Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Super!! tak klucííí těším se,a už nepíšu,a´t to tady neplevelím.. :mrgreen:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

No ten přední má obrovský uhel ale ještě s krátím přední linky a tím se náprava nakloní více do předu a uhel kardanu se zmenší. :wink:
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Tak dneska jsem poprvé skulil jezdit s modelem první testy mně mile překvapili i když model ještě není vyvážený tak jsou boční náklony neskutečné jenom ta 55 Novak je hrozně pomalá i na dvojku to jede krokem ale na druhou stranu na jedničku to je tank nic to nezastaví a až tam budou ty nové kola a li polky tak to bude víc než konkurence schopné však příští týden uvidíte sami. :P
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Dneska jsem hned ráno začal s přípravou modelu na první pořádnou vyjížďku a to na dominantu města Krnova na Cvilínskou rozhlednu .Asi v deset hodin bylo vše připravené a já moch konečně vyrazit.Hned po pár metrech bylo jasné že model pojede celou cestu na plný plyn to znamená velmi pomalou chůzi ale hned na prvních větších kamenech mi to přestalo vadit dokonce i mé pneumatiky bez vzorku na nich krásně jeli.Potom jsem se vydal po pěšince směrem nahoru tam na mě čekal dost prudký stoupák a silná vrstva listí s tím měli pneumatiky problémy na listí se protáčeli ale model jel stále dál potom ještě několik zastávek na kamenech a prudký výjezd nahoru a ve 12 hodin jsem stál vedle rozhledny.Ta byla dneska zamčená tak jsem se vydal na spátek tady zase přestával poslouchat akumulátor a těsně před cílem už model nejel ale stejně jsem byl moc spokojený a už se nemůžu dočkat na nové kola a baterky.
http://mechanyk.rajce.idnes.cz/zatezovy_test
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Sakra dobrý! Honem to už nazbroj komplet, zajímá mě jak ta kastle k tomu padne. Mohli bychom pak udělat průzkum někde na Šelenburk. Ale já asi dřív jak 7.ledna nebudu moct :|
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Tak dneska po obědě mi to nedalo a šel jsem ještě jednou ven jezdil jsem hlavně po kamenech.Protože mám zatím baterku hodně vysoko tak jsem občas udělal nějakou tu boudu no ale venku mi to vůbec nevadilo.Potom jsem to doma čistil a zjistil jsem že jeden tlumič se nezasouvá tak jsem ho rozebral a zjistil jsem že se mi ohnula pístnice tak jsem ji musel rovnat to se mi naštěstí trochu podařilo takže tlumič zase funguje ale nato že to bila teprve druhá jízda... no asi tam ta kastle musí bít. :roll:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Vole neže to rozmlátíš ještě dřív než poprvé vyjedem :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

A tu kastli zbijeme,protože za to může ona !!!!! :-D
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

:-D :-D :-D
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Tak dneska jsem začal s výrobou plata serv a akumulátorů dneska všechno narysuju vyvrtám a nakonec vyřežu jenom na ohýbačku se dostanu až ve čtvrtek jo a ještě se chci zeptat sWiNe jak máš chycení ten sucháč k té karosérii jestli lepidlem tak jakým dík.
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Na ty origo držáky je ještě sponkama chycena taková destička a na té je nalepený sucháč, vypadá to na nějaký chemopren
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

To chápu ale jak je ten druhý sucháč chycený k té kastly taky chemoprénem :?:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

No asi jo, vypadá to tak. Vzadu drží a vpředu mi upadl i s barvou tak jsem ho tam po nastříkání nalepil vteřiňákem a je to k hovnu, akorát to rozleptalo tu barvu a nedrží to dobře ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Dneska jsem udělal zase malí pokrok dodělal jsem plato serv plata akumulátorů o něco jsem zahl přední linky nasadil nové kola které mi dneska přišly a udělal jsem řízení přední nápravy.To je pro dnešek vše zítra mě čeká nasazení plat akumulátorů a výroba držáků karosérie.
http://mechanyk.rajce.idnes.cz/Ram#P1010422.jpg
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Ty gumy jsou bez vložek ne, takhle budeš jezdit nebo jak? Jsou dost měkké, to bys je asi rychle zrušil. A ty dvě servíčka za sebou je co za vychytávka? :mrgreen:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER

Zpět na „NON-Scale projekty“