Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Nebyl....závody nejezdím!! Jen znám a kamarádím třeba s Jindrou H. ,s klukama z Hobesu atd....Já své auto v terénu neničím,na to mám právě ty RC !!!! :mrgreen:
Ta a co 16.10. Praděd,jedeš ??
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

No to nebyl závod v pravém slova smyslu. Byla to taková erzeta v lese podle itineráře a bylo to úplně úžasné, Rally Silk Way hadra :lol: Jo ty všechny znám, ti jsou tady kápové :mrgreen: Na Praděd asi ještě ne, jsem nováček, auto mám asi tři týdny a můžu jezdit jen přes víkendy... tak ještě vychytávám mouchy, aby to bylo stoprocentně ready :twisted: A mám zatím jen jednu baterku .... ale na další Praděd nebo jinou akci v okolí bych už rád jel :wink:

A máš teda kolem Bruncku nějakou zajímavou lokalitu? myslím, že někde u Balatonu by se dalo zarochnit :wink: až všechno utěsním, tak bych tam hupsnul :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Kolem balatonu jezdím na čtyřkolce a motorce,na Rc nevím...Já zase tak jak píšeš nerochním,jezdím jen menší blátíčko,myslím s RC. My jezdíme směrem na Pláň k Hartě v lesích,je tam sucho,ale perfektní kopce...však někdy něco tedy vymyslíme !! :wink:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Mm zajímavé, tam bych se nechal provést :-) Já to taky zas tak nehrotím, dnes jsem poprvé ochutnal blátíčko a uchvátilo mě, ale furt v rámci slušných mravů :mrgreen: až se bude něco dít, tak dej vědět :wink:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Noční potápění :lol: jak chráníte šroubky a jiné kovové nenatřené části proti korozi? já projel pár kaluží a už mi zrezlo půl auta :mrgreen:

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

No,proto když mi na modelu záleží ho tolik nekoupu a po doježdění se o něj pěkně postarám a nenechám ho třeba jen tak někde ležet.... aby stihl rezavět..:mrgreen:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Někteří koupou mnohem víc a žijou :mrgreen: no jde o to, že doma byl už problém jen s tím, že jsem si koupil autičko za takové peníze ( a to se před hlavou rodiny musel tento údaj ještě snížit na polovinu pro klid v domácnosti) a to už vůbec nehrozí, že po takovém bahnění ho donesu do koupelny :lol: ale mám ho pro zábavu, a bahno je pro mě ta největší zábava :-) no až všechno utěsním, tak ho možná budu sprchovat, ale ještě nemůžu. No rada je teda všechno pečlivě hned usušit nebo nějaký specializovaný sprej-olej ?

Nemluvě o tom, že mi teď kvůli autíčka ukradli u lesa nezamklé kolo, když jsem jezdil :roll: :roll: takže jsem ještě víc zatopil do kotle a doma je pěkné dusno ......
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Jelen
Nově příchozí
Příspěvky: 18
Registrován: 25.08.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

zcela tě chápu. Já se nemůžu dočkat, až se na jaře přestěhujem. Kazdej svůj pokoj to bude paráda. Žena taky nemůže rozdejchat, když rozdělám auto v obýváku :-D
Jeep Cherokee scx
SCX discovery III. - po smrti "nechť je mu popelnice lehká"
TB-02 rally speciál

http://www.contractors-brno.cz
aviaro

Jsem na tom já i Tom stejnì, máme orezlý ¹roubky na podvozku. Já to trochu eliminoval tím, ¾e jsem nakoupil nerezový ¹roubky a povymìòoval je za origo. To samý èervíky na kardanech vymìnil za ¹roubky, u¾ jen z toho dùvodu, ¾e imbus v origo èervíku ¾vejkne¹, ani neví¹ jak a pak je to sraní s odvrtáváním apod. :twisted:

Jinak já teda v¾dy omeju v brodu, alespoò po okno, aby se pìknì odbahnil podvozek, k dokonalosti to do¾enu ve spr¹e s nastaveným "tlakem" na hlavici sprchy.
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

aviaro píše:Jinak já teda vždy omeju v brodu, alespoň po okno, aby se pěkně odbahnil podvozek


To já ale zas po každým umývání nechci kupovat nový motorek :lol: no zítra se asi pokusím utěsnit servo a pak bych to mohl taky trošku osprchovat, jen furt nevím, jak to doma obkecat :mrgreen: kardan už mám pořešenej, ten červík byl k ničemu
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
aviaro

Vydr¾í dokonce i 2 a nìkdy, kdy¾ se zadaøí i 3 je¾dìní ! :P :lol:

Servo zalej plastidipem, to samý régl a pøijímaè do balónku. Jen s tím motorem toho moc nevymyslí¹. :wink:

PS: Matky jsem pou¾il samojistky.
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

aviaro: koukej sem, takhle má motorek pocekajlo na jeepu

http://www.rc4x4.cz/modules.php?name=Fo ... 309#102309

to by mohlo fakčit ne? :wink:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Tommys
Píšu hodně
Příspěvky: 1094
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Beroun

mohlo, jenze on ma stridak a ten nebejva otevrenej jako stejnosmerny motory, ja myslim ze kdyz u speeda zalepime ty ovalny diry po obvodu, tak by to melo fungovat, dneska jedu pro speeda, tak to upravim a uvidim
Ford F-150 Truggy - Venom creeper/Ve vystavbe
Pajero wagon - CC-01
Vaterra Twin Hammers alias KLADIVA
Impreza 2007 - LRP S10
http://tommy75.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/thomasss75/ ... rid&view=0
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Aha aha to jsem nevěděl ... zkus :-) ať každá projížďka nestojí pětikilo :mrgreen:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Tommys
Píšu hodně
Příspěvky: 1094
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Beroun

sWiNe píše:Aha aha to jsem nevěděl ... zkus :-) ať každá projížďka nestojí pětikilo :mrgreen:


no vetsinou aspon 2 vylety vydrzi a stoji jen 280 :lol: :lol:
Ford F-150 Truggy - Venom creeper/Ve vystavbe
Pajero wagon - CC-01
Vaterra Twin Hammers alias KLADIVA
Impreza 2007 - LRP S10
http://tommy75.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/thomasss75/ ... rid&view=0

Zpět na „SCX10“