Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

Re: Dobry vtip!

Rodinka z "rozvojové" země je poprvé v nákupním centru. Zatímco si maminka prohlíží šaty, stojí tatínek se synem vyjeveně před dělenými kovovými dveřmi, které se jako zázrakem otevřou a za nimi se objeví malý prostor (to je samozřejmě výtah). Syn se pta: "Tati, co to je???" A otec odpoví: "Můj synu, něco takového jsem v životě neviděl !!!" Vtom se přibelhá malá stará dáma s pomačkaným obličejem a hrbem, který by pasoval k čarodějnici, a nastoupí do výtahu. Dveře se zavřou a otec se synem pozorují žárovičky vedle dveří, jak se postupně rozsvěcují: 12-13-14-15. 15-14-13-12. Vtom se dveře otevřou a z výtahu vystoupí fantasticky vypadající blondýna. Otec se otočí na syna a povídá: "Přiveď rychle matku!"
Zobraziť preklad
Uživatelský avatar
DjCarlos
Uživatel
Příspěvky: 332
Registrován: 03.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Troya

Re: Dobry vtip!

Sedí v jedné cele pedofil, nekrofil, zoofil, sadista a vyznavač adrenalinových sportů.
Najednou zoofil povídá :"Kdyby tu tak byla kočka."
Pedofil na to: "Já bych radši koťátko."
Nekrofil odpoví "Mrtvý."
Sadista zakřičí: "Já bych ho zabil."
Vyznavač adrenalinových sportů kouká po cele a pak řekne: "MŇAU!"



Karkulka sedí v lese na pařezu a pláče, moc jí bolí bříško a po stehnech jí stéká krev. Jde kolem vlk, její jediný kamarád:
"Co se Ti stalo, Karkulko, proč brečíš ?"
"Nevím co se děje, moc mě bolí bříško a po noze mi teče krev..."
"No jestli chceš, tak se Ti na to kouknu."
"To bys byl moc hodnej vlku."
Vlk čumákem nadzvedne okraj sukýnky, podívá se a říká:
"No nejsem z toho moc moudrej, ale řekl bych, že Ti někdo urval čuráka."
kesi
Nově příchozí
Příspěvky: 52
Registrován: 03.10.2012 12:46
Bydliště: Mohelnice, Olomoucký kraj

Re: Dobry vtip!

Kulantně řečeno nemám příliš v lásce (TV) reklamy, ale existují i výjimky a tahle dle mě povedená vtipná reklama je jednou z nich, takže pokud jste již neviděli.... prosím> http://www.youtube.com/watch?v=J6fah-1767o :wink:
Vaterra Ford F-100 Ascender 4WD
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Dobry vtip!

To tu někde bylo, ne tady ve vtipech, ale někde jo
Uživatelský avatar
npppp
Častý přispěvatel
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2012 0:00
Bydliště: Bukovice, hned u Police n. Met...

Re: Dobry vtip!

Obrázek
Pavel Suchomel
Buggy Bullet V3 - momentálně probíhá GO
Nissan 350Z - od roku 2012 probíhá GO
SCX-10 - HPI Bronco - momentálně probíhá GO
mé rajče
4 Válce stačí, když turbo tlačí ...
...jo a nejlepčí kanál na TyTrubce najdeš zde...
Uživatelský avatar
prysk
Častý přispěvatel
Příspěvky: 646
Registrován: 16.03.2012 0:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Dobry vtip!

Prijde milenec za milenkou a hned se na to hrne. Milenka ho zastaví, prý jí manžel koupil papouška, který co vidí, to vykecá. Milenec duchaprítomne hodí pres klec deku a jde na to. Posadí milenku na postel, roztáhné jí nohy a ríká: "Ted to udelám po našem. Rozbehnu se z obýváku, udelám salto dozadu a pak ho do tebe vrazím." V tu chvíli se z klece ozve: "Vyríznete mi klidne jazyk, ale tohle musim videt!"
:-D :-D
->Defender 90<- Speedstar Robitronic - graupner speed - Hk 2.4.Ghz 4Ch

Videa na trubce -> https://www.youtube.com/channel/UCgj3hr ... Ko5WJ4nZgA
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Dobry vtip!

Obrázek
,,Dělání, dělání to nám hrůzu nahání"
-------------------------------------------------
RC OFFROAD KLUB PLZEŇ
http://www.rcoffroadplzen.4fan.cz/

http://www.zmmodel.cz
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Re: Dobry vtip!

