Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Obrázek
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Range Rover Classic

no na to ze to je z mastodonta to vypada docela dobre :OK:
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Range Rover Classic

Míro, ty jsi krejčí nebo švadlenka :OK: , je to paráda, kolik bereš za jeden potah?
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

tohle na kseft nedelam, musel bys na trh donest vlastni kuzi a este zaplatit, no rek bych si tak o... ... :-D to nemuzu ventilovat :-D zacalo by se mi rikat Kolardova inkarnace.

akorat na to padne spoustu ty predkozky, myslel jsem si kdovi jaky nemam zasoby a prd. na semisovej zavazadlovej prostor bohuzel nevyzbyde, musim se vratit k puvodnimu nametu drevene podlahy. tenhle luxus sice RRC vazne v nabidce nemelo, ale inspirace je jasna - audi q7 s dvanactivalcem ma drevenou palubu v kufru jak dyby na jachte a stejne tak cls shooting brake amg. tot inspirace, i kdyz tim shodim scale svetlej semis. holt nemam no.
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Range Rover Classic

Miro zkus zajet ted nevim kde to měli jestli obi nebo bauhaus nalepovaci semisova tapeta a ta je pekne scale měli cernou červenou no zkus a uvidíš :OK:
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Range Rover Classic

Moc se mi Míro líbí. Klobouk dolů. Budeš to nějak i impregnovat?
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Range Rover Classic

Chemopren, kozenka a neni to tak slozite. Pred lety jsem tak delal kozenej Genius Netscroll . :)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

to neni kozenka. kdyz jsem prodaval Volva, nabral jsem neaktualni vzorniky :-) takze je to dovopravdicka kuze na autopotahy :-D pochopitelne mam i balzam :-D... je to ze stad co se pestujou na urcity vlastnosti aby byl napr. kus na celou palubku v kuse a tak. pro potreby RRC az presprilis luxusu :-).

jo jo, chemopren a jedem, nedela se s tim zle. ja ale pouzivam vterinak - on se trochu vsakne a kuze ztvrdne na kamen v tech spojich tak zakrivena, jak potrebuju..

jdu bojovat s interierem dal a hlavne se chci poprat se zadnima podbehama abych se mohl vrhnout na ten kufor
Uživatelský avatar
ToKro
Nově příchozí
Příspěvky: 40
Registrován: 30.12.2010 0:00
Bydliště: Beroun

Re: Range Rover Classic

Je to pěkný a fandím ti, už jenom proto že se tu lámu smíchy po pročtení všech tvých příspěvků v tomhle vláknu :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

dik za chvalu, sam si stale nejsem jist vysledkem - snad se zadari.
sranda musi byt :-)

vcera jsem si marne myslel ze popojedu avsak kdeze, spanek me premohl. dalsi okno bude nekdy v tejdnu tak aspon do ty doby promyslim postup. u piva.
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Range Rover Classic

Woyta píše:Chemopren, kozenka a neni to tak slozite. Pred lety jsem tak delal kozenej Genius Netscroll . :)


Ty Woyto, mě přijde že si ze vším hned hotovej a hroznej suverén :roll: Dle tvých komentů je vše je hrozná brnkačka :wink: . To je asi každému jasné, že není těžké nalepit kůži na psháčko. Jenže když se podíváš o 2 stránky dozadu, tak to Míra vylepšil o dost a fakt si vyhrál s tím vytvarováním a věřím, že to z té tlusté kůže nebylo vůbec jednoduché to takto krásně vytvarovat a dává si hodně záležet a možná by spousta lidí měla problém to udělat takto precizně a každý tady ví, že nejtěžší je TO vymyslet, aby to i nějak vypadalo a proto to Mírovi fakt chválím.
Ono když to pak vidí jiný člověk už hotové, tak si možná řekne "co je na tom, dyť je to jednoduché", ale samotného by ho to ani nenapadlo.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Range Rover Classic

Spise mam tendenci pomahat a motivovat. Coz muze byt povazovano jak pises za suverenstvi. Mozna zlozvyk z doby kdy jsem delal na PCtuning.cz moderatora sekci chlazeni a casemoding.
Ta mys nebyla zrovna rovna a napasovat na ni tuhou kozenku byla misty docela rasovina. :)
Obrázek
Fotka je z roku 2005. Ale jestli chces taky mys se mi jeste vali ve skrini a muzu podrobneji nafotit (Mys po 10 letech sice nic moc ale kozenka stale pevne drzi), pripadne vzit na nejakou expedici kdyby jsme se nahodou potkali.

Ale uz mu tu delame docela bordel. Kdyztak muzeme pokecat pres SZ ci ve freekecu.

BTW: Co se tyce SCX tak inspiraci hledam prevazne u tebe. :)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

... kozenkovou mys prodavaji v sexshopech jako pomucku pro homosexualy :-D

kucii, tady se muzete hadat, nadavat, ukazovat obrazky homomysi jak chcete, tady ste u Miry ve vlakne a neplati tu pravidla okolniho sveta - muzete mi tu delat bordel jakej je libo, smele do toho. muze se tady i nadavat na felicie, coz se jinde nemuze a hrozi ban. vsichni tady mame modely minimalne za 10 k a spis za 20 à jeden model a obhajujem skvelou nenarocnost filcek co stojej asi tak bura? asi tak. :-D jen prosim, i krev se da vlozit obrazkem takze klido do krve ;-)


btw vsecko je ve stadiu pokusu, ani ty sedajdy nejsou top, ale trva to nekolik dni nejakej dilci pokrok, tak vzdy nejak ustoupim od 'scale' a hlavne, ze se to nejak da kousnout.

snazim se o to, aby to cely bylo jen za naklady na material, cili abych na konci mohl napsat, ze kastle stala petikilo i s barvou. abych zavrel hubu vsem co si mysli, ze kdyz nemas v kapse tak se te RC netyka. investice bude akorat do podvozku, tlumice z psh stojeji za prd. taky budu potrebovat flajsku a ruzny serva a hejblatka protoze bude fungovat razeni, rizeni, sterace, vsemozny svetla jako brzda zpatecka atd a to je treba podporit korunkama.

celkem me sere ze s tim tak seru, kluci se furt domlouvaj a chodeji jezdit ja vyjedu mozna na jare, ale se vsi paradou! :-)
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Range Rover Classic

že zrovna tobě leží v žaludku ta filcka :-(
já zas nemůžu ani cejtit ty francouzský zjeby, kor gdyš to vyráběj hovada co žerou šneky a žáby a po najetých 100tisících to začne žít vlastní elektronickej život :evil:

rover pěknej, sem zvědavej na finále
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

:-D prosimte to ja jen tak s tou feldou. aby rec nestala. sem jen chtel pripodobnit volnost bez cenzury v m vlakne.

muj francouz vazne zije svuj elektronicky zivot, loni v zime jsem musel sundavat dvere u ridice pac sem stah okynko ale uz nevytah :-D prelamany vsechny kably v pruchodce. slozitost potazmo nevydrz podvozku, ridici jednotka taky obcas motoru porouci divotvorny veci a vubec je to srac o tom zadna. a rekni mi, tys tady snad ode me cetl nejakou chvalu na francouze?? nemohl pac neni co chvalit. az budu mit vatu koupim si Volvo v automatu 2009 a vejs. pac vim proc.

dik za chvalu na range, je to moje absolutni prvotina tak bude mit asi mouchy ale samotnymu se mi to libi a mam z toho radost... :-)

Zpět na „SCX10“