Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Vaše auta 1:1

to jo corís,mě už jednoho golfa kdysi ukradli a tohle nechat u mě před barákem tak je do rána v prdeli,ten interier je nádhernej :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

aspon to neni filcka :-D dobry tahle 1.9 asi hned tak neumre. ale nerozumim tomu proc z toho chces delat tim podvozkem horsi auto. to je jako by sis nabalil holku a vytahal ji kozy a nasadil munky.
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Vaše auta 1:1

No jo ale zase jí zaplatí fejslift ksichtu a co je vidět to se počítá.... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Mira píše: ale nerozumim tomu proc z toho chces delat tim podvozkem horsi auto. to je jako by sis nabalil holku a vytahal ji kozy a nasadil munky.


To lidi jako ty nepochopí nikdy ;-) (neber to osobně)
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

je rozdil jezdit po silnici v provozu v aute s origo podvozkem a jezdit po trati s podvozkem tomu prizpusobenym (vsim, pera, tlumice, zaveseni kol). dat na 1.9 tdi golfa byt dobry dily a pomoct tomu spoustou palcu na kolech neziska ani jizdni vlastnosti ani .. no zkratka nic.
dyz se ted valite a smejete se mi jak mam erotickou postavu (co sem to za cu**ka), tak si pustte dil top gearu kde tuneji nejakyho MPV renaulta presne timhle zpusobem :-D a jede jim to furt pomalejc. tam je to vysvetleno nazorne pro ty pomalejsi. no ale jinak se mi ten golf libi (dobre ta kuze teda ne) a verim ze to byla dobra koupe. nic voe mam chvili cas du smrdlat rang rovera.
Uživatelský avatar
Tommys
Píšu hodně
Příspěvky: 1094
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Beroun

Re: Vaše auta 1:1

Mira píše:je rozdil jezdit po silnici v provozu v aute s origo podvozkem a jezdit po trati s podvozkem tomu prizpusobenym (vsim, pera, tlumice, zaveseni kol). dat na 1.9 tdi golfa byt dobry dily a pomoct tomu spoustou palcu na kolech neziska ani jizdni vlastnosti ani .. no zkratka nic.
dyz se ted valite a smejete se mi jak mam erotickou postavu (co sem to za cu**ka), tak si pustte dil top gearu kde tuneji nejakyho MPV renaulta presne timhle zpusobem :-D a jede jim to furt pomalejc. tam je to vysvetleno nazorne pro ty pomalejsi. no ale jinak se mi ten golf libi (dobre ta kuze teda ne) a verim ze to byla dobra koupe. nic voe mam chvili cas du smrdlat rang rovera.


matbre to vystihl, to lidi jako ty nemůžou pochopit, není to jen o vlastnostech, ale taky o vzhledu atd....
Ford F-150 Truggy - Venom creeper/Ve vystavbe
Pajero wagon - CC-01
Vaterra Twin Hammers alias KLADIVA
Impreza 2007 - LRP S10
http://tommy75.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/thomasss75/ ... rid&view=0
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

:-D ale hovno :-D vy ste vocasove :-D

samosebou mam taky rad pekny auta, taky sem strikal facku palubku gumoasfaltem :-D aby to bylo pekny a predelaval vypinace na palubce na takov ty letecky packy, nekery este s klobouckem :-D abys to musel nejdriv odjistit kdyz zapinas vyhrejvani zadniho okna :-D ale kurva pera nebo tlumice nejsou o vzhledu :-D dobre sedne si to niz, coz je fakt prakticky a jo, velky kola maji koule, kola delaj auto, proti tomu preci nic nemam :-D jen sem z toho asi vyrost, cemuz se divim, jinde to znat neni :-D. koukam tady do toho vlakna nemuzu psat pac filcka je jedno z nejhorsich aut historie a 1,9tdi na podvozku jednickovy octavky neni moc okruhovy nacini :-D a tenhle nazor mam asi sam :-D
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Vaše auta 1:1

ve vší slušnosti Miro, MY (Hajzlteam), sme tady nejsprostější :-I , tak TY nemůžeš bejt horší než my :evil: , :mrgreen:

jako vážně, mohl bys ten slovník trochu umírnit, přeci jen to tu čtou i ,,normální lidi", jinak na filcku my nešahej :-I , furt je to slušný auto na skákání vokolo kostela
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Vaše auta 1:1

mraku nech ho,je to zbytečný už se to někde řešilo,at si vozí prdel v hnusnym žabožroutu...
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

resilo se to tady par stranek zpatky :-D. nee, slovnik sorry, pravda, sme slusny kluci co si hrajou s autickama na ovladani.

nevztekejte se zas na me, ja to fakt nemyslim zle, no ale to je proste realita, a presne tak, moje auto je taky peknej kepl to tahle zluta zalezitost je kvalitnejsi auto. Mraku muzes jezdit treba wartburkem a svuj ucel to tak splni ale asi si nikdo nemyslime, jaka je to kara. podobne je to s filckou. nechme ji ale zit, ted polemizujeme nad zlutym das auto. me hned neznasilnujte. zase. :-D

by se vam libilo vic, kdybych napsal Super kara, ty potahy fakt zeru a jasna vec kola musi bejt. kdo k tomu neodmontuje spoustu veci a nenamontuje misto nich jiny a poradne tuningovy tomu nerozumi ... bylo by to lepsi a diskuze by pokracovala? ja to tak priste udelam :-D
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Vaše auta 1:1

