Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Kvalitní práce testy jsem viděl na vlasrní oči rozdíl je vidět. A ten bordel v bytě taky potvrzuju! :mrgreen:
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

pokud máš dlouhý tlumiče, dá se to udělat tak, že provrtáš díru do podběhu a tlumič nahoře prostrčíš a přichytíš k podběhu shora....už sem to na pár pajerech viděl (ne naživo, ale foto( a vypadá to, že by to mohlo bejt v pohodě...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Jo, kdyby ses mne na ty tlumiče zeptal dřív ... Jinak máš pěkný zadní držáky linků/nápravy, kde jsem to jen viděl... 8) Rozdíl oproti původním prohýbacím klackům je znát. Doporučil bych ti, až budeš finalizovat ty zadní tyčky a trubičky linků, tak ty tyčky něčím stříknout kvůli korozi, nebo potom aspoň namastit. Aby trubičky dobře seděly, tak tyčky olep dokola elektrikářskou páskou (ty delší tyčky na dvou místech) v takový vrstvě, aby ta trubička šla na to nasunout natěsno a bude pěkně sedět a nevexlovat.
Co se týče převodů, tamijácký vydržej hodně, ještě se mi nestalo, abych je zničil (za předpokladu pečlivého smontování a usazení). Zato tamijácký duralový pastorky jsou pověstné bláto, rychle se omačkaj. Koupil bych nový od ALS racingu, dělá mosazný ve správné míře - http://rcmicrocars.eu/obchod/category.php?id_category=234
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Blizzard
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 26.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 9 Black Bridge

minotaur: dobrej tip s mosaznym pastorkem! Vsechen problem je totiz v tom ze ten plast je plnenej skelnym vlaknem tim padem ac se tomu nechce verit je tvrdsi nez duralovej pastorek proto se to takle orajbuje. Obecne u Tamiyackych prevodu mi prijde modul a sirka zubu jinde nez na predloze od motorku zajistujici naprostou neznicitelnost. Sichr by byl asi pastorek ocelovej na ten uz by to sklo bylo opravdu kratky... Blizz
CF-100 DoubleCab Truggy, SCX-10
Mad Force bez motoru
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Leprasol : To je dobrej napad, ale bohuzel u wranglera by to nefungovalo, protoze ma siroky blatniky, u pajera a jemu podobynch muzou kola zalezt pod kastly.. teady ne-e.. :NO:

Minotaur : Ja jsem puvodne chtel mit delsi tlumice a auto posadit krapet vejs, ten centak a pul oproti standartu mi neprisel tolik ale dopredu se moc nevlezou a kdyz je dam dozadu tak je auto silene vysoko a to wranglerovi neslusi, jinak s tou lepici paksou sem to mel vymysleny presne jak rikas.. :-D Staci to striknout WeDeckem ? Nebo necim lepsim/jinym ?

S tema prevodama, asi sem vyhodil prasule, tak je mam alespon do zasoby kdyby precijen nekdy odesly, ale u meho TA se mi uz zdaji lehce osoupany a zvuk uz taky auto vyluzuje jinej ale to uz je vec jina, auto mam pres rok a celkem dostava do tela.. :-D

Zitra jdu ke strejcovi do dilny, takze bude dalsi postup.. :MORE:
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Blizzard píše:Sichr by byl asi pastorek ocelovej...

Ocelový se daj pořídit taky, tuším od Carsonu, nebo se možná pletu, dá se to vygůglit. Ty mosazný vydržej taky hodně.

Kuba93 píše:Staci to striknout WeDeckem...

Jaja, to by mělo stačit. Já osobně používám GT85.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Leprasol píše:pokud máš dlouhý tlumiče, dá se to udělat tak, že provrtáš díru do podběhu a tlumič nahoře prostrčíš a přichytíš k podběhu shora....už sem to na pár pajerech viděl (ne naživo, ale foto( a vypadá to, že by to mohlo bejt v pohodě...


No takhle to má - jenže dokonale KingCobra (dej mu pán Bůh nebe modelářský!)

Obrázek

Obrázek
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

jj...to je pecka...jáměl an mysli něco jednoduššího...teď sem na to narazil tady... http://www.scale4x4rc.org/forums/showthread.php?t=46220
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Trosku opozdene zeverejnim fotodokumentaci temer dokonceneho podvozku..

Hlinikove ucko s namontovanym tlumicem..

Obrázek

Ucka sla do barvi..

Obrázek

Obrázek

Tamtadadaaa !! Trubky nasazeny, rozvor presne vymeren, vse smontovano..

Obrázek

Obrázek

Detail uchyceni..

Obrázek

To by byl zadek, jdeme dopredu..

