Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 317
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Nevyhoda HK - postovne, na drobnosti sa neoplati (jeden pipak a tak), na to mas ebay ci dx.com/focalprice.com - posta zadarmo (takze ked nieco zabudnes, proste spravim o 10 minut dalsiu objednavku, ved posta je free). Ale browsovanie po HK je super, clovek vie co vsetko existuje a vacsinou maju najlepsie ceny a aj tovar, ktory inde nie je.
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Jsou to většinou drobnosti, který nic nevážej, takže do limitu i s poštou toho nandá do košíku dost. Raději připlatit pár dolarů a mít to doma poměrně rychle (pokud jsou věci skladem a vejde se to do limitu, obvykle to mám doma do 14 dní) než čekat měsíc a víc z Dealextremu a spol.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Zatim jsem objednal od nas, prestoze vyber nic moc (aspon tam kde sem hledal ja). Z toho hobbykinku jsem platil postovny naposled pres 16 dolacu, coz se mi zda celkem dost? Dalsi problem je ze anglictina, neco sice prelouskam, neco prelozim diky netu. Ale zrovna tady bych si nebyl asi jistej jestli objednavam presne to co potrebuju :-(

Clanky jsem si procetl, diky :-)
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Takovej malej dotaz, koupil jsem pres to aukro ten indikator. Chapu to dobre ze po zapojeni do baterky by me meli svitit zelene ty dve diody jak je nize na obrazku?? Protoze me to nesviti.. zapojeni +- bych mel mit v poradku.

http://www.masters.cz/gallery/2011/pipak/P1160246.JPG
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Vyreseno.
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Tak napiš jak. Jakožto odkaz dalším generacím :wink:
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

No prave z toho moc nejsem moudrej. Ale dobil jsem baterku na max a od te doby to ZATIM funguje, takze v cem byl problem netusim :-)
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Tak zřejmě svítí zeleně do nějaké hranice napětí, poté vypnou zelené diody a na na konci začne pípat popř. svítit červeně ... ne?
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Je to mozny, prestoze z clanku nekte na netu jsem to pochopil tak ze ty zelene sviti jako kontrola ze je jsou ty clanky hlidany a tedy neustale, ale muzete to byt mysleno samozdrejme i jinak, otestuju v nedeli :-)

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“