Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1753
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Panty jsou letecké od Mpjetu. Jsou k boudě heftnutý vteřináčem. Ty jakoby šrouby jsou normální spendliky. Je to provrtaný skrz a zakápnutý lepidlem.
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Tohle vypada jako moc pekna a cista stavba, takovy mam rad, drzim palce.. :wink:
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Kuba93 píše:Tohle vypada jako moc pekna a cista stavba, takovy mam rad, drzim palce.. :wink:


Díky Kubo a všechno nej k Tvému svátku.
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak už se začínájí pomalu rýsovat zadní podběhy.

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak pro dnešek to je všechno, ale když jsem vlepoval vnitřek napadlo mě, že si udělám i celej vnitřek ať je Defík scale se vším všudy. Takže večer budu hledat na netu interiéry (hlavně tapecirung)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Krása :tleskam: . Jestli jen nebude baterka moc vzadu.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

minotaur píše:Krása :tleskam: . Jestli jen nebude baterka moc vzadu.

Díky ;-)
Myslíš kvůli váze? Ten MEX-áckej podvozek a kastle jsou váhově hodně na předek, tak se to tím trochu srovná. Jelikož je to ale můj první projekt a zkušenosti jak v expedičním, tak trialovém ježdění nemám vůbec žádné, nechám si moc rád poradit a budu vděčný za každou radu. Jaké je optimální rozložení hmotnosti u expedice? Myslím tím předek vs. zadek. O co nejnižším těžišti nemusíme mluvit to je jasná páka ;-)
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1753
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Osobně jsem tu baterku cpal co nejvíc doprostřed. U D110 vychází cca do středu modelu, u D90 je to o něco horší.
Když budeš mít težkej zadek, mohl by jsi mít trable ho vytáhnout na překážku.
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

zax píše:Osobně jsem tu baterku cpal co nejvíc doprostřed. U D110 vychází cca do středu modelu, u D90 je to o něco horší.
Když budeš mít težkej zadek, mohl by jsi mít trable ho vytáhnout na překážku.


Áha vidíšto. A já si naivně myslel, že bude dobrý ten nepoměr předek vs. zadek srovnat. Můžu ji ještě posunout o centimetr dopředu těsně za sedačky a za sedačkama bude i veškerá elektronika. Bude v kastli a při sundávání kastle se jen odpojí servo, motor a naviják. :idea:
A kurňa. Teď jse prásknul svoji koncepci. :roll:
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1753
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Když dám dolů boudu, musím jen odpojit světla. Vše zůstane na podvozku (včetně interieru). Docela se mi to osvědčilo.

Obrázek
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

[quote="zax"]Když dám dolů boudu, musím jen odpojit světla. Vše zůstane na podvozku (včetně interieru). Docela se mi to osvědčilo.

Máš rech, ale pro mě už je pozdě to měnit. Mám to všechno vlepený v boudě a musel bych to vyřezat a jsem taky rád, že jsem spevnil boudu po tom co jsem ji oslabil vyřezáním blatníku.
Zásadní důvod proč to bude všechno v boudě přístupné zezadu je ochranný rám, který mám spojený s nášlapy a montáž na podvozek je pro otrlé a trpělivé patróny ;-)
Jaké používáš pneu? Ty moje my v dorazu a rejdu škrtají o přední nárazník. Mají průměr 96 mm a potřeboval bych tak max. 90 mm a šířku bych taky rád zvětšil.
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1753
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Já mám tyto a m maximálním křížení mi drhnou o nárazník.

http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop/39-1-1-9-Pneu-1-9-Tires/0/5/125-Rock-Creepers-1-9-Scale-2x-Tires

Obrázek


Obrázek

Už jsem nárazník v těch místech zbrousil, ale stále to není ono. Stačilo by dát gumy menší o 5 mm.
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Dnes bylo trošku času, tak jsem dolepil zadní podběhy a spasoval s držákem baterie. Ještě To pořádně přetmelím a dobrousím.
Jestli mi to vyjde a vymyslím zakrytování elektroinstalace budou okna čirá aby jsme se mohli kochat :lol:

Obrázek

Podběhy jsou schválně hluboké aby se pod ně vešel komplet podvozek i s držáky tlumičů. Tim jde z venčí vidět za kolem i rám.

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Neskutečné a naprosto úchvatné tak dokonalé detaily a to placaš doma v obýváku, skláním se před tvým umem už se těším až to bude hotové, jen s úžasem koukám jak to stavíš.
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/

Zpět na „Scale projekty“