Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Pajero Wagon CC-01

Vy ste chuji... tohle když si přečte někdo, kdo sem přijde poprvý, tak se musí naprosto vyděsit... :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Pajero Wagon CC-01

no je to tu jen pro otrlé jedince, nebo narušené existence :D
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

Re: Pajero Wagon CC-01

Ty vaše psychický nátlaky :-D. Nebejt tam, tak bych nevěřil, že mrak zmanipuval Čerňase, že tu kastli potřebuje ale ještě o tom neví :-D. Ten nátlak na Čendu byl nic moc, když už nechtěl koupit camaro, tak prodal CC :-D :-D :-D
Ale aby čenda nebyl za chudáka, pamatuju, jak mi vysvětlil, že potřebuju kastli a šásko na defíka :-D
K tý barvě, co se pomstít Mrakovi tím, že uděláš tvoje malý pájo v looku jeho velkýho? Myslím, že by to mělo docela úspěch a leštěnka to není (stejně by nebyla, protože znám zábavu po závodech v mrakáči :-D )
Legenda zvaná Plísňák cabrio
HAJZLTEAM
+ ještě nějaký rychlý mrchy
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Pajero Wagon CC-01

nech to jenom plničem a rozlešti to :-D, vy ste fakt hovada, to jsou vždycky story :-)
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Pajero Wagon CC-01

Pídžeji, tohle Pajero bude leštěnka, která nikdy nesmí projet bránou do Mrakáče. Vim jak to tam vžýdycky dopadne.
A barva jako má jeho velkej Pepe, to by asi nebylo ono. Sice začínám propadat trochu v zoufalství ohledně výběru, ale zak zoufalej abych to polil černou tabulovkou, to ještě nejsem :mrgreen:
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Pajero Wagon CC-01

jancernik píše:Pídžeji, tohle Pajero bude leštěnka, která nikdy nesmí projet bránou do Mrakáče. Vim jak to tam vžýdycky dopadne.
A barva jako má jeho velkej Pepe, to by asi nebylo ono. Sice začínám propadat trochu v zoufalství ohledně výběru, ale zak zoufalej abych to polil černou tabulovkou, to ještě nejsem :mrgreen:


vole ;-)
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Pajero Wagon CC-01

:-D :-D
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Loupak83
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 28.02.2012 0:00
Bydliště: Semily - Praha

Re: Pajero Wagon CC-01

Honzo jsem zvědavej jak dlouho ti vydrží to tvé předsevzetí to nevzít do mrakáče :-p :-D

ohledně toho polití barvou... vidim to tak že pár dní nebudeš moct nic vymyslet tak pak rezignuješ a stejně to poleješ :-D
X-ray T3/2012 Stock
Durango DEX410V3, Durango DEX210
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily/386434194776233
Uživatelský avatar
Niky
Uživatel
Příspěvky: 283
Registrován: 20.04.2011 0:00
Bydliště: Zlin

Re: Pajero Wagon CC-01

Offroady mají jezdit - leštěnku si udělej z nějakého břichoplaza :D
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Pajero Wagon CC-01

Loupák: neboj, v tomhle sem zásadovej. Pajero bude mít do Mrakáče zákaz. Ještě by mohlo chytit nějakou plíseť od Pídžejova plísňáka.
Jinak barva zatim bílá perleť. Ale problém bude až jí pujdu nechat namíchat a ukážou mi vzorníky, tak se mi určitě zalíbí nějaká jiná :)
Naposledy když sem si stříkal velký auto, tam byla vybraná barva bledě modrá a když sem jí vybíral a čuměl do vzorníků, tak sem si domu přivezl červenou ferrari :-p

Niky: souhlas, ale ofroadů na ježdění mám doma dost :)
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

Re: Pajero Wagon CC-01

Loupak83 píše:Honzo jsem zvědavej jak dlouho ti vydrží to tvé předsevzetí to nevzít do mrakáče


Dokud nám ho tam nevezme ukázat :-D. Pak že pro jednou a nakonec ještě začne jezdot kategorii CCček :-D :-D :-D
Legenda zvaná Plísňák cabrio
HAJZLTEAM
+ ještě nějaký rychlý mrchy
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Pajero Wagon CC-01

dyť ten Čerňas zase kecá aš se mu vot huby práší 8o ,dyť tu boudu loudí uš vod loňska :-I a najednou neví jakou barvu zase :-D , a navíc má termín na Hostýn, a gdyš vezl Čenda svoje původní šásko tomu ulhanýmu driftaři z Liberce ,byl celej na měko, jako že se nemohl rozloučit se svojim vyladěnym podvozkem kterej mu nechal za pár drobnejch

jo a eště je barvoslepej :-D , moje velká miš má na sobě maskáč a né černou tabulofku
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Pajero Wagon CC-01

já sem právě vod loňska odolával tvýmu nátlaku. Ale kdybych odolával pořád, tak nevim kam až ten tvuj nátlak může jít. Ty bys byl schopnej u mě zazvonit o půl čtvrtý ráno a vysvětlovat mi jak to Pajero nutně potřebuju. Tak sem raději v zájmu svý bezpečnosti musel podlehnout. A nejhorší na tom je, že Mrak má ten svuj nátlak tak promyšlenej, že to nakonec vypadá, že sem tu kastli vlastně chtěl :-D

A Čenda taky hraje zagorku. Nejdřív to prodat nechtěl a pak mi volal (v půl třetí ráno) jestli to CCčku teda jako chci. :mrgreen:
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Pajero Wagon CC-01

:-D :-D :-D , no jo,driftař zase kecá :-D :-D :-D
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Pajero Wagon CC-01

Po dlouhé době jsem se zase zasmál :-D Jen tak dál :HOPS:

Zpět na „CC-01“