Cihlu jsem uz drive uriznul, ted sem to docistil a premyslel o uchyceni susplechu.. Tak sme udelali tohle ucko z tenkeho plisku, prichyceno dvema pruchozymi srouby z druhe strany uchycene matkou..

Obrázek

Obrázek

Pak sem vyrizl susplech z 2mm tlustyho hliniku a prichytil jsem ho trema sroubama, jeden prochazi tim malym uckem a dva prochazi shora srkz predni uchyceni kastle, v hliniku jsou sikme diry se zavitem, prebytecna cast sroubu byla upalena flexou, nebudu se chlubit cizim perim, ty sikmy diry a zavity sem nedelal, delal to strejc, ja bych to pos*al.. :-D Asi hodim jeste susplech do barvi, myslim ze hezci bude cernej, poskrabanej nez takkhle stribrnej..

Obrázek

Obrázek

No neni to lepsi nez tahle nesmyslna cihla ? :-D

Obrázek

A co vse vlastne letelo ven ?

Tohle.. :arrow:

Obrázek

A konecne sem mohl uklidit pokoj, auta uz se nevali po cely mistnosti.. :-D

Obrázek

Jo a v tydnu probehlo prvni testovani venku..

Obrázek

Po kratkem testovani venku a predlouhem testovani po byte jsem s upravami spokojen, novy zadni 4 link trochu zvetsil svetlu vysku a vypada to i mnohem lip, predni najezdovej uhel je perfekkni.. Akorat me stvou ansmanacky tlumice, sou desne tvrdy, zkusim tam dat origo pruziny ze stavebnice jak radil Minotaur..

Veskera fotodokumentace z prubehu prestavby je tady.. http://kubamynar.rajce.idnes.cz/Wrangle ... avy/#album

Timto temer zkoncili upravy podvozku, za nejaky cas se vrhnu na kastli..
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Koukám že jsi s tím zase pohnul...vypadá to fešně a funkčně...doufám že se jenou něco takovýho dostane i na moje auto :mrgreen:
Ten přední plech bych dal určitě do černý jako ty účka...jo a ještě maličkost...sundej si tu nálepku :mrgreen:
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak tak, ty černý péra jsou střední tvrdost, takže dost tvrdý :lol: Origo tamijácký budou fungovat dobře. Jináč dobrá práce, pěkně jsi s tím pohnul.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Dekuju za pochvalu.. Dneska mi presne po mesici volali z hobbyteamu ze uz vyridili reklamaci serva, dostal sem fungl novy !! :hura: Tak sem ho doma hned namontoval a oproti ty HS-311 je to rozdil slusneh, jen nevim jak se podarilo DUsoftovi dosahnout rejdu 70 cm.. Ale coz, zataci to dobre, vule jsou povetsinou pryc, zustaly jen ty co sou v tamijackejch kloubkach..

O vikendu sme byli na chajde zkontrolovat esli nam ji nevybrali naky corky, tak sem vycitil prilezitost otestovat jeepa na neporusenem snehu..

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tatik mel s seboucvoji digizrcku, takze mam i poloprofi fota ale jeste je nestahnul do kompa.. :-D

Jo a vzal sem si s sebou na vycvaknuti tyhle dva krasavce..

Obrázek
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

V tydnu jsem dodelal par veci jeste...

Nejdrive prisli na radu podbehy, jsou udelane ze stare duse na kolo, asi nebudou tak dokonale tesnit jako ty z prostirani ale fungovat urcite budou..

Obrázek

Obrázek

A taky jsem hodil do barvi susplech..

Obrázek

Obrázek

Nekdy v prubehu minulych tydnu mi prisla minikamera, kterou mi objednal ze zahranici jeden clovicek z tamiyafora, vysla me na sest stovek vcetne posty, coz je myslim velmi slusne..

Video je tu :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=7rlLspy6ouE
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Dooobrý! Až se mi z toho natřásání dělá blivno :lol: Hoď sem nějaký link na tu kamerku.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Diky.. :-) Jinak jmenuje se to Mini DV Camera MD80. Link je tu http://www.model-rc.cz/mikro-kamery//md80aee u nas se ceny pohybujou kolem dvou tisic ale na aukru nebo podobne se prej da sehnat levneji, moje byla ze ciziny. Neco k technickejm parametrum - nahrava to v rozliseni 720x480 a ma to 30 fps. Je to na micro SD karty a muzes do toho nacpat az 8gb kartu. Za tu cenu jsem s ni spokojenej, na to obcasne zablbnuti je to dobry, zejtra ji jeste asi zkusim na expedici v troji.. :-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar

Zpět na „CC-01“