Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Mam firemni Spaceback 1.6 naftu ambiente a taky me to moc neoslovilo.
Sedacku mam sice az vzadu ale na misto si moc nestezuju. Jen mi pri nastupu docela prekazi B sloupek. A doprava jsem skoro slepej, obzlast kdyz nekoho vezu.
Stredova operka neskutecne prekazi pokud se chce clovek pripoutat. jak sklopena, tak odklopena.
Radicka na 3 a 5 lehce mimo dosah.
Co je spatneho na kulatem profilu volantu? Tady je neprijemna hrana a zatim jsem nenasel prijemnou polohu jak drzet volant.
Rizeni tupe, preposilovane s velkou tendenci se vracet na stred. Na volantu necitim ani kdyz sjizdim z asfaltu. Jen hluk gum napovi.
Plyn se chova jako by mel 5 stupnu. Pricemz na prvni stupne se nic nedeje a pak auto nahle tahne jak zbesile.
Kdyz jedu jako spolujezdec a musim sedet vepredejc, tak se pod koleno mlatim o ostrou hranu na palubce.

Odpruzeni mi prislo nastavene rozumne.

Mira: Sundej plastove podbehy a uvidis skrz spoustu aut. To je jedinnej duvod pro se do skodovek pro Indii montovali. Jinak se auto ocesalo o hodne veci.

Co se tyce viditelnych svaru, tak ve VWG se snazi aby uzivatel nemel sanci videt jedinny svar a auto pusobilo solidne. Stresni panel je napriklad laserove pajen.
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Lucky Cruisers Weekend 2015
https://plus.google.com/photos/11263045 ... 1986681873
Trocha vice hrani s 8mm cockou. Ten uhel zaberu me bavi. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Vaše auta 1:1

Krásný fotky Woyto :tleskam:
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Obrázek

Obrázek

:-)
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

Na superbu nic nevidim (krom toho ze drnca, jak rekl Klaus starsi, neznate tu pamatnou vetu...?) ale zda se mi ze fiatek nejak nema celni sklo v poradku :-D nebo se mi to zda?


:-D edit

To se mi zda jak jsou na tom ty kapky a slunko a stiny, na prvni pohled to vypadalo jako ze mas nahore do skla diru.

Uz jsem pochopil pointu :-D tys to umyl. Srry za zbytecny prispevek :-D
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Vaše auta 1:1

Míro špunto má nový kolesa a krásně mu padnou :FINE:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

:-D to nejsou poklice??
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

Láďa má bludišťáka! :wink:

Ano nový kola, 14" ky Intra T-line s et 20 pneu 185/55. Původní alu měli et 37.

Právě, že jsem je dlouho sháněl a povedlo se. Původně tuningový kola na Twingo. Ještě se dělaj v 13" ale ty bych nedal kvůli brzdám. Bejvaj i na mini cooprech.

Jsou to 4x100 se středovkou 60.1 takže ještě plovoucí šrouby a kroužky to vyřešily.

Sup má poleštěný přední lampy a dostal pár drobností jako novej znak do volantu, mapy do navi apod.

Jinak oba stroje jezděj náramně, já jsem nad míru spokojenej.

Btw. Zaplať pánbůh za podvozek na Supovi, teď jsem jezdil s Peugeotem 307 a to je teprve zážitek. Brrr ... Málem jsem dostal mořskou nemoc. :-D
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

Je fajn ze to funguje a menis jen sipy na volantu. To nebudu zastirat ze je fajn. Ale ten fiatek mi ani s tim megaturbomotorem nejde do hlavy. Ale co, je to convertible a to prebije i to, ze je to fiat convertible... :-D


superb drncá
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Žena mě překecala, ať jedem na Legendy do Prahy a tak jsme si udělali pěkný výlet a bylo vážně co obdivovat 8o

Obrázek

Obrázek

Bylo to fakt super :OK: 750 automobilů a 350 motorek. Všechny fotky ZDE

Další věc, která se týká mě je, že jsem dal 20.6. Adolfa do lakovny. Mělo být 3/4 dílů, ale nakonec jsme se dohodli, že půjde úplně celý kromě střechy za slušnou cenu a já se už nemohu dočkat. To bude nádhera, ta nová metalíza.

Obrázek

V té autolakovně dělá můj tchán a maká na něm druhý týden. Bylo hromadu vyvařování, výměna obou předních blatníků a zadního lemu, ale říkal že na 25 let je to hodně dobré a mladší auta bývají zrezlé víc.. Ve středu má být hotové, tak jsem plný očekávání

Obrázek

Obrázek

Obrázek

A mezitím co je Adolf v lakovně, tak jsem najezdil 50/50 silnice, terén 700km v tomto ruském ďáblu a byl jsem mile překvapen co to dokáže. Jízdu jsem si opravddu užíval :-D

Obrázek
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

:-D Ty mas takovou smulu ze te na takovy akce musi prekecavat zena :-D


Dobry! :FINE:

Na adolfa jsem zvedav. Vypada, ze se tesi na druhy pulmilion kilometru..

Originalni nahradni dily a pece to jisti
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Je to smůla no, ale mě se popravdě jet moc opravdu nechtělo :-p :-D A pak jsem byl moc rád ;-) Je to moc hodná žena a za ty léta jsem jí auty taky zblbnul :-( Ona by ráda Offrouda a dva roky jsme přemýšleli, že nějakého pořídíme a okukovali inzeráty. Jenže já jdu občas rozumem a i když bych ho také moc, chtěl, tak pro nás jsou dvě auta zbytečné, nebo by stačil max nějaký prcek 1.0 obsahu pro její dojíždění po městě. A živit dvě hovada s velkým obsahem a platit na ně pojistky a díly by byl takový rozmar a všechny prachy by šli do toho. Zavrhl jsem to a díky tomu jsem dal X tisíc do Adolfa, za nový kabátek a dnes jsem ho po 2,5 týdnech přivezl a mám z něj opravdu velkou radost. To je poprvé v životě co mám takto krásné nové auto :-D Jen mi tam Míro chybí ty chromové lemy a za měsíc je nalepím zpět. Mě se to s nimi líbí fakt víc ;-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Vaše auta 1:1

Krasavec Píta, nechal bych to bez nich. Je to takové víc decentní :-p Hlavně za těch pár let už si nejspíš navykl na to je mít a teď ti to bez nich přijde jak kdyby to nebyl Adolf. Tak jako tak to je parádní stroj. Jinak máš pravdu, pokud by si koupil offa a opravdu sním jezdil v terénu, bohužel, je to drahá sranda. Jen se o to starat, když jezdíš ve sr.... :lol: A poplatky atd. prostě další hodně drahý koníček aspoň tady u nás ;-)
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: Vaše auta 1:1

já mám tady auto
http://josefhab.rajce.idnes.cz/Auto_1_1#IMG_0283.jpg

jednoduché auto a ani to nežere.. Prostě krasavec

:OK:
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

A to umis celkem pekne psat na pocitaci, kdyz mas este dudlika. Autisko ti slusi, takovy Flintstoneovsky model




.. Pito, jak jsi mi osvetlil, ze to neni tuning z kauflandu, ale originalni prislusenstvi, prestal jsem se o tvoje lemy zajimat :FINE: ... :OK: pohoda... Mam radost, ze tomu sam davas nejakou dobu zda oko privykne, uvidime... Je to stroj!

Zpět na „FreeKec“