Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Tu tam nemam.. :NO: Tu jsem ztratil jak sem ji sundal kvuli programovani kartou.. :-D No, ono je to jedno, jakmile zas budu mit pristup k neci karte, muzem to zkontrolovat.. :-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Tak jak jsem psal do miniexpedic, ve stredu a ve ctvrtek jsme byli s kamosem zajezdit v Troji na snehu.. :-) Dneska odpoledne jsem si nasel cas a nastrihal jsem i kratke video.. Asi neni uplne nejlepsi ale snad se vam bude libit.. :-)

Obrázek

VIDEO :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=1NG51yn6oo0

Zbytek fotek :arrow: http://kubamynar.rajce.idnes.cz/Wrangle ... h../#album
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

no... ehm... toto mi připadá takové... propagační... jako když chceš prodat hračku... Tvá jiná videa, v přírodě, více expediční jsou o třídu lepší...
ale je to jen můj názor... :oops:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Ja vim, ja vim... Ono to v tom snehu o moc lepe natocit nejde - stativ mam kdesi zahrabany a v te kose bych si s tim ani poradne nebyl schopny vyhrat.. Je to spise pro zabavu, pro dokumentaci nebo tak nejak.. :-) Nebojte, dalsi video uz bude zas "poradny".. doufam.. :-D
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Na druhou stranu, dobrá propagace, za kolik to prodáš? :lol:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Mě to jako propagace nepřijde, prostě jsi si zařádil. Jako bráchův pes v prvním sněhu. Nic ve zlým.

Jo a ten kopec dal šofér docela pěkně.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Ou diky za toho sofera :D To sem byl ja ted sem tady jako novacek s Pajerkem :D
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Tak tu mame Wranglika opet v rozsypu.. Potom co mi odeslo servo a Wrangler se stal nepojizdnym, jsem se rozhodl ze ho komplet rozeberu, vycistim, neco vymenim a neco upravim..

Naposledy pohromade pred upravama..

Obrázek

Rozhodl sem se po skoro pulroce jezdeni rozlousknout zadni napravu, bal sem se co na me vybafne.. Bylo to lepsi nez sem cekal - trocha prachu a povrchova rez, na to ze auto jezdilo vsim - od prachu a pisku pres hlinu, blato, hluboky spinavy louze az po snih to tam vypada celkem ciste, jinak ta desive vypadajici orezla loziska stacilo otrit hadrikem a sou jak nova.. ani zadrena nebyla..

Obrázek

Fuj, to je ale bordel.. :-D

Obrázek

Takhle vypadal podvozek doted, nelibilo se mi to..

Obrázek

..a tak jsem tak trosku okopiroval Minotaurovo reseni.. Za pomoci meho strejdy sem v jeho dilne vykutil tohle.. :arrow:

Obrázek

Obrázek

..neni to jeste provrtane a opracovane.. matros je 2mm hlinik, nakej tvrzenej co mi prodali ve Ferone.. stovka za 40mm na 3000mm.. :-D

Nikdy jsem nemel rad tu cihlu vpredu..

Obrázek

..a tak sem ji zabil.. :-D

Obrázek

Jeste probehlo neco malo na kastli ale to je uz delsi doba.. Fiknul jsem tyhlety nesmysli co sou pro uchyceni kastle ne CR..

Obrázek

..podle toho jak moc sou omlacene je videt jak casto sem se o ne zachytaval..

Obrázek

..a jsou pryc..

Tak to je zatim vse co mam nafoceny, rano nafotim to co sem delal ve vcera..

Prubeh uprav a dalsi fota.. :arrow: http://kubamynar.rajce.idnes.cz/Wrangle ... avy/#album
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Tohoto Jeepa sleduji. Já zadní nápravu podle zkušeností z "rccrawler" přetěsnil rovnou (včetně komplet nových šroubů), ale jak koukám na tu tvojí, tak to je dost slušný stav. Ten maník to musel mít hodně blbě složený, že z ní vyléval vodu.

