jardakt
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Klatovy

S.D.I jsou dobrý gumy, a jsou "scale", ne jako Mud Slinger...

přidal sem na rajče nový fotky Pajera ( viz. odkaz ) , na těch jsou už patrný šrámy a na hranách je vidět původní červená barva. Je s nim ale taková zábava, že se mi ho nechce rozebírat a dělat novej lak. Možná až bude hotovej Hummer H2....

PS: samozřejmě jsou zavřený oba dify, a na zadní nápravu jsem musel nechat udělat tvrzený poloosy, původní jsem totiž překrucoval jak plastový brčka...


http://jardakt.rajce.idnes.cz/moje_pajero/
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

Mně se právě líbily, jestli vyjedou všechno mně zase tak moc nezajímá, protože do některých terénů bych měl strach jet aby mi auto neskončilo v kotrmelcích :lol: hlavně že vypadají normálně.

Co to je za podvozek? Jinak auto pěkný, hezká kastle :wink:
jardakt
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Klatovy

podvozek je předělaná Tamiya ta02, průchodnost terénem prakticky jako u cc01, rozdíl můžou udělat právě gumy. Jezdili sme teď ve sněhu a v podstatě totožné podvozky ( rozdíl jen v rozvoru ) a rozdíl v průjezdnosti a výjezdech byl obrovský, právě díky gumám. Já mam obutý Team Losi mini rock claws tires a Martin má na Landym originál Tamiya High lift....

Dnes mi dorazilo Pajero cc01, tak už je rozebrané, vyčištěné a už ja na něm prakticky napasovaná kastle Hummera H2..... jenom manželka ze mě moc neměla radost... :lol:
Potěšilo mě, že na něm už jsou univerzální poloosy vpředu, jen jsem ještě upravil řízení a propad ramen pro větší světlost.
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

tak nějaké vlákno nebo fotku Hummera!!! :lol:
jardakt
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Klatovy

je pravda, že jsem lajdák a přestavby moc nefotim, a když se do něčeho pustim, nedá mi to spát a nemůžu se od toho odtrhnout, no nedá se nic dělat, ale dnes jsem toho musel nechat, aby byl doma klid.... Zbejvá mi zadní uchycení podvozku, předělat zadní linky a kardan. Ještě přední nárazník ( z nerezu ) s navijákem a bude to tak nějak pohromadě. Potom přijdou na řadu takový ty kosmetický dodělávky.....

http://jardakt.rajce.idnes.cz/projekt_Hummer_H2/
Uživatelský avatar
FLP12
Nově příchozí
Příspěvky: 59
Registrován: 02.12.2008 0:00
Bydliště: Klatovy

Ten hummer vypadá dobře, ale ty losi pneu se mi zdají moc malý, nebudou lepší ty IMEXi jak máš na začátku?
Projekt Suzuki Samurai
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

Hammřík pěknej, ten by si zasloužil nový téma ve scale projektech :tleskam:
jardakt
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Klatovy

děkuju za pochvalu a omlouvam se, že sem se tu navez do tématu se svým autem, udělam nový :oops:
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

jardakt píše:děkuju za pochvalu a omlouvam se, že sem se tu navez do tématu se svým autem, udělam nový :oops:


To mi vůbec nevadí :lol: ale hammřík by byl víc vidět ve scale projektech :wink:
jardakt
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Klatovy

Takže Humřík už má svoje téma ve scla projektech, tak pokud budete chtít, můžete to shlídnout a nešetřete mě...
jardakt
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Klatovy

ahoj, co takhle malou expedičku na Hůrku v neděli po obědě ( tak kolem 14. hod. ) ?
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

jardakt píše:ahoj, co takhle malou expedičku na Hůrku v neděli po obědě ( tak kolem 14. hod. ) ?


SZ :wink:

Zpět na „CC-01“