Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Výběr modelu

za mna z tychto dvoch MST
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Mark22
Nově příchozí
Příspěvky: 21
Registrován: 19.04.2017 11:21
Bydliště: Revúca

Re: Výběr modelu

Môj výber http://www.rc4x4-shop.cz/Pajero-Raid-CM ... C-d301.htm . Podla mna to vyzerá super
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Výběr modelu

Moc dobrá volba podvozku. Jen jsem se vždy trošku snažil přiblížit reálu a na Pajero ve předu pevná náprava....no... s MST určitě chybu neuděláš, ostatní záleží na každém soudruhovi :-D
P.s. já bych radši trochu přidal a koupil wagona :OK:
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Mark22
Nově příchozí
Příspěvky: 21
Registrován: 19.04.2017 11:21
Bydliště: Revúca

Re: Výběr modelu

Ten tiež vyzerá dobre ja len či by kratšie auto nebolo lepšie na trial
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Výběr modelu

Mark22 píše:Ten tiež vyzerá dobre ja len či by kratšie auto nebolo lepšie na trial

Na trial je určitě lepší kratší, ale v tom případě bych koupil Lexan karoserii, kvůli váze a těžišti
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Mark22
Nově příchozí
Příspěvky: 21
Registrován: 19.04.2017 11:21
Bydliště: Revúca

Re: Výběr modelu

Takže takéto http://www.rc4x4-shop.cz/CMX-Toyota-LC40-KIT-d183.htm
alebo
http://www.rc4x4-shop.cz/CMX-Ford-Bronco-KIT-d299.htm v podstate sa nebránim aj inej značke je ich stále viac takže o väčšia polemika. Chcel by som model 80% trial 20% expe. Tak neviem nemám s tým veľa skúseností. Keby niekto poradil.
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Výběr modelu

Nejlepší by bylo, kdyby sis do profilu doplnil, odkud jsi a třeba si zajel někam na čumendu ;-)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Taurus84
Častý přispěvatel
Příspěvky: 525
Registrován: 06.07.2014 17:49
Bydliště: Malinovo

Re: Výběr modelu

Cez vikend bude v ramci offroad akcie v Tisovci promo akcia s RC-ckami v nedelu. Ja idem mozno aj v sobotu, kludne dobehni pozriet
Mark22
Nově příchozí
Příspěvky: 21
Registrován: 19.04.2017 11:21
Bydliště: Revúca

Re: Výběr modelu

Alebo by bol lepší http://www.rc4x4-shop.cz/CFX-W-1-8-KIT-d266.htm po prečítaní tohto fora by som chcel vybrať niečo od MST
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Výběr modelu

Mark22 píše:Alebo by bol lepší http://www.rc4x4-shop.cz/CFX-W-1-8-KIT-d266.htm po prečítaní tohto fora by som chcel vybrať niečo od MST


Dobrá volba.Za mě jeden z nejlepších podvozků.
Uživatelský avatar
idinek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 782
Registrován: 27.08.2009 0:00
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Výběr modelu

Nemám zkušenost ani s jedním z těchto podvozků (SCX II a CFX respektive CMX), ale co jsem našel v info, tak SCX II má úhel rejdu 45 stupňů a podvozky MST 40 stupňů. Proto bych raději volil SCX II. Ale opravdu nemůžu posoudit jízdní vlastnosti, tak nevím. Mám SCX-10 starší verzi a ten rejd opravdu nic moc. Proto bych bral ohled i na velikost rejdu a přikláněl se k tomu Axíku.
SCX-10 s karoserií Defendra D-90
TT-01 rally Škoda Fabia
mail.: idinek@seznam.cz
http://idinek.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Loskuták
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 20.10.2017 21:22
Bydliště: Mladoboleslavsko

Re: Výběr modelu

Ahoj, chci si koupit nějaký RC model na zahradu a asi nejvíc mě zaujal Trx4 a nebo Summit. Je Trx4 pro amatéra dobrý kus? Budu jezdit většinou po zahradě, lesní cestě, víc asi nic. Můžete klidně doporučit baterii lipol? Nabíječ mám Imax 80w. Díky moc
Traxxas TRX-4 Defender 1/10 Brushless
Losi Night Crawler SE 1/10
Losi Rock Rey 1/10 Brushless
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Výběr modelu

Covece to jsou dve uplne odlisny masiny

Zahradu, tzn manzelcinu skalku 5x3m nebo dva hektary travniku?

Reknu to polopaticky. Trx4 je expedicni model pomaleho offroadoveho auta. Jede krokem, splha po kamenech, krizi napravama. Traxxas tuhle nasi kategorii expedic posunul a da se do toho dat i rychlej motor a skakat atd.

Summit je hovado. Hazi to drny, jezdi to rychle. I kdyz traxxas tuhle kategorii posunul :mrgreen: a da se s tim jezdit i pomalu s uzavrenejma difama, splhat po kamenech..

Obe maji uzaverky, obe jsou kvalitni. Sumec zere idealne ze sesticlanku = dve triclankove baterie se solidnim vybijecim proudem. Za par desetiminut budou vycucnuty.

Trx4 ti na jednu obycejnou dvouclankovou lipo pojede nekolik hodin.


Zasadni rozdil je jezdit rychle/pomalu. I kdyz obe auta umi obe veci, urceni je jasne - trx4 pomala scale jizda terenem, summit - hazeni blata metry daleko
Uživatelský avatar
Loskuták
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 20.10.2017 21:22
Bydliště: Mladoboleslavsko

Re: Výběr modelu

Vím, že to jsou odlišná auta, ale každé má něco do sebe a vzhledově se mi líbí spíše reálné modely než Summit. Chci to spíš na klidnější jízdu po zahradě, po lesní cestě apod. Pozemek máme cca 1000 m2, takže žádná hrůza:)))
Každopádně co jsem koukal, TRX4 je dost slušný kompromis, ikdyž ten Summit díky dvourychlostní převodovce taky může být ok. V týdnu to rozseknu, ale asi se vydám cestou TRX4, je mi to tak nějak bližší a myslím si, že
více vydrží, přeci jen u Summita každý náraz jde na kola.
A můžete poradit, jakou značku baterek? Nechci nijaké extra drahé, ale zase ne žádný šmejd.
Díky
Traxxas TRX-4 Defender 1/10 Brushless
Losi Night Crawler SE 1/10
Losi Rock Rey 1/10 Brushless
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Výběr modelu

ked si uz tak zatazeny na traxxass, tak si kup traxxass baterky a mas pokoj. nemusis prepajkovavat konektory a TRX konektory su super.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“