:-D
-Axial - rám x-trail, el. Ezrun 35A, Ezrun 32T,
karoserie Homemade Cherokee.
-SCX Jeep JK = splašené trubky
-HPI - Blitz, 7,5T.
-Savage FLUX XL
-Firestorm
-LRP - S10 Blast Drift AMG
-Asso - SC10 4x4
Loupak83
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 28.02.2012 0:00
Bydliště: Semily - Praha

Re: Dobry vtip!

NABÍDKA VEČERNÍCH KURZŮ PRO ŽENY:

1) Jak rozeznat Naftu od Benzínu. (Dvouhodinová přednáška s následnou pětihodinovou praxí v terénu u čerpací stanice.)
2) Patří vložky a tampony do záchodu? (Otevřená diskuze, beseda s odborníkem z ČVAKu)
3) Miluje mě, nebo ne? (Videoprojekce na téma: "Odmítnout jít na procházku ještě nemusí znamenat, že má milenku")
4) Jeho mobil a účet na facebooku mi neříkaji "pane". (Skupinové cvičení jak odolávat pokušení "nakouknout")
5) Parkování (Půlroční každodenní intenzivní kurz obsahující dva měsíce teoretických cvičení, počítačové simulace a trenažéry, čtyři měsíce praxe na cvičném parkovišti)
6) Nakupujeme samy nebo s kamarádkou. (individuální konzultace, návštěva výcvikového centra samostatného nákupu)
7) Kurz hodnocení postavy před zrcadlem (Počítačová prezentace, tabulky s hodnotami pro určení bodu kdy už jste opravdu tlustá a kdy ne)
8 ) Základy designu v automotive (aneb řasy a kytičky na Audi nepatří)
9) Opravdová kuchařka se nebojí zeptat jeho maminky jak dělá svíčkovou (Šoková terapie, svědecké výpovědi, degustace)
10) Kamarádky nemají pokaždé pravdu (moderovaná beseda u kulatého stolu, vědecké důkazy podpořené statistickým výzkumem)
11) Kurz interpretace odpovědí (aneb když "sluší ti to" opravdu znamená "sluší ti to". Otevřené fórum)
12) I muž může mít kamarádky (moderovaná beseda M.Jílkovou za dozoru pořádkových orgánů Státní policie)
13) Sex je radost (nikoli nástroj k vydírání - korespondenční kurz, 3x skripta)
14) Auto má více než dvě rychlosti (praktické ukázky v terénu, jízda na trenažéru)
15) Lepší cholerik než bestie (přednáška o tom, proč je lepší se vyvztekat než se lstivě mstít)
16) Vím co chci! ( ...a umím to jasně definovat, skupinová terapie doplněná individuálními konzultacemi a zakončená státní závěrečnou zkouškou)
17) Zdravověda I. (půlroční kurz zvládání PMS a bolestí hlavy)
18 ) Zdravověda II.(půlroční kurz ošetřování pacienta napadeného rýmičkou, důkazy o prospěšnosti sexu v oblasti rekonvalescence)
19) Vlasy a životní prostředí (rozprava o tom, proč je lepší odstraňovat vlasy z odpadu po každém sprchování a jejich dopad na globální klima)
X-ray T3/2012 Stock
Durango DEX410V3, Durango DEX210
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily/386434194776233
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Dobry vtip!

Sejde se Čech, Žid, Rakušan, Japonec, Avatar a parta komunistů... Takhle nezačíná vtip, takhle začínají české prezidentské volby. :D
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Dobry vtip!

Ci woe avatar je hodně dobrej fórek :-D
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Dobry vtip!

Ještě grafická podoba :D

Obrázek
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Dobry vtip!

Velmi trefné bohužel není z koho vybrat důstojného zástupce státu buď je to opilec nebo má blbý názory nebo jen spí proti japoncům nic nemám ale jako hlava českého státu se prostě nehodí no a AVATAR je sice děsně chytrej ale asi ne dost když je tak pomalovanej toho nemůžu volit skrze ten vzhled jinak s jeho názory celkem souhlasím a tak jsem zvědavý jak to dopadne.
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
moreplavec
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 30.08.2012 22:03
Bydliště: z Prahé
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Dobry vtip!

Zase jeden černější...

Babička měla dva roztomilé kocourky. Byli oba šedí s černými pruhy a modrýma očima. Aby se babičce nepletli, jednomu dala jméno Mourek a druhého utopila v potoce...


- Mořeplavec
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Dobry vtip!

Obrázek

Zpět na „FreeKec“