Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

Petr3 nemaš už náhodou zarezlý naviják na autě :-D
Uživatelský avatar
Petr3
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 10.10.2012 22:44
Bydliště: Zlín- Lužkovice

Re: Volný pokec

Možná aj jo :-D :-D
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

Tak mě napadlo neuděláme někdy noční expedici,až budete mít čas ;-) dáme hlavy do hromady a naplanujem trasu i ten Rožnov by stačil nebo co vy najdete za zajímavou lokalitu ,samozřejmě auto musí být osvětlené +čelovku do kapsy,v té tmě se špatně hledají díly co můžou upadnout,mohlo by to byt zajímavé, některé auta jsou tak pěkně osvětlená :FINE: mohla by to být podívaná,jednou jsme to jeli u nás v lese,no nebylo to špatné, :BYE:
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volný pokec

jajek píše:Hojte,na víkend hlásí pěkné počasí neuděláme expedici Rožnov tam jak jsem vytratil ten Aku šroubovak,sraz bych dal na 10hod u té řeky, kdyby se nikdo nenašel šel bych sám s ženou,zarezaji mi převody na autech,sobota 10hod expedice Rožnov, kdo neví kde sraz dal bych odkaz na mapu

Já v sobotu jedu Velký Javorník, ale není problém změnit lokalitu... :-D
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volný pokec

jajek píše:Tak mě napadlo neuděláme někdy noční expedici,až budete mít čas ;-) dáme hlavy do hromady a naplanujem trasu i ten Rožnov by stačil nebo co vy najdete za zajímavou lokalitu ,samozřejmě auto musí být osvětlené +čelovku do kapsy,v té tmě se špatně hledají díly co můžou upadnout,mohlo by to byt zajímavé, některé auta jsou tak pěkně osvětlená :FINE: mohla by to být podívaná,jednou jsme to jeli u nás v lese,no nebylo to špatné, :BYE:

Noční expe jsem již dělal loni, ale nikdo nepřijel, tak jsme si zajezdili sami...
Obrázek
Obrázek
:hura:
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

A co tahle tuto sobotu noční expedice halda ema sraz tam jak minule nevím třeba 21hod,Kanaďan máš docela pěkný vozový park já bych vzal dvě auta, noční jízda :tleskam: bude to super, Rožnov je pěkný,nechal bych ho až ti hošani budou mít čas,já bych se jim přizpůsobil ať netrhame partu,uvidím kdo by se přidal já vím pro někoho možná moc narychlo ale takové akce jsou nejlepší :YOP: jestli chceš můžeš to dát na akce severní morava,jestli pojedeš s rodinou a já s mojí tak je nas dost,kdo chce může se přidat,co ty na to,
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volný pokec

jajek píše:A co tahle tuto sobotu noční expedice halda ema sraz tam jak minule nevím třeba 21hod,Kanaďan máš docela pěkný vozový park já bych vzal dvě auta, noční jízda :tleskam: bude to super, Rožnov je pěkný,nechal bych ho až ti hošani budou mít čas,já bych se jim přizpůsobil ať netrhame partu,uvidím kdo by se přidal já vím pro někoho možná moc narychlo ale takové akce jsou nejlepší :YOP: jestli chceš můžeš to dát na akce severní morava,jestli pojedeš s rodinou a já s mojí tak je nas dost,kdo chce může se přidat,co ty na to,

Já jsem doma sám, takže by bylo jen jedno auto...a navíc budu na horách - pod Javorníkem, kde mám "kousek" lesa...a srub...
Obrázek
Obrázek
Počkal bych s tím, až se mi vrátí děti od babičky...ať je nějaká účast... :-D
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

Dobře tak počkáme taky,tak to vypadá ze beru qvadokopteru a zajdu si někde zalitat, ta noční halda ema nemusí být špatná, musíme se domluvit,bo za chvilku je zima a nic moc najete :YOP:
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volný pokec

jajek píše:Dobře tak počkáme taky,tak to vypadá ze beru qvadokopteru a zajdu si někde zalitat, ta noční halda ema nemusí být špatná, musíme se domluvit,bo za chvilku je zima a nic moc najete :YOP:

Tak nevím??? My jezdíme i v zimě!!!
Obrázek :-D
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

Ja beru letní období v zimě taky jezdim :-D
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volný pokec

Včera jsem měl možnost zúčastnit se oficiálního přestavení Bonver Dakar projektu v Senici ve slovenském vojenském prostoru Záhorie . Přední české motoristické stáje spojily své síly. Bonver Dakar Project a MKR Technology spolu s holandským týmem Mammoet Rallysport vytváří silné trojkoaliční spojení. Cíl je jasný - dobýt věhlasnou Rallye Dakar. A přes kamaráda jsem se dostal až na Slovensko, kde proběhlo oficiální představení aliance novinářům s možností svézt se v kokpitu těchto skvělých kamionu. Nutno dodat že piloti si to užívali a vůbec nás nešetřili. Víc k projektu http://www.bonverdakarproject.com/bonve ... technology
A trocha fotek http://jirikabuda.rajce.idnes.cz/Bonver ... Senica_SK/ jen škoda že jsem neměl pořádný teleobjektiv. Původně snad měli jezdit po předem daných trasách, aby si novináři mohli vyhlédnout to nejlepší místo na focení a točení, jenže opak byl pravdou a vystihnout kam pojedou bylo těžké.
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volný pokec

DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Všem přátelům Arény a všem modelářům stejně postiženým, přejeme hodně té kutilské nálady a času na vaše miláčky.
Hodně štěstí přátelé a dremelky ať vrčí na plné pecky
:BYE: :BYE: :BYE:
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volný pokec

http://jirikabuda.rajce.idnes.cz/nastenka#pfm2015.jpg


aT dělám co dělám prostě semi tu ta fotka nezobrazí :-( ale šťastný a veselý
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volný pokec

nemá někdo rozměrový nákres (perokresbu) na JEEP Wrangler rubikon?? šířka délka kaoserije v největším místě bez rezervy, rozvor a rozchod bych aspoň uvítal.

Snažím se dát svého JEEPa do kupy a něco mi nesedí, buď špatně počítám, nebo mám malou kasli. A chci abyto oku trochu ladilo.
Když tak na jiri.kabuda@seznam.cz

Zpět na „DMR Aréna“