Uživatelský avatar
marcel
Uživatel
Příspěvky: 447
Registrován: 20.12.2012 20:56
Bydliště: Banská Bystrica - Králiky
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Marcel modely a karoserie

Po takmer roku hľadania dnes z Ostravy došiel dlhoočakávaný Land Rover Discovery... síce ho ešte čaká dlhá cesta do spojazdnenia ale mám dnes Vianoce :hura:
http://marcel1966.rajce.idnes.cz/Land_Rover_Discovery3
Obrázek
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Marcel modely a karoserie

Marcel máš to super!! :OK:
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
Youki
Nově příchozí
Příspěvky: 73
Registrován: 22.09.2013 14:16
Bydliště: Trenčín

Re: Marcel modely a karoserie

Kto to vyraba? je to 1/10?
Fakt pekna kasnicka.
Axial Jeep SCX10
Toyota Hilux
Jeep JK 4 Door
Jeep JK 2 Door
http://youki.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
marcel
Uživatel
Příspěvky: 447
Registrován: 20.12.2012 20:56
Bydliště: Banská Bystrica - Králiky
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Marcel modely a karoserie

Roman Ď .. chystam ho na sezónu dúfam že dáme zas stretko na peknom mieste na Morave
Youki : razvor presne na dingo podvozok akurat je ťažko zohnateľná. Ja som ju zhaňal takmer rok
link : vyrobca RASTAR land Rover Discovery 3 1:10
Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Marcel modely a karoserie

:CIAO: docela jsem se pobavil, dobrej komiks, hlavne jak brousi tou houbickou.


... Ja to zase musim napsat. Tohle je paradni kastle. Ale kdyz se podivas na obrazek hracky a pak na tvym podvozku.... Ty kola k tomu nejdou, napravy tuhy a siroky... Je to hodne scale bouda tak proc to vsichni cpete na ty non- scale podvozky... Vypada to jako koza, nezlob se ale podle me je to fakt nepekna kombinace... Prijde mi to proste skoda.

Proc neudelas patrola, disko2, nevim, cokoliv co ma tuhy napravy? Za penize co stoji tohle ti to tady par lidi z psh postavi, jestli se do toho nepustis sam.

Argument "me se to takhle libi" mi nestrkej. Me se libi treba xc60 - ale necpu to na axial, dyt by to byla hruza! To ML jsem este tak nejak prekous (ten jurasic park to drobet umoznoval) ale disko3 je to tady uz nekolikatej exemplar a opet stejna uprava. Kamarad mel boudu cayenne - a na nejakym TLku nebo na cem, proste nezavisly zaveseni a strizlivy kola. Sice to samosebou neprojede co tohle, ale aspon to nevypadalo tak blbe..




Nezlob se, kastle se mi libi ale nelibi se mi na tom podvozku. Howgh.
Uživatelský avatar
marcel
Uživatel
Příspěvky: 447
Registrován: 20.12.2012 20:56
Bydliště: Banská Bystrica - Králiky
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Marcel modely a karoserie

Míra som rád že na pobavenie sa komiks páći a čo sa týka podvozku...sklamem ťa .ostane to na axiale. Túto búdku som veľmo dlho zháňal a stavať to na inom ktorý nebude v teréne jazditeľné my príde ako nie dobrý nápad. Mal som postavené BMW / predchádzajúce strany / na home podvozku s otvorenými nápravami a jazditelnosť 50 % oproti axíku.
Toto RC hobby a stavanie modelov beriem ako hranie sa a nie všetky hry sú reálne ale keď sa ich hráme sa nám páčia
Ako vraví moja : Chlapi sú stále deťmi , len hodnota ich hračiek sa úmerne zvyšuje ich veku :idea:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
stverda1
Nově příchozí
Příspěvky: 71
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Třebíč

Re: Marcel modely a karoserie

Ahoj, LRD3 mám také na podvozku scx10 ikdyž vím, že tento podvozek neodpovídá originálu!!!
Tento podvozek jsem zvolil z důvodů výborných jízdních vlastností :OK: .
Na co my bude scale podvozek, se kterým budu mít v terénu problémy :-( .
Prostě jsem zvolil podvozek vhodný do terénu a něj jsem posadil karosérii, která se mě líbí a hurá na expedici :tleskam:
Uživatelský avatar
calvin
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 28.11.2012 10:44
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Marcel modely a karoserie

zdravim kolegu zo SR. dlhsie som neprispieval, ale toto mi neda - to video v zasade potvrdilo, co pisal Mira - na tuhe napravy sa hodi LR1 alebo 2. 3jka uz chce nezavisle zavesenie. chapem tvoj nazor a respektujem ho (je to tvoj model) - ide ti viac o funkcnost. ja som mal rovnaky zamer a tiez som dlhsie hladal body od Rastaru, ale nakoniec som to zavrhol - k tuhym napravam mi proste Disco3 neslo...ta krasna kastla na tuhych sirokych napravach prostre moooooooc krici :NO:

inac drzim palce, nech sa dari aj nadalej :BYE:

Zpět na „Scale projekty“