Rison
Nově příchozí
Příspěvky: 83
Registrován: 26.11.2010 0:00

Tak včera jsem poprvé zapojil Broňu na zbytek energie co zustal v baterce po předchozím majiteli. Kola už zatáčejí ale rozjet se né e né, každopádně závěry z toho nevyvozuju, protože jak říkám baterka byla velmi slabá. Teď sem si stáhl manual k pulsar 2 zítra snad nabiju baterku a pak se uvidí. Každopdně na víkend chci jezdit - pokud se to povede tak udělám nějaký fotky v lomu ( Svatý kopeček - Mikulov) myslím že je to zajímavý místo na expedici :-D
Rison
Nově příchozí
Příspěvky: 83
Registrován: 26.11.2010 0:00

Kolegové prosím vás včera sem stáhl manual k pulsar2 samozřejmě je celý v angličtině a trochu s tím valčím protože je to PDF ze kterého ten text nejde vyjmout abych to hodil někam do překladače. Rád bych byl už konečně pojizdný ale nechci hned tu baterku zk....t. Takže pokud jí někdo máte stačí říct co je třeba nastavit. Díky moc já jdu dál hledat a bádat.
Rison
Nově příchozí
Příspěvky: 83
Registrován: 26.11.2010 0:00

tak už nabijíme :wink: mno uvidíme jak to pude snad dobře chtěl bych to dnes rozjet a otestovat.
Rison
Nově příchozí
Příspěvky: 83
Registrován: 26.11.2010 0:00

Já už to vážně nechápu:

-zapěnete vysílač, nastvate páku na maximum
-připojte akumulátory. Regulátor 4x dvojtě pípne. Čekejte 10s na 4x pípnutí, které potvrdí maximum.
- přesuňte páku do 5s na střed a počkejte na pípnutí
-přesuňte páku na maximum a počkejte na pípnutí. Přesuňte páku na minimum a počkejte na pípnutí
- odpojte nastavení

Už to dělám asi po 1000kráté a stejně to nepípne na tom neutrálu a dál. Pak vypnu baterky auto couvá ale dopředu ani ranu....nemohl by ste mi někdo poradit. Nebo nějakej brňák co by pomohl??
Rison
Nově příchozí
Příspěvky: 83
Registrován: 26.11.2010 0:00

No stále se nedaří to rozchodit ikdyž par jizd dopředu už sem taky udělal ale za to se zase zmenšil rejd no prostě se stím peru. Ikdyž sem posítal s tím že to nebude sranda spárovat tak tohle mě trochu rozhodilo, hlavně to že mi po 20min klekly baterky ve vysílači a to sou to nový nabíječky :-( . No ale když se nedaří to rozjet aspoň sem konečně zapojil světelný modul.

Jen paraboly
Obrázek

jedna z boku
Obrázek

a tahle je focena ze střechy jak hezky to svítí na ledničku :-)
Obrázek

jedna ze zadu
Obrázek
Uživatelský avatar
JanoS
Uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Martin/Bratislava, Slovakia

Autiak pekný, ale neskúsil by si dať dopredu inú farbu LED diód? Taká teplá biela by tomu podľa mňa prospela :-p Získalo by to taký reálnejší nádych.
Mitsubishi Pajero Metal Top + pár doplnkov
Hitec Optic 6 Sport 40 MHz, 53 kanál

project Suzuki Jimny 2010 (construction in progress)
Rison
Nově příchozí
Příspěvky: 83
Registrován: 26.11.2010 0:00

JanoS píše:Autiak pekný, ale neskúsil by si dať dopredu inú farbu LED diód? Taká teplá biela by tomu podľa mňa prospela :-p Získalo by to taký reálnejší nádych.


