Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Par vobrazku z male expedice.
Kluci me sice upozornovali, ze ted nam poradny jezdeni teprve zacina, ale ja budu chtit koblizka drobet voslechtit, takze patrne pujde pod kudlu. Jednou za rok je poradna revitalizace vitana, s tim se ledaccos vylepsi a zase to nese novou radost. Jen by to chtelo kapsicku vylozit trochou vaty, aby se osizena reseni mohla vylepsit, no, ale co naplat, zatim se da delat tak pet set hodin prace bez investic, tak hura do toho. Kluci se mi dneska smali, ze tam furt to radio neni a tolik reci uz o nem probehlo... Nasel jsem vytahovaci antenu vy sraci :-D Jak si este radi poslechnete Babouky a Rozhlasovy bazar (jednoznacne nejbrutalnejsi porad ceskeho eteru, padaji hlasky jako "prodam seno v koulich" a kazdy druhy inzerat zacina "Dobry den, muzete inzerovat" -.."halo?" -"ano, prosim, muzete inzerovat" "..Halo?.. Muzu inzerovat?".. "Ano, jste ve vysilani" "Prodam. Ziguli patnacet, malo jety, jako novy..." :-D :-D ) z vln ceskeho rozhlasu!

Obrázek

Taky jsme si je s Michalem merili..

Obrázek




Rangee ma ruzne bolistky, predpokladam, ze se hecnu i k laku na primer od tamiye co se nebude takhle loupat z toho psh. Musel bych to vsak brousit takhle pohromade, peclive maskovat atd. A na takovy pakarny nejsem moc zvedavej. Takhle to jezdi taky. Ale reprezentuje to asi jako bych si na provazku vodil Zemana.

Obrázek
Uživatelský avatar
Taurus84
Častý přispěvatel
Příspěvky: 525
Registrován: 06.07.2014 17:49
Bydliště: Malinovo

Re: Range Rover Classic

Máš to fakt pekné. Len mi jaksi chýba to expedičné vybavenie :wink:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Dik... Jeste toho mnoho schazi, ale snad uz to tentokrat dorazim a rangee bude tip top. ... Expesicni vybaveni nemam zamerne, i kdyz jsem vazne zvazoval zahradku s rampou. Tohle je "civilni offroad", tzn drobet nazvedany seriovy auto. Popravde auta jak vanocni stromecky plny najezdu sjezdu podjezdu hasicaku kanystru lopat krumpacu harampadi se mi nelibi. Vyresil jsem to salamounsky, tim privesem - ten ma zahradku prave na tyhle kramy. Vidis? Uz mam gumicuky :-D uvnitr je lano, taky se tam krci kanystry s tim hasicakem. Najezdy, az udelam poradny, budou taky. Ale na rangeeho to nesmi, ten ma kuzi a subwoofer, do nej krumpac nepatri. Maximaaaaaaalne surf na strechu :-D musim kouknout zda mel kdy rangee nejaky liziny na strese, do toho bych sel max
Uživatelský avatar
Taurus84
Častý přispěvatel
Příspěvky: 525
Registrován: 06.07.2014 17:49
Bydliště: Malinovo

Re: Range Rover Classic

No tak teraz už chápem :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Nejdriv mala ukazka platnych prislovi

Dvakrat mer jednou rez

Obrázek

Samozrejme za pomoci oka a tlustyho fixu to nelze :-D holt uz jsem dlouho nic nekutil. To se snadno hodi za psem a udela poradne.

Takze jsem to zahodil a vrhnul se na navijak, ktery se rok jen tak vozi, na cudlik zavrci, ale nenaviji neb nema co.

Tedy od udiveneho rybare jsem koupil nejtlustsi ... Jak se tomu... Vlasec?? :mrgreen: co mel a tu jeho zelenou barvu vzal drobet chromem :-D jasne ze se to zamaze atd ale porad lepsi vychazet ze stribrneho nez ze zeleneho :-D lanko bylo opravdu na malou civku prilis nepoddajne

Obrázek


Jsem si upamatoval Pitowo obrazek jak cpe serva vazelinou, namazal to stejne a hele, jakej sem bourak, skoro nevylezlo, za chvili budu jak Pita :-D :-D

Obrázek

A civka... To, ze neni v tele navijaku neresim, osa je na dvou loziskach a z praxe znam, ze toto potize necini :FINE:

Obrázek
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Range Rover Classic

Taky mám cívku mimo a nemam problema.
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Range Rover Classic

Mam taky vsechny civky vedle, ale priste bude uvnitr...
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: Range Rover Classic

taky mám v pepem 2x naviják z towerpra a cívky venku, v extrému se vykloněj z osy ale jinak to jede bez problémů
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Do tohohle jsem se uplne poustet nechtel, ale neda se svitit. Civka se tam nevejde, lepe to vymyslet samosebou jde, ale k zachovani me koncepce je treba udelat misto. To se nejlepe dela tou vylozene modelarskou frezkou na zemi...

Obrázek

Takze rozebrat krasne svary a udelat to jinak.

Chlivecek na civku. To se podda. Dosel ale plyn v horaku :-D a taky neni poruce zadnej material abych to drobitek tu a tam nastavil. Uvidime, jak to s naraznikem dopadne. Kazdopadne - to je ocel! :-D

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Jooooo a taky kazdy servo primo na baterku nenapojis :-D treba tohle 2 vteriny toci motorkem, zbytek casu hori :-D blbej napad pri lenosti navinout lano rucne
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

:-D

Poprve pri stavbe jsem pouzil papirovou sablonu (krom zmuchlanych novin na celni sklo)

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

No uvidime, sem to celkem vokousal, uvidime zda pujde natvarovat a pripevnit dobre. Prave jsem dostal napad na luxusni tazny oka misto puvodnich ubrousenych podlozek, budete valit vocadla.

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Nuze. Ja to vokazu klido pido i v tyhle vosklivy verzi, este prijde na radu pekne to votodleto, aby to bylo pekny rovny atd. Puvodni svary byly hezky COckem, skelet zustal a 0.8 plech, nemecky usmevne das Blech, jsem prismrknul tricitkou stribrem zapomoci propan-butanu na pozadi. Je to sice megatlusty a je nemozny to tim nejak potrebne prohrat, ale na to nase jezdeni to snad drzi az doprdele. No co, je pul jedny, si muzu nadavat jak chci :-D vole :-D

Obrázek

Sem uz se navijak s civkou schova..

Obrázek

Si rikam, ze bych tam preci jen nejakou saskaradu spachal - prvni varianta je takhle

Obrázek

Dalsi takhle, ale tonse mi popravde moc nelibi. I kdyz...

Obrázek

Nooo a nebo to necham holy..
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

S vypetim sil jsem prilepil drzaky navijaku... Dole je videt drat jako vyztuha, at tam ten tvar plechu chvili vydrzi...

Obrázek

Aaa taky jsem po neustalem zkracovani jedne a nasledne druhe a pak zas te prvni :mrgreen: nozicky trefil vobe stejne a decentni nosik je na svete. 5mm, zatim ho drzi vterinak

Obrázek

Zpět na „SCX10“