Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

Mno a při té příležitosti a pěkném počasí,jsem nalakoval rovnou kastli na RS a udělal nějaké společné fotečky :lol: :lol: :lol: :lol:


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) klasek dne 19.09.2010 23:28, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

A když bylo u toho focení,tak jsem nemohl zapomenout i na druhé CC ...Mana :P

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak po menší přestávce,kdy jsem se věnoval Golfíkovi 1:1 a také Manovi na TT,se neco malinko pohnulo i na páju. Před nadcházejícím Modell Hobby se měnil motor s regulátorem,aby to nelítalo jako splašený a ještě se čeká na jinou vysílačku GSM 2.4. Největší asi změnou,je osvícení pája. Ještě se trošku řeší zadní,ale přední by mělo být definitivní.

Tímto bych chtěl poděkovat ještě jednou Sismovi za osvětlení.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Pěkný panoramata. Ta "karbonová" samolepa drží dobře?
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

minotaur píše:Pěkný panoramata. Ta "karbonová" samolepa drží dobře?

Karbonka drží jako nalakovaná.....byli jsme teď o víkendu se Sismou v Doksech na srazu škodovek a tak jsme vyvětrali Pájo i RS.... Párkrát jsem to překulil i přez kapotu a nepoškrábalo se to ani se to neodchlíplo.
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

Jak jsme psal, o víkendu jsme se se Sismou chystali do Doks. Při té příležitosti,jsme chtěli protáhnou obě CC. Mé Pájo a jeho Mercedesa. A také i nějaká TT-01,když už jsme u toho byli. V pátek po práci jsem vyrazil rovnou k Sismovi do práce ( nikdo nás tam neruší a je tam veškeré vybavení.....soustruh,vrtačky,svářečky....co je prostě potřeba ) a tvořili jsme. Pájo bylo v provozu,tak jen osadit minikameru a pak sprovoznit TT-01,na které mám posazenou 130RS. Skončili jsme asi kolem půl jedné ráno,ale kompletně připraveni.

ObrázekObrázekObrázekObrázek[/url]
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

Pojali jsme to jako testovací výlet. Hlavně na funkčnost ( Pájo i Mëďa měly být jen leštěnky pro tahání podválů,né čistokrevnej expeďák ) a spolehlivost. Moc nás to nepotěšilo,ale čekalo se to. Vzhledem ktomu,že jsme oba podvozky jsou jeté,nebylo to nejhorší. Sismovi se utrhlo uchycení linků na zadní nápravě a mě se vytrhnul spodní šroub,pro uchycení zadního tlumiče. Vše se tak nějak přechodně opravilo ( zdrhovačky rulezz :lol: ) a frčelo dál.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

Po ošetření prvních šrámů,jsme vyrazili na takovou pozdní večerní miniexpedičku. To už bylo horší. Ještě jsem nasadil kola z Hiluxe a vyrazili jsme. Těch pár kormelců nepočítám,uvíznutí to samé :lol: ,ale při zpáteční cestě mě předjelo vlastní levé přední kolo :cry: Asi jsem špatně utáhnul matku nebo byla už vymačkaná,těžko říct. Naštěstí se ztratila jen matka.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Vassek
Nově příchozí
Příspěvky: 62
Registrován: 05.08.2010 0:00

jakej rozvor má ten Meďák? A kde se nechá sehnat?
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

Rozvor má k**va dlouhej.... kupoval ho na Modelbazaru a fešák mu napsal,že je na CC. Mno,tak nebylo,musel se nastavit kardan,uchycení zadní nápravy a vzadu karoserie. Je to z ABS a viděl jsem to prodávat v Tescu.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

To hromadný foto aut v dílně mi připomíná jistej film o ukradených autech připravených na transport. Neděláte si poznámky neviditelnou barvou na zeď? :mrgreen: Ten meďák sice není vyloženě expediční kastle, ale je pěkná. Jeden čas se auto s touhle kastlí válelo asi tři měsíce na ešopu Evy v Mělníce za cca litr, ale nakonec jsem odolal 8)
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

Neviditelnou barvou zatím nebylo potřeba,stačí to pořád na papír propiskou :lol: ML neni expediční,to je pravda,ale také jeho původní zaměření nebylo a není na expedici,ale na tahání plata s RSem nebo Subárkem. Nu,ale pokud je příležitost,tak si i zaskotačí s Pájem.
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

Dneska přišel balíček :lol: :lol: :lol: :lol: new gumy na Pájo - Mexx, ML - SDI ....tak uvidíme co to bude provádět. O víkendu,jak jsem byli na vyjíždce,namontoval jsem gumy z Trialovýho Mana ( Prowler XS Scale ) a fungovalo to pěkně i bez zavřeného předního diferáku. Tak se uvidí,ještě čekám na jiný motor,tak snad dorazí před Model Hoby.
Obrázek
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak,nové gumy obuty,ale počasí skazilo víkendové testování :evil: Celý víkend tu prší a je to na pikaču.

ObrázekObrázekObrázek


Tak jsem zatím udělal prozatimní podběhy,aby mi tam nelítal bordel,když to mám přizvedlé a až najdu v hodný materiál,tak to předělám.

ObrázekObrázekObrázek
Mitsubishi Pajero CC-01 + na plaťáku Škoda 130RS,Octavia RScarbon - TT-01
MAN TGA.CC01 4x4 Red Bull - Rctt
Ford Aeromax 6x4 + Red Bull race trailer
tahač Škoda Xena
a několik projektů
Autoservis Auto KLÁSEK - 606165243
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak konečně nastal čas a hlavně volná chvilka na Pajo. Od Model Hobby v Letňanech hajalo obalené blátem na poličce (denně jsem měl na talíři,jestli si nedělám prdel a myslím to vážně s tou hroudou bláta v pokoji,ale neustoupil jsem :lol: pokaždé jsem odpověděl,že to k tomu patří a je to tak realistické)

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Každopádně po víkendovém miniježdění (netrvalo to dlouho,umřely nám se Sismou všechny baterky co mohly a ve finále po brodění aut v minilouži,začla stávkovat technika úplně) a nutnosti servisního zásahu,jsem Pájo zaslouženě rozebral a kompletně vydrhnul.


Obrázek
Mitsubishi Pajero CC-01 + na plaťáku Škoda 130RS,Octavia RScarbon - TT-01
MAN TGA.CC01 4x4 Red Bull - Rctt
Ford Aeromax 6x4 + Red Bull race trailer
tahač Škoda Xena
a několik projektů
Autoservis Auto KLÁSEK - 606165243

Zpět na „CC-01“