Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Harry: Co je prosim to lepidlo za znacku? Zkousel jsem vse mozne, vcetne J.B.Weldu a nic nejak extra nedrzi v zatezi.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Harry
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 24.10.2009 0:00

Čéče, já to z hlavy nevím. Mám to v práci, podívám se zítra. Ale hliník s tím lepím poprvé, tak jsem sám zvědavý jak to dopadne. Ale na ocel je košer...
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

No mně to líbit!!! :lol:

Chci se tě optat,jakýpak je to lepidlo na ten oný hliník?
Jsem viděl ve stavebninách dvousložkový za cca 120kačáků a pojmenovali to liquid steel.
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

parádní přehlídka materiálů a postupů...myslim, že spoustě lidí včetně mně timhle tuze usnadníš život...vzhledem k tomu, že při tvorbě používám metodu pokus/omyl modifikovanou na omyl/omyl, přídou mi tyhle poznatky převelice vhod...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

Tohle nebudu komentovat. :OK: :OK: :hura: :hura: :hura: :hura: Jináč na mém autu 1:1 plánuju novej nárzník,nemáš čas? :HAPPY: :HAPPY: :HAPPY:
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Parádní školení !!! Hlavně dopisovat do konce (názvy použitých lepidel ...) ať se dá opisovat!
Na to že zkoušíš to NEMÁ chybu.
A v barvě - to bude paráda.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
mamba
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 14.08.2009 0:00
Bydliště: stara plzen

hezky !! pokracujes fakt super jen se chci zeptat ja vim ze se hlinik ohyba dobre ale neni zaroven i jeho nevyhoda?? jinak fakt pekna prace :tleskam:
Reele tl-01B
Reele tc -03
Tamia Toyota Tundra
http://mambaj.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Harry
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 24.10.2009 0:00

Lepidlo je tohle. Tentokrát jsem to nedbale rozmíchal, tak to není úplně ono. Povrch se musí předem obrousit, jinak to nechytá úplně dokonale. Běžně jsem to brousil a řezal, ale na železe... Na tom kusu plechu vlevo dole je ta hmota vidět, je to zbytek. Vzal jsem to uprostřed pilníkem...

Obrázek

Obě poloviny podlahy jsou hotové :wink:

Obrázek

Dál jsem zkusil podběh. Je to z krabičky na CD (takové té kulaté)... Materiál je to podivný, blbě se s ním pracuje. Je měkký, ale přesto se láme. Také je mastný a bude na tom blbě držet lepidlo i barva :sad: Už to dodělám, když jsem to začal, ale z PSH by to asi šlo líp a dopadlo líp :?

Obrázek

Pro mne je snadné ohýbání hliníku výhoda. Lze udělat i složitější věci a s ostrou hranou - relativně snadno...
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Ty tam máš stříďák? Jaký? Bude brzdit v neutrálu? Mám stříďák EZRUN v buggy a ten v neutrálu zrovna nebrzdí. Ale asi záleží i na reglu, že?
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Dusoft: Todle je to 32t kombo co prodava i zila, pokud se nepletu a brzda zalezi na reglu.

harry: Ten JBweld co mam vypada podobne jako ten tvuj Bizon. Ma pri vetsim zatizeni tendenci praskat, ale ja to mel na duralu, tam je krouceni a pnuti mezi materialama vetsi, ten tvuj ocelovej naraznik bude urco pevnejsi.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Harry
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 24.10.2009 0:00

Co se elektroniky týká - do toho vůbec nevidím a jak to je a fungovalo, tak to i nechám, beztak čekám na vysílačku...

Deekay: nikdy jsem to nepoužil tam, kde by bylo nějaké větší zatížení. To je potřeba vařit, letovat, šroubovat... Na to je expert můj kolega, ten spravuje i auta vteřiňákem :CHI: Já jsem testoval to lepidlo jen na podlaze a asi s ním udělám i podběhy... Chci si ozkoušet jak se to bude brousit a vrtat...
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

harry: je mi to jasny, nicmene nemam moznost nikde letovat hlinik, takze jsem to musel resit kombinaci prave sroubovyho spoje, pripadne skolikovani a JB weldu.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Díky
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Pokud to nebudeš chtít předělávat,myslím ty plastový blaťáky,tak je zkus stříknout barvou na lexan,ta drží skoro na všem.
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak tohle vypadá moooc dobře!
Sem se toho všim až dneska..
:-)
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames

Zpět na „RC4WD“