Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaterra Twin Hammers

Kuba93 píše:Tak tohle bych si nechal libit.. :-)

http://www.youtube.com/watch?v=fFZqjXZY ... ploademail


To vypadá dobře jen škoda, že mu nesedí ten rollcage s kastlí :-(
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Vaterra Twin Hammers

Hergot já to s tou solí snad na něčem vyzkouším...
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaterra Twin Hammers

Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Vaterra Twin Hammers

No já jdu zrovna montovat už třetí servo...první mi vydrželo zhruba deset minut po rozbalení auta....Zrovna když sem se dočet o nutnosti nastavení už se z něj čoudilo....no a druhý díky blbý vysílačce kdy sem si omylem rozházel trimy třetího kanálu.... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaterra Twin Hammers

Naja, tomu se říká opakování matka moudrosti :lol: Co tam dáváš za servo?
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Vaterra Twin Hammers

No dávám tam co kde seženu na cestách po krámech....teda za slušný prachy...teď sem montoval nějaký z Bighobby za 250Kč a je nějaký mrtvý...vůbec se nerozběhlo...musim ho v pondělí reklamovat....ale pasuje tam docela slušně i micro servo z hobby kingu co tu zbylo po stiifiim tak uvidim jak bude řadit... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Boryk614
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 09.03.2013 15:09

Re: Vaterra Twin Hammers

ahoj všem stastnym majitelum kladiva.právě jsem se zamiloval do tohoto modelu a chci si jen potvrdit informace odkoukane z youtube.s modelem se dá celkem slušně šplhat terénem ale i svižně jezdit v lehčím terénu.je to tak?momentálně vlastním e revo vxl brushless a to jezdí jak formule, ale rád bych si pořídil ještě tohoto šplhouna pro těžší terén.zřejmě bych mohl použít i lipolky z reva ,Turnigy nano tech 2200mAh.podělte se o vaše zkušenosti z ježdění s tímto modelem.
díky moc kluci.
E-Revo VXL
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Re: Vaterra Twin Hammers

Zvládne to težší terén ale proč si nepořídit axial třeba scx? Pokud chceš revo prodat a mit tohle na rychlou jízdu i terén tak chápu.
-Axial - rám x-trail, el. Ezrun 35A, Ezrun 32T,
karoserie Homemade Cherokee.
-SCX Jeep JK = splašené trubky
-HPI - Blitz, 7,5T.
-Savage FLUX XL
-Firestorm
-LRP - S10 Blast Drift AMG
-Asso - SC10 4x4
Boryk614
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 09.03.2013 15:09

Re: Vaterra Twin Hammers

revo prodávat nechci, ale u twin hammeru se mi líbí právě ta univerzálnost.
E-Revo VXL
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Vaterra Twin Hammers

No moje zatim krátký zkušenosti: Nutné je vyměnit servo řízení za silnější...origo je slabé.Regulátor je dobrej spíš do placky než na kravlení...je extrémně necitlivej a nemá brzdu...baterka klasickejch rozměrů 2200 se vejde i 3S. Motor je patnácti závit a pastorek je stejnej jako na Axial...nejmenší se vejde 19z a na kravlení je to už slušný a rychlost na nějakej ten skůček dostačující... ....Jinak převodovka mi moc nevyhovuje protože rozdíl mezi jedničkou a dvojkou není moc velkej a někdy ani nepoznám na jízdě jakej kvalt tam zrovna je....Každopádně nejvetší problém je servo řazení....hned jak to rozbalíš nastav si Expa třetího kanálu na nulu a potom seřizuj koncové body tak aby se servo nenamáhalo a nespálilo se...já upek už dvě...Jinak bych řek že je to celkem kvalitní kousek....na to že sem ho měl už několikrát kompletně rozebraný a daný dohromady nepovedlo se mi v plastech ztrhnout ještě ani jeden závit.... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Re: Vaterra Twin Hammers

Dotaz na majitele servo řazení je standartní velikosti?
Ten rozdíl na 1 a 2ku je fakt tak malej? jestli by pak teda nebylo lepší tam zaaretovat jednu rychlost na tvrdo.
A k tomu řazení nepomohlo by to udělat přez táhlo s pružinama aby když zuby do sebe zrovna nezapadaj se neničilo servo a zmáčkla se jen pružina?
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Vaterra Twin Hammers

Tohle musí vyřešit tvrdej servosaver,pokud je na něj místo.
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Vaterra Twin Hammers

Ano rozdíl mezi 1 a 2kou je fakt malej....v porovnání s převodovkou z TF2 a Rc4WD do axiala.....
Jesli by bylo lepší zaaretovat?..To je na volbě každého kterého soudruha jak mu to vyhovuje....Ani ve velkym autě tě nikdo nenutí zařadit z 1 na 2....
Táhla s pružinama sou už vymyšlená a a si fungujou a to né jenom u kladívek ale i u jiných převodovek....
Výrobce radí aby se řadilo za jízdy a na servu se nastavily koncové body....potom to dle zkušností i od amíků funguje dobře...Jo a to servo je o číslo menší než standartní..tedy miniservo...Standartní se nevejde kvůli rámu a mikro sem vyčesal při prvním zařazení....
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
mivy
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 04.12.2009 0:00
Bydliště: Košík hills
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaterra Twin Hammers

Ten rozdíl mezi 1 a 2 mi zase nepřijde tak malej ..jo, i na pomalou to jede docela svižně, ale na rychlou je to nesrovnatelně větší zábava ;-) je k tomu ale potřeba prostor, v místnosti nemáte šanci poznat co je zařazeno.
S otevřenym předním difem to stejně nepřejede ani uschlou žížalu, takže je lepší zařadit narychlo a na překážku to vytlačit zadkem - což mě přivádí k dotazu - zavíral jste už někdo ten předek :?:
Jinak se servem řazení zatim problém nemám (řadim opatrně a málo :mrgreen: ) a to sem ho ani nijak nenastavoval, jen sem při rozbalování zkontroloval jestli chodí jak má, tak uvidíme jak dlouho vydrží..
SCX10, MRC, FAV, VTH, Z3, Macnum, TS-4E
http://rcmivy.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Vaterra Twin Hammers

Zavřenej přední dif sem měl ale nemůžu posoudit jak to fungovalo protože sem jezdil jen chvilku v Mrakolendu a to ještě na sněhu..Každopádně sem se dočet že pro zvýšení životnosti poloos je lepší ho mít otevřenej nebo zalitej hustym olejem...to mám teď já a při crawlení se to chová jako slušně...Co se týká tech rychlostí tak fakt záleží na co to auto máš...mě rychlý ježdění kdy ani pořádně nevim kam to auto jede moc nebere...Tak že spíš potřebuju aby to v malech rychlostech mělo sílu a bylo to citlivý na plyn....Jinak hodně dobrejch informací je dady... http://www.rccrawler.com/forum/vaterra-twin-hammers/ .... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM

Zpět na „Vaterra“