Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Záleží jak široký je potřebuješ. Jestli ti stačí užší tak bude ideální krapet přečuhující duše z kola která je poddajná a skvěle to po přiklopení utěsní. Jestli máš mezeru větší, tak ty prostírání jsou podle mě vhodnější, páč jsou taky trochu poddajný ale na větší ploše líp držej rovnej tvar a neohejbaj se.
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Doporucuju to udelat ze stary duse na kolo.. Je krasne ohebna a jde dobre prilepit chemoprenem.. Voda tomu vubec nevadi a kdyz udelas podbehy o trosku sirsi, nez je kasle, tak se ohnou a utesnej to.. Ja to mam udelany tak, ze kdyz jedu vodou hlubokou do 5cm jakoukoli rychlosti, tak se mi tam nedostane ani kapka.. Fakt, nekecam.. 8)

Obrázek
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Ta duše se mi páčí asi nejvíc, to udělám. Dneska sem zakuklil elektroniku do krabičky.

Obrázek
Bohužel sem neudělal fotku před vyjetím na vyjížďku :-D
Rison
Nově příchozí
Příspěvky: 83
Registrován: 26.11.2010 0:00

No pěkně si to otestoval :-D Už tam jen nějak hezky umístnit krabičku a trošku pořádek v kabelech a je to funkční pěkná věc :wink:
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Ta krabička už drží v šroubkách, ale je pravda že hezčí by to bylo rovně, kabely sem už svázal, a je i docela odrolenej, další jsou na řadu podběhy.
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Bohužel sem línej, tak na podběhy nedošlo, v sobotu jedu do krkonoš tak ani nedojde, dneska sem se byl projet a pánbů mě tam nechtěl, prvně mi vypadl šroubek co drží horní přední rameno v kuláku. Tak sem to došel spravit, a potom skoro na konec sem vyklepal šroubek ze spojovačky :-( No, ale jinak sem byl moc spokoejnej, krabička funguje skvěle. Jezdil sem konečně takovej terén kterej mám rád i jako 1:1. Pár fotek přidávám.

Prvně sem si tam dojel, po hrázi novýho rybníka, po písku :-D

Obrázek

A teď moje oblíbená voda, dva výjezdy.

Obrázek

Tohle je spíš odjezd, než výjezd :-D

Obrázek
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

Ta poslední fotka -->> krááásááá... jinak sport vypadá pěkně... :wink:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: ...

DavePr píše:Ta poslední fotka -->> krááásááá... jinak sport vypadá pěkně... :wink:


Dík, wenda je fakt hezká, mám nějaký plány, rozpracovanou zahrádku a budu kupovat gripdosctory gumy od SDI.
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Fotky vypadaj moc pekne.. :-) Jen pokud nemas ty zluty krytky, tak aspon prehod tu krajni tak, aby byly tri zluty vedle sebe a dva odkryty na stranach, bude to imho vypadat lip.. ;-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Kuba93 píše:Fotky vypadaj moc pekne.. :-) Jen pokud nemas ty zluty krytky, tak aspon prehod tu krajni tak, aby byly tri zluty vedle sebe a dva odkryty na stranach, bude to imho vypadat lip.. ;-)

Já mám všecky, jen sem je tam nedával, už tam nejsou žádný, buou tam LEDky. Dík za pochvaly a připomínky všem, a tobě, Kubo, za tip na podběhy.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Tuhle kastli mám schovanou, koukám, že na kolech vypadá o dost líp. Na šroubky, zvl. ty exponovaný, používej fixlok, pak je nebudeš ztrácet.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

minotaur píše:Tuhle kastli mám schovanou, koukám, že na kolech vypadá o dost líp. Na šroubky, zvl. ty exponovaný, používej fixlok, pak je nebudeš ztrácet.

Dík za radu, stejně nevím co toje, nějakej sprej? Jo fakt vypadá dobře, a možná budu měnit barvu, tak bude vypadat eště o kus líp.
Mek
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Moravská Třebová

s fixlokem ti neporadím ale proti ztrácení šroubků používám loctite 243...konzistenčně je to něco jako lepidlo, jenom to kápneš do závitu a šroubek se ti už sám nepovolí (šroubovákem to potom samozřejmě povolit jde), od té doby co to používám jsem tuším neztratil ani jeden 8) a u těch dlouhejch šroubků co držej zadní nápravu a linky jsem použij ještě delší šroubky (aby kousek vyčuhovaly) a z druhé strany jsem na to našrouboval matku :wink:
Mercedes-Benz G a GLK na CC-01
Když to nemá kozy nebo kola, budou s tím problémy...
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Knedlousek píše:...stejně nevím co toje, nějakej sprej?...

Fixlok, tedy správněji výraz fixlock (fix-lock) má více významů, jeden z nich se aj používá pro označování lepidel na fixaci šroubových spojů. Hojně se používá ten výše uvedený Loctite, já používám s naprostou spokojeností tento Cartell Fix-lock: http://www.reichard.cz/eshop/product_in ... 19edc4ebb0
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Díky, vám něco pořídím, protože hledat to nehdolám, ten šroub ze spojovačky je někde v rybníce a odmítl sem ho hledat.

Zpět na „CC-01“