Uživatelský avatar
Franta
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 10.12.2009 0:00

Mě to dělá taky,když na tvrdo navíjím a pak dám na nulu na RC tak to má snahu pořád jemně navíjet,nevím zda by to řešil trimer místo potenciometru v servu.Já to vyřešil přepínačem na +kabelu.Když chci použít naviják tak to vypinačem připojím na štávu a pak ovládám RC po akci zase vypnu,stejně musíš vzít do ruky lano a hák ,tak to snadno zap-vyp.
Obrázek
Uživatelský avatar
rskedar
Nově příchozí
Příspěvky: 95
Registrován: 10.06.2009 0:00
Bydliště: Havířov

paráda - děkuju moc za príma nápad. že já si vždycky všechno tak komplikuju... zítra to udělám - jo a jak máš uchycené ty dva talíře co se nasazují na tisícihran serva? já jsem něco zkoušel, aly furt se mi to povoluje :(
Rubicon CREEPER
SAVAGE FLUX XL HP
SAKURA ZERO S
LRP S10TCR
Uživatelský avatar
Dejvid6
Uživatel
Příspěvky: 377
Registrován: 23.01.2009 0:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele: WWW

nebo to jde taky ze špulky na šicí stroje,u serva to přichytíš na nakou páku ze serva a ze zhora to stahneš šroubem :wink:

http://dejvid6.rajce.idnes.cz/Axial_SCX ... 010566.jpg
David Ptáčník
Jeep Cherokee - SCX10
Rajče
www.rcep.alptech.cz
Uživatelský avatar
Franta
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 10.12.2009 0:00

Je to jednoduchý,jen vždy než mi to v tej mojí kouli nastartuje.
Půl dne vymejšlím a za 5 minut je to hotové.
Na servu je nasazený 1 kotouček (bez šroubku),k němu 2 vrutama 1,5*5mm přišroubovanej 2 kotouč osazením směrem od serva,mezi je hl.trubka 8*6*15mm a 3 kotouč s osazením směrem k servu(osazení jdou do vnitř do tý trubky).Celé je to přišroub. šroubem M2.5*20mm do tisícihranu serva,tím se to nemůže povolit ani protočit (jak jednoduché ?)
Když nekapišto tak to nakreslím,ahoj
Uživatelský avatar
Franta
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 10.12.2009 0:00

Ještě malá poznámka,servo je s kovovou přev.v ložiskách, proto šroub M2,5.Jak to bude držet v plastovém tisícihranu na vrut to nevím
Uživatelský avatar
rskedar
Nově příchozí
Příspěvky: 95
Registrován: 10.06.2009 0:00
Bydliště: Havířov

natočil jsem další video z naší zahrady:

http://www.youtube.com/watch?v=prKZVID314o
Rubicon CREEPER
SAVAGE FLUX XL HP
SAKURA ZERO S
LRP S10TCR

Zpět na „Scale projekty“