Mě jen fascinuješ tim že pomlouváš filcku,oktávku...,která je nenáročná na opravy,všechno na to stojí pár korun ale je opravdu spolehlivá a sám jezdíš v pežotu.....furt něco vysranýho,všechno drahý..... paradox ne? ..
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Já se tedy Míry musím v něčem zastat a i souhlasím s ostatními. Když mi bylo přes 20let, tak jsem tuningovou mánií procházel taky, ale čím jsem starší a asi i možná moudřejší, tak na běžné každodenní ježdění na našich krásných silnicích to neuznávám taky. Dřív to u mě byly taky podvozky, laďáky, rally zámky a vše možné a dnes se držím pohodlí, ticha a už bych nic drncavého nechtěl. Tím nic proti Lubošovi. To myslím všeobecně na toto téma. Každý den jezdíme 60km do práce a to co člověk občas vidí je děs a někdy i k smíchu. Ve Vimperku jezdí A3 96r.v. oplastovaná jako svině a té se musím pokaždé skoro smát. Jako vzhledově to není špatné i se mi to líbí, ale po praktické stránce na nic. Já tomu říkám hrablo na sníh :lol: Ono to dře jen o záplatu. Jedem proti sobě, já 40km/h a audi na jedničku přes propadlou záplatu, která není ani nějak hluboká a slyším obrovské škrrrrrt předním hrablem :lol: Motor původní 1,6 a vzhled okružáku.
Tím ale narážím na oplastované auta s nevýkonnými motory. Jedu v létě z trialových závodů z Plzně a 20km před domovem na konci obce přede mne vjel nějaký celý oplastovaný ford, nějaká us verze. 4 výfuky do rozjezdu do kopce začli hrozně řvát, zvuk se mi i líbil, ale co se mi hned přestalo líbit, že už do toho kopce začel jet urostřed silnice a typický závodní najíždění do zátáček, nadjezd do protisměru a pak stčení k pravé krajnici. Směšné na tom bylo že já se pěkně pohodlně kolíbal a poslouchal hudbu v Adolfu, který měl před 23 lety 147koní, dnes bych řekl něco přes 100 a jel jsem stejně rychle. Pomyslel jsem si "ty vole, oplastuje auto a myslí si že je to hroznej závoďák o 200koní víc a podle toho tak hned musí jet a ohrožovat, no a co se nestalo o 4km dál :!: Jel favorit a za ním nějaké auto. Nalepení za auto, podřazení, že to škublo z autem a myška na předjetí. On ten debil vjel na hliněnou krajnici a nemohl se dostat zpět na cestu. Za ním mračna prachu a tak 100m to trvalo, než se dostal zpět a bylo vidět, že ho to i dost překvapilo. Tak to první auto předjel jenže favorit už byl 150m před totálně nepřehlednou zatáčku a on ho musel stejně dát. Ty krávo mě úplně zatrnulo a modlil jsem se ať z toho kopce nic nevyjede :roll: On si to vedle favorita ještě rozmyslel, zpomalil a pak to stejně dokončil a naštěstí nic nevyjelo, ale nekecám, že to strhl do svého pruhu, tak 20m před zatáčkou. Já ty 2 auta předjel za tou zatáčkou v táhlém kopci a stejně jsem se jich držel a moc jsem na to nešlapal. Dojel jsem je ve 180st. zatáčce, abych si je prohlédl. 2 20letý smradi do půl těla z rovnými kšilty. Ve mě to tak vařilo, že jsem si říkal, že jestli dojedou machrovat na Vimperskou benzínu, takže tam do jedu taky a něco jim od plic řeknu. Nakonec odbočili dřív.
Takové věci vídám často a proto mě to asi štve a mám strach kdy narazíme cestou z práce na takového vola my.
Tenhle odkaz je kilometr od Vimperka. Klucí od rodin jeli do německa do práce. Dva idioti se honili po silnici. Ta rostřelená honda neměla na silnici vůbec co dělat. Měl to mladý kluk ze Strážného. Byla bez papírů a vozil jí na sprinty. Nějaký motor z jiné Hondy 2,8 biturbo 360koní. 3 kluci co jeli pracovat umřeli a řidič Hondy přežil. Díky tomu uložení motoru je to tak i rozpůlené :!:

KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ!!!

Obrázek

Přijeli jsme k tomu půl hodiny co se to stalo, když jsme se vraceli také z práce. Mohlo se to stát i nám :!: :!: :!: Normálně mě z toho bylo pozbytek dne zle a smutno :cry: .
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Vaše auta 1:1

[quote="aviaro"]Tak mám další přírůstek do svého vozového parku. :twisted:

Jinak auto jsem takhle přivezl (včera), má samozřejmě pár mušek, který se vychytaj a bude TOP. Je třeba rozleštit lak (zašlý) a drobný vady od provozu (škrábance a oděrky).

Jo jinak stál 60 tis. Kč - takže asi nejlepší kup, který jsem kdy udělal ... :twisted: V týhle výbavě a za tuhle cenu, nesehnatelný.

Není to něco, jako tohle?
http://www.novinky.cz/finance/325355-auta-zbourana-na-srot-ozivaji-v-bazarech-splacana-do-nalestenych-ojetin.html
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

Re: Vaše auta 1:1

Proč by měl? Protože je žlutej? Aha...
Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

No, výše uvedené, jistě velmi přínosné, příspěvky nehodlám komentovat, ušetřím si tak s dovolením případné zdravotní problémy.

Jo, jinak je to samozřejmě ex totálka, 14x přes střechu ve 2 kilech, let skrz svodidla z mostu až do rybníka, všechny pytle - nahrazeny pytlíky do vysavačů zn. ETA, motor najeto 850 tis. totál KO atd. Prostě bezva kauf ! :idea:

Jinak tady - "On a Ona" pěkně pospolu ... :P

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...

Zpět na „FreeKec“