Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Baterky budou dvje, dva jednočlánky lipol po stranách modelu v úrovníi spodních linků aby bilo těžiště co nejníž. :wink:
http://www.mz-racing.net/p6126-a30-6000 ... 5c-saddle/
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Frenky: Ne, ne... dvje baterky - to už je fakt jako masakr! O zmláceném těžišti ani nemluvím. Příspěvek jak z tataristánu...
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Já vím že píšu jako prase ale pro mě je důležitější zámečmická.Jo a kola asi ansman protože musím koupit nový vysílač.
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Frenky píše:Já vím že píšu jako prase ale pro mě je důležitější zámečmická.Jo a kola asi ansman protože musím koupit nový vysílač.

To je jen výmluva !!!! Fakt,neřeším něco malého ,ale bilo!!!!!!!!!????Fuuj,nejde mi to ani napsat!!!
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Tak další pokrok nápravy jsem naplnil vazelínou jsou krásně těšké a nasadil jsem kardany takže model je uš v podstatě pojízdnej jenom udělat držáky karosérie a akumulátoru a mám hotovo ale to bude až po vánocích protože to musím udělat na ohýbačce ve svěráku to není ono ale hlaně mně zajímaj ty ansmany jestli se na nich dá něco vyjet. Jestli máte snimy nějaké skušenosti pište.
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Frenky: Nainstaluj si Google chrom a ten to po tobě opraví. Píšeš jak jelito. Něco s tím dělej, protože tady na tom foru se to prostě nenosí. Je to k pochopení?
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Ale zas je fakt, že na svůj věk má moc šikovné ruce :wink: Mě se to taky moc nezamlouvá, ale ne každej má na tohle buňky ....
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

sWiNe píše:Ale zas je fakt, že na svůj věk má moc šikovné ruce :wink: Mě se to taky moc nezamlouvá, ale ne každej má na tohle buňky ....


No,tady ho nic neomlouvá,on dělá chyby pravopisu prvního stupně základní školy.... :roll:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Tak abych ukončil tuto debatu o mém pravopisu tak si vše nechám s kontrolovat počítačem doufám že tohle je konec těchto zbytečných komentářů které vůbec nesouvisí se stavbou modelu a jsou ještě horší než mé pravopisné chyby.Konečně se můžeme zase věnovat mému modelu foto zde.
http://mechanyk.rajce.idnes.cz/Ram#P1010413.jpg
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Tak jsem dneska objednal kola Team Losi 1,9 Rock Claws Glued a lipolky http://www.mz-racing.net/p6126-a30-6000 ... 5c-saddle/ .Tak jsem moc zvědavý jak to sedne.
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

No jsem zvědavý co ty gumy budou dělat. Ale ty kardany mají teda šílený úhel, hlavně ten přední, myslím že to nebude dělat dobrotu.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

On ten kardan bude dobrý!!sice nevydrží tolik,ale ale....také jeden tak na jednom modelu mám,nešlo to jináč a drží!!A už se těším na fota s novýma koly,neboť takto je to hrozný... :mrgreen: :lol:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Tož vy si tam jezdíte kolem Harty po pláži, ještě aby nevydržel ... ale v našich tvrdých krnovských podmínkách dostane pořádnou kládu a bude po něm :mrgreen: :mrgreen:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Vy krnovácííí :mrgreen: ,tam máte akorát tu svou rokli a jináč samou rovinku,néé jak tady v kopcích... :wink: A nekecejte a stavějte!!Už se těším na nějakou akcičku...
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

No já teď poslal regl na reklamaci a uvidím co se z toho vyvrbí, jinak jsem v podstatě ready. Už mám i nakreslenej plánek rokle s vytyčenýma trialovýma sekcema :mrgreen: Frenky tu dodělává wranglera a třetí chodí do noci po brigádách, aby stihl do jara našetřit na hončiško. Konkurence bude, neboj! :mrgreen:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER

Zpět na „NON-Scale projekty“