mě příjdou bílý dost, jestli to trochu nezkreslila i ta fotka, ale neboj je to uplně v plenkách do budoucna sou s Broňou velký plány(pokud situace a finance dovolí) a v plánu je zařazena i rampa se světlama takže diody pak budou všude jiný 8)
Rison
Nově příchozí
Příspěvky: 83
Registrován: 26.11.2010 0:00

bude to ještě dlouhá doba než se k tomu dostanu, ale docela by mě zjímal váš názor který nárazník bude nejlepší......našel sem desítky fotek s pevnostním nárazníkem, ale prostě mi to k tomu autu nesedí takže tady je pár variant který se mi docela zmlouvají http://rison.rajce.idnes.cz/naraznik/ tak pro který ste vy??
Uživatelský avatar
bedna
Častý přispěvatel
Příspěvky: 687
Registrován: 20.10.2009 0:00
Bydliště: Kostomlaty nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Jeep Wrangler YJ- Mex
Ford - Scx 10
MOA crawler Axial Xr10
http://bedinka.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
JanoS
Uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Martin/Bratislava, Slovakia


Keď si pozriem len masku a rám a všetko ostatné si odmyslím, tak mi to s tým rámom pripomína Ladu Nivu. :lol: (nič v zlom)


Nárazník: Podľa mňa, ak chceš aj naviják, tak ten prvý nevyzerá zle, ak bez navijáku, tak posledný.

Svetlá: Teplá biela je označenie pre biele LED, ktoré majú žltkastý nádych, podobné ako svetlo z halogénovej žiarovky.

rampa - teplá biela LED
stretávacie svetlá - biela LED
Obrázek
Mitsubishi Pajero Metal Top + pár doplnkov
Hitec Optic 6 Sport 40 MHz, 53 kanál

project Suzuki Jimny 2010 (construction in progress)
Uživatelský avatar
patran77
Častý přispěvatel
Příspěvky: 985
Registrován: 28.07.2010 0:00

za mne cislo 2 (ten zluty bronco)
Uživatelský avatar
fcstan
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Praha

Rison píše:Já už to vážně nechápu:

-zapěnete vysílač, nastvate páku na maximum
-připojte akumulátory. Regulátor 4x dvojtě pípne. Čekejte 10s na 4x pípnutí, které potvrdí maximum.
- přesuňte páku do 5s na střed a počkejte na pípnutí
-přesuňte páku na maximum a počkejte na pípnutí. Přesuňte páku na minimum a počkejte na pípnutí
- odpojte nastavení

Už to dělám asi po 1000kráté a stejně to nepípne na tom neutrálu a dál. Pak vypnu baterky auto couvá ale dopředu ani ranu....nemohl by ste mi někdo poradit. Nebo nějakej brňák co by pomohl??


Mi povídej. Já to nastavoval při pauze na Ještědu páč se mi to nějak rozhodilo. Jenže jsem neměl nastavovací návod - tak jsem volal domu a uplnému lajkovi jsem dal instrukce kde na netu hledat návod - po pár dohadování se mi povedlo po telefonu rozpoznat že na druhém konci někdo vidí a čte tu správnou tabulku - nevěděl jsem jak jdou ty kroky po sobě. - nakonec po rychlém poznamenání tabulky na rub jízdenky MHD jsem to odpáčkoval a Ještěd by zdolán :mrgreen: Mimochodem do ted t chodí. Tak nevím.

pokud budeš potřebaovat pomoct tak dej sz a určitě to správně napípáme. Ono je potřeba si uvědomit jednu obrovskou výhodu kterou tu již někdo kdysi zmiňoval - neni potřeba pospíchat - jednotlivé postupy mezi fukcemi nejsou limitované časově :wink:
CC-01 -TOYOTA- FJ40
FM 54. kanál [40,715 MHz]
http://fcstan.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Pánové, předpokládám, že se jedná o DSYSe. Zkuste sehnat někoho s programovací kartou. Je to pak rychle, správně a hlavně pohodička. Kdyby bylo potřeba tak ji mám a můžu poskytnout (Praha)
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
fcstan
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Praha

I bez karty je to cca za minutu :)
CC-01 -TOYOTA- FJ40
FM 54. kanál [40,715 MHz]
http://fcstan.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Když se nespleteš :lol:

Nevím, já když viděl ten návod tak jsem se opotil hrůzou a radši s tím nějaký čas jezdil v "základu". Pak jsem nakoupil kartu a bylo
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz

Zpět na „CC-01“