Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Já ho otestuju tomu věř :lol: a dám ti vědět zda je to zbytečnost a nebo jen hejbnem převodem....když to tak vidím tak je to jen vycukaná potvora....je třeba to sladit aby to bylo pružné a aby to bylo schopné normálního lezení po šutrech a terénu....neboj nic dám zprávu co to umí....slova typu...wraith mne neoslovil neberu!!! od axialu nejsou špatný modely jen uživatelé!!!
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

noha píše:...wraith mne neoslovil neberu!!! od axialu nejsou špatný modely jen uživatelé!!!


A stejne je to tak. Nikdo nerika, ze je to spatnej model, ale proste z tech 2 u me vyhrala R1-cka. S tim nic nenadelas.
Obrázek
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

já to čekal :lol: to je jasný...ty jsi inovátor a průkopník a taky tě za tomáme rádi páč víme co koupit, ale v tomhle se nelze přít to je jasný...rád to uvidím majku a doufám že to vemeš na sokolčí jestli teda jedeš bejku :)
Tyhle uni mašiny jsou mě blízké páš se s nima nechá víc než crawlit a trialit a bůh ví co ještě a hlavně se s nima dá prasit...ovšem za cenu opotřebení a ukroucenejch poloos :lol:
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Já myslím, že wraith má něco do sebe ... má potenciál na rychlou i pomalou jízdu a je to zábavný ... a univerzální. Ideální auto na ježdení pro jednoho a kdekoli doslova ...

Na dlažbě to skoro driftí, na suchým to jede rychle, umí to přejet překážku ... zatím si to užívám
/Flare

1:10 Tatra 813 Kolos 8x8 RCTT
1:1 Toyota Land Cruiser 150
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

No a vidíš...je mi to jasné
nejuniverzálnější model je Summit ovšem je v blbým měřítku
ale když se bavím o desetině a téhle konstrukci tak si myslím, že je opravdu nejuniverzálnější wraith....dle specifikace a toho co jsem zhlédl to tak cítím....
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Čekám na tuning díly, takže jezdím se sérií - ale ano, je to teď auto, který hodím do kufru a jedeme na výlet, tam se dá jezdit kdekoli ...

Ten 20z je hodně rychlej ... a blbý je, že brzda v neutrálu je mizerná (jsme zvyklej na brzdu redukcí převodů) ...

Já jsem zatím spokojenej ... cena není lidová, ale Axial kvalita tam je :-)
/Flare

1:10 Tatra 813 Kolos 8x8 RCTT
1:1 Toyota Land Cruiser 150
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Myslím, že když do toho prdnu Ecco tak to bude akorád a bude brzdit v neutrálu a pokud ne tak tam prdnu Dsys a ten je bez konkurence za ty peníze.......
Tak nějak dle citu mi to říká, že si konečně užiju a nebudu poslouchat kecy, že to není scale a jiný podobný kokotiny :lol:
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

600ECO tam asi nevejde ... vidím to na nějakou 35z tak, aby to jezdilo furt svižně a přitom brzdilo ...

Scale to je, jen to není evropský auto moc ... asi ho postupně sprzním nějakýma blatníkama ...

A samozřejmě to chce závaží do předních kol, což ještě nemám
/Flare

1:10 Tatra 813 Kolos 8x8 RCTT
1:1 Toyota Land Cruiser 150
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

každej Axial potřebuje závažíčko..jak do předu tak do zadu to je jasná věc
pokud je to standard axial a zachovali plotnu a převodovku a rozteče tak by tam lě ecco vlést...do každého axialu leze tak akorád...no uvidíme až to bude na stole :lol:

Jinak takový ty blatníčky co maj třeba buggy v rallycrosu by tomu slušely to ano ale ale jen tak pro verzi formula :P
na píčovinky našeho typu....hurá do lesa a z lesa a šup na skály ...nic moc...ale slušely by tomu to jako jooo :P
Hlavně je to model kam strčíš paňácu a vypadá to jako scaler a navíc to funguje víc něž leštěnky typu corís a deekay...nic proti vám pacholci však se známe ne? :lol:
tak, že tě vemu i mezi sebe ikdyž s kecama ale za to vyjedeš víc a vidíš to křížení náprav a o to mi jde především....najdu si tu horší cestu :lol:
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

speed 600 tam jde nacpat jen se musí asi o 1 až 1,5 mm podložit převodovka jinak se opře o držák horního linku mam tam speed 600 eco a rychlostně i silou spokojenost má to rychlejší převod než scx
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Wraith je doma :P
Jen sem netušil, že tem model je novej za ty peníze bomba kup!!!
Díky Carlosovi, že ho obětoval a podstoupil ho mejm rukám :lol:
Drobet mne kálej to přilepený obutí na diskách takže zbohem závaží.....budu to muset rozcupovat a sehnat jiný disky....pokud někdo něco máte doma a chcete se disků zbavit tak nabídněte :wink:
Jdu si založit vlákno a budu tam strkat info co se mi daří a co ne :)
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

A bude KIT, a podle ceny hodne vytunenej... :mrgreen:

http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXBPDB&P=7
Obrázek
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

uz to tam ma asi 14 dni, celkem by me zajimala ta finalni cena, protoze
na towerech uz je a vypada to ze i levnejc.

http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXBPDB&P=ML
Obrázek
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Hele a nění za těch 99 dolaru jenom kit na předělání?

Zpět na „Axial“