paci sa vam auto ??? Ohodnote bodmi 1 pekne 5 skarede ( ako v skole )

Anketa končí za 27.10.2009 13:23

1
39%
9
2
4%
1
3
13%
3
4
43%
10
 
Celkem hlasů: 23
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

no ta zahradka je už lepši,... a dobrej napad z toho derovanýho plechu,...
(mam dalšej tip :wink: )

ja sem taky možna trochu prudce zreagoval, ale taky treba trochu pri lakovani premejšlet, ja sem premejšlel nad barvenim hiluxe asi týden a vysledek se celkem povedl,... dit sem mužu dat nekdy naky foto,...
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

salvatore píše:LUB a MINOTAUR: Obdivuji Vaši trpělivost hoši...

Salve, každý jsem jednou začínali a vzpomeň si na to, jak si v počátcích (to už je let, co...) vypěnil na fóru Mojehobby :). Kluk má elán, tak je trochu hrrrr. Tenhle koníček má smysl, protože se při tom naučí spoustu věcí, tak ho neotravme a pomozme mu (do jisté míry, ovšem :D ...). A ty, ggeerriii, víc přemýšlej, líp piš a nepostuj sem každé nepatrné vylepšení. Stačí jednou za čas hodit odkaz na fotky nějakého zásadního postupu.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
ggeerriii
Nově příchozí
Příspěvky: 32
Registrován: 02.09.2009 0:00
Bydliště: ZA

baracuda píše:no ta zahradka je už lepši,... a dobrej napad z toho derovanýho plechu,...
(mam dalšej tip :wink: )

ja sem taky možna trochu prudce zreagoval, ale taky treba trochu pri lakovani premejšlet, ja sem premejšlel nad barvenim hiluxe asi týden a vysledek se celkem povedl,... dit sem mužu dat nekdy naky foto,...

diki ya pochvalu yahradkz uy je osadena iba vzpodlozim trocu trochu z vrchu nalakujem sroby a zozeniem sietku a nejake veci a je hotova a s timi blatnikmi premyslam ako na to ... :D

dnes vecer bude zahradka komplet az na veci do nutra :D a sietku tu neviem kde zozeniem :? a veci spravim neco z polistirenu :)
Uživatelský avatar
Jetson
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Buštěhrad

Já bych Ti auto zamknul do komory a dokud se nenaučíš trochu lépe psát, tak na RC vyhlásil zaracha. :wink:
CC01 Mitsubishi Pajero Metaltop - Spectrum DX3.0
CC01 Jeep Wrangler (zatím bez laku) - Spectrum DX3
TA01 Porsche Cayenne - Spectrum DX3S
Uživatelský avatar
ggeerriii
Nově příchozí
Příspěvky: 32
Registrován: 02.09.2009 0:00
Bydliště: ZA

Jetson píše:Já bych Ti auto zamknul do komory a dokud se nenaučíš trochu lépe psát, tak na RC vyhlásil zaracha. :wink:

chcel by som vidiet teba ako bi si pisal cez iphon :wink:
Neni to ziadna slava a te ked ho mam 5 dni :wink:
Uživatelský avatar
ggeerriii
Nově příchozí
Příspěvky: 32
Registrován: 02.09.2009 0:00
Bydliště: ZA

Mam 1 problem s autom akonahle som dal tu zahradku ( ciernu dierkavu dosku } tak sa motor prehrieva v zaklade sa prehrieval iba trochu dal sa drzat po pridani maleho zavazia cca 250 gramov sa motor prehrieval ete viac tak som dal prec zavazie a akonahle som jazdil so zahradkou tak som sa chytil motoraq a popalil som sa :( 8O motor je strasne horuci neda sa drzat v ruke do akej teploty sa moze prehrievat a cim bi som mohol merat teplotu motora

PS: mam obycajny motor ktory davaju k pajeeru

Vdaka za vase rady 8)
mkarpala
Nově příchozí
Příspěvky: 60
Registrován: 30.08.2009 0:00
Bydliště: Liberec

