Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

zidon155 píše:Ahoj! Tak ten defik vypada mooooc pekne :) ! (akorat se mi nelibi moc ten predni naraznik....takovej moc hranatej, masivni - chtelo by to ty kraje zkosit smerem k autu ;) ). Jsem zvedavej jaka bude cenofka za podvozek.

A kdyz uz se bavite o tech kastlich.... co takhle udelat kastli NISSAN PATROL GR Y60? ;) cooo? :) (jako tady ten: http://www.youtube.com/watch?v=B4TiakMo ... re=related ale treba i dlouhyho-wagona) ja osobne jsem na zadnyho nenarazil a urco by o nej byl zajem nejen u nas, ale i ve svete 8)

PS: tady ten chlapik to taky pekne vodi :!: 8O http://www.youtube.com/watch?v=77vz9AqI ... re=related :D


Uz se na tom skoseni narazniku pracuje,jen jsem na tomhle saku zkousim co ajak.stejne finalovka bude jiny:))))
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

panove me by se taky libilo sekat kastle jako fik,ale ono to neni nic jednoduchyho,zaprve nekdo musi vytvorit model,zadruhe forma a za treti a to nejdulezitejsi jsou autorsky prava a proto se ty jastle musej od originalu lisit aspon o 20% aby to nebylo napadnutelny a spravne by se to melo i jinak jmenovat.
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak dej tý kastly nesmyslnou značku pak sety práva nevstahujou nebo joo :wink:
puma1
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 02.03.2009 0:00
Bydliště: Hradec Králové

No nechci do nikoho ani ničeho moc rejpat ale konec konců jestli jsme nebo si máme říkat modeláři tak co se do těch karoserií pustit vlastníma silama.To jest sehnat fotografie namalovat si to a zkusit vyrobit materiály jsou dostupný a myslím si že radost to možná udělá větší než jít a vybrat kasičku a mít karoserii za dva dny doma co vy na to?
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

svatá pravda... kdo půjde příkladem?
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

ja prikladem jdu uz pro vas vyrabim chevy blazera,takze koukejte napnit prasetko:)))

jako kdyz nekdo vyrobi peknou maketovou kastli tak ja potom necham udelat formu a muze se lejt,ale kazda forma neco stoji a jen matros na ni je kolem 40litru.
puma1
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 02.03.2009 0:00
Bydliště: Hradec Králové

Tomu rozumim.Protože kolega dělá kompozity a ten matroš na formy je fakt drahej.
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

puma1 píše:Tomu rozumim.Protože kolega dělá kompozity a ten matroš na formy je fakt drahej.

Tak pánové makejte?Takovejch jako jsem já je spousta co nemaj ruce na udělání nové kastle.Kastle nebudou,Puma1 dělá blbosti no řekněte na co nám bude tank 1x10.co dokáže střílet.
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

strejda píše:no řekněte na co nám bude tank 1x10.co dokáže střílet.

Obrana proti psum na expedicich? :D
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Chudinky psy :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

To by se líbilo každýmu vytáhnout bakšiš a mít doma libovou kastlici.
Ten týpek co prodává Defíky v HK sondoval trh na světovým fóru,že by nechal vyrobit oblíbenou kastli už nevím čeho a moc ohlas nebyl.A to má fabriku za prdelí.Ono se totiž každýmu líbí něco jinýho.Sám jsem se chtěl pustit do výroby NIVY,ale na to nemám.Je kulatá až běda.

Stejně ve finále stačí hodit barvu,doplňky a máte jinou budku než ostatní.

Na Blazera jsem zvědavej.
puma1
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 02.03.2009 0:00
Bydliště: Hradec Králové

Souhlasím s Coresem ono není jednoduchý něco vyrobit i kdyby to bylo jen pro sebe a toho času kterej strávíte nad obyčejnou boudou habaděj. Kolega co delal pro zajímavost tank s tahačem a podvalem na tom strávil 30000 hodin asi 5 nebo 6 let. To naštěstí u těhle aut nehrozí.
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

Kdybych nad tim stravi 5 nebo 6 let, tak mne nikdo neprinuti s tim jezdit nekde po lese.Vrazil bych to pod slo a chodil se na to koukat .A votom to neni! Takze mozna budme radi ze na to nemame ruce :lol:
Moje galerie (historie) - http://bob4x4.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

no konecne,to trvalo nez se vam rozsvitilo,ze to neni nic jednoduchyho :D :lol:
s tim blazerem je to tak ze jako zaklad jsme pozili blazing blazera od tamiye,je to prukopnik techto modelu co jezdime z roku 1982,celokov s trikvaltem a priraditelnym predkem,hotova kovarina,(muzu se pochlubit ze jednoho v tip-top stavu vlastim a je to policovej mazel :wink: ).
se m i na ebayi povedlo v japonsku sehnat jednu super zachovalou kastli a zacalo vymejsleni co stim,takze se vyfrezujou vsechny detaily jako jsou skviry dveri a kapot,udelaj kliky,na kapote se zmeni vlna,vyrobi se zadni i predni paraboly a svetla,udelaj se narazniky,plast mezi zadni svetla,bocni listy a co je hlavni jelikoz B.B je neco jako poustni baja jen s ramem a striskou tak se musi vyrobit kabina a na tu jsme pozili gloodbustera,ale musi se zvetsit.no a naposledy se k tomu prida hardtop i s delenyma okny,proste prace ze to jeste chvili potrva,ale verim ze do mesice by to mohlo byt:)))
no a na zaver sem vam chtel rict aby jste se nedivili ze ta bouda pak bude stat 10litru kdyz je to tak pracny,to za prve a za druhe jeste musim dodelat na baraku plno veci a nekdo to zaplatit musí :twisted: 8O :lol:
Peknej vtip,ze :arrow: neeeee ja myslim ze by se to melo vejit do 4000kc-200USD coz si mylim pokud se to povede ze to je gut :wink:
Uživatelský avatar
speca
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 27.12.2008 0:00
Bydliště: Tuhaň

Y60 wagon bych bral všema deseti


Myslím že zrovna tahle káča je na domácí výrobu jako stvořená, je to ještě víc hranatý než Defík takže to musí jít samo :wink: . Jenom ho mít na dvorku a pořádně si ho oměřit. Dejte ho někdo na víkend ke mě na dvůr a já ho z tech plastovejch destiček splácám :D :D :D a Martin ho pak nechá zaformovat :lol: :lol: :lol: a pak to budem prodávat a budem bohatý :D :lol: :D (taky potřebuju dodělat něco na baráku)
1:24 Pajero Wagon, Nisan Navara
1:10 Octavia,Fabia WRC,Fabia S2000,Škoda130R
1:8 Defender Crew Cab (ve výstavbě)
1:4 Abrams M1A2
1:1 Jeep Grand Cherokee V8, Nissan Pathfinder

Zpět na „MEX by RCMODELEX“