v BBT :-D
>VanquischPhoenix>C3Flatgekko>AX Wraith>Waterra TwinH>Bombič>TRX4 JK>Losi RockRey<
[url]http://rohaweb.wordpress.com/[/url] - [url]http://haiso.rajce.idnes.cz/[/url]
Brdské lesy hír
:arrow: viewforum.php?f=82
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Gweck Ascender Chevy K10

O gumách mi ani nemluv Rosťo, nebo mě zase začne bolet hlava :-D Mám je objednané čtrnáct dní a nic :-(

Zpět na „Vaterra Ascender“