Motor má mít tak 70 stupnů maximálně. Pomůže ti menší pastorek tím ulevíš motoru a zchladne samozřejmě za cenu nižší rychlost. Jestli se nepletu tak Tamiya CC-01 má mód pastorku 0,6.
Futaba 3PM, Tamiya CC-01 Mitsubishi Pajero, Savox SC-0352MG Digital, Aku Muchmore Li-Pol, Motor Novak Crawler 55T, Regulátor DSYS MD28DCRS+MDPG14, Pneu 1.9 Rock Claw
Uživatelský avatar
ggeerriii
Nově příchozí
Příspěvky: 32
Registrován: 02.09.2009 0:00
Bydliště: ZA

aha diki za radu a co tak nejaky chladic pomohol by mi ten na rychlejsie chladenie ???
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Mi příjde trochu divný, aby se v základu takhle přehříval, ta samotná zahrádka snad tolik neváží. Když vyndáš motorek, jdou ti převody volně?
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

v CC01 nemá moc co dřít, dokonce ani nejde moc utáhnout motor proti ozubenému kolu, pokud není motor špatně našroubován proti těm dírám v plastovém držáku motoru - to jediné bych zkontroloval jsou tam v principu 4 polohy jak může být motor uložen (pokud jsou na motoru 4 díry a na tom plastu jsou taky 4. V dalších převodech již to je na volno bez možnosti nastavení nebo dotažení.
/Flare

1:10 Tatra 813 Kolos 8x8 RCTT
1:1 Toyota Land Cruiser 150
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

chladič? a ty ho ješte nemaš?!? Ja sem ho taky nemnel a motor se prehrival tak že se mi doma trochu chytl koberec,naštesti sem zrovna mnel piti tak sem to oblal :roll: :lol: :roll: , ale motor a koberec musel jit novej,... a chladič mi to ted chladi tak že to je porad studene ( mam ten s temy dvema vetračky) a kdyš je motor trochu takovej teplej tak zastavim na cca 40 sekund a hned jedu dale a uplne v pohode,...
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

GGEERRII: MÁŠ JEDNU MOŽNOST!!! JEDNU JEDINOU!!!! JESTLI NEZAČNEŠ PSÁT SLUŠNĚ, TAK DOSTANEŠ BAN! A JE MI NAPROSTO JEDNO, JESTLI PÍŠEŠ PŘES IPHONE, NEBO PASTIČKU NA MYŠI!!!
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

baracuda píše:chladič? a ty ho ješte nemaš?!?...

Pánové, pak máte něco blbě. Se stockovejma motorama (předpokládám, že jiný nemáte) jsem něco najezdil a nikdy jsem nepotřeboval chladič. Motory můžou být rozpálený (cca 70-80 stupňů), ale aby od nich něco začalo hořet ...
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Ta páska tě varovala sama ... odlepovala se víc a víc ještě než jsi to nafotil.
Já jsem taky laik a přiznám, že to tady čtu právě proto abych se poučil / naučil. A přitom mě napadlo - co si vzít starej lavor a zkusit si na něm maskování a stříkání stylem "co to udělá když ...".
K tomu se totiž chystám já.

P.S. neřešil bych motor - dořešil bych tu kastli. Stejně se s ní nemůže mezi lidi. Motor potom.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
ggeerriii
Nově příchozí
Příspěvky: 32
Registrován: 02.09.2009 0:00
Bydliště: ZA

Dobre tie blatniky a potom motor :D

SALVATORE : ok stiahnem si do PC a phonu SVK slovnik

a k tej zahradke ta vazi cca 0,5 kg :D bez veci vcera pri zabehu na mojej mini trati tak akoze tam ten motor " horel " fakt ked mam tu zahradku moc sa to prehrieva ale asi v norme fakt neviem :?

fakt neviem preto chcem poradit od niekoho co mal tento problem :wink:

Zpět na „CC-01“