Obrázek
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Jo a na ten předek koukni sem(docela hezký řešení):

Obrázek

Obrázek
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Ta naprava chce orezat vylisky od vtoku a hodne dotahnout ale ne moc aby se nestrhl zavit, byl sem hodne prekvapenej jak moc cisto tam bylo, kord kdyz vim kde vsude auto bylo.. :-D

Ten predek je moc peknej ale ja uz mam neco rozpracovanyho, kdyz selze moje reseni udelam tohle..

Jinak bych se chtel zeptat, jak dlouhe tlumice na CC pouzivate ? Ja vcera koupil ansmanny 85mm dlouhy a kdyz sem to jen tak nasucho zkousel tak to bude vypadat silene hajliftacky.. obavam se ze jsem tu dylku trosku prehnal, mozna by pomohly pneumatiky s vetsim prumerem, kdyz budou kola vetsi bude to vypadat lepe.. uvidme jak to bude vypadat az smontuju predek..

Fotky ze vcerejsho postupu budou vecer, nejsem ted doma..
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Na předek asi dlouhý jsou ale zas budou fungovat jako doraz a nebudou ti gumy dřít o kastli. Vzadu když dášty kratší kuláky tak by to nemělo bejt tak moc...já je tam mam a trápí mě jen, že jsou moc tvrdý
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Koukám že ses do toho opřel...jsem zvědavej na výsledky a taky na 4link...podle toho jak se ti to povede si u tebe možná nějaký úpravy objednám :D
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Já tu nápravu převrtal a dal skrz šrouby s maticí, zámek jsem začistil a máznul silikonovou vazelínou. Potom dotáhnul momenťákem. Takže dovnitř může voda jenom ložisky.
Když vidím stav té tvojí, tak se nebojím a dělal jsem asi celkem zbytečnou práci.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Dusoft : Myslim ze je lepsi delat neco zbytecne nez pak litovat ponicenych veci, ber to tak, ze to mas pojistene.. :-D

Abyste si nemysleli ze se flakam..

Jeepek dostal novy prevudky pac tamty desne chroustaly uz..

Obrázek

Taky jsem ocistil sasko..

No, celej natesenej na tichy auto jsem vse dosrouboval, zapojil elektroniku a jen tak to vyzkousel.. A co se nestalo ? Chroustalo to uplne stejne.. Pekne sem se nastval, kouknu na stare prevody ale prisly mi v pohode.. Pak me napadl uz jedine pastorek, vocistil sem ho a prohledl.. Byl lehce okousanej ! Nechapu jak muzou plastovy prevody prezit vic nez pastorek.. :-( A tak sem tam dal 20Z pastorek co mi doma zbyl a uz je auto dokonale tichoucky..

Prevodama to nekonci, jedeme dal !

Nove rizeni nainstalovano, diky Dusofte, konecne budu zatacet.. :-D

Obrázek

A tu mame sasko s novym 4 linkem a drzakem zadnich tlumicu..

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Neni to ani zdaleka finalni verze, neni doladena presna delka linku, nejsou urizly alu trubky, nejsou provrtany diry pro tlumice.. Ale uz to funguje !!

Ma uz za sebou prvni testovaci jizdy v podobe testovaciho polygonu po celem byte.. - kramu pres ktery se da jezdit je u nas opravdu hodne.. :-D Kdo u me byl, dosvedci.. Jezdi i bez zadnich tlumicu.. vymyslel sem dozadu desnou prasarnu, ale funguje to, schvalne kdo uhodne co tam vzadu je ? Jen sem to chtel testnout, tak proto tohle sileny reseni.. :-D

Obrázek

Tak ted laboruju s tlumicema.. Uchyceni prednich je nasledujici..ten sroub jetse zkratim.. mozna z druhe strany prijde jeste matice pro jistotu..

Obrázek

Dik jeste Coreosvi, ze mi dal typ na Fabory, nikde sem nemohl sehnat rozumne imbusaky..

Tak a tady mam neco k zamysleni, 85ky tlumice co sem koupil sou opravdu moc pac nechci mit hajlifta.. jedny zabaleny mi vymenili za 75ky ale ty druhy asi budu muset koupit pac ty 85ky vpredu sou k nicemu a dozadu nepripadaji v uvahu..

Obrázek

Prace se pohnou behem tohohle tydne.. :-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar

Zpět na